ارز های برتر سال2019

arzhaie bartar2 - ارز های برتر سال2019

امروز می خواهیم نگاهی به سال 2019 که گذشت بندازیم و بهترین ارزهای دیجیتال 2019 رو بشناسیم .

از ابتدای سال بازار ارز های دیجتال بیشترین نوسانات قیمتی را تجربه کرد به ویژه در برخی از آلت کوین ها ( ارز های دیجیتال غیر از بیت کوین ) تجربه کرده است .

در ابتدای ژانویه 2019 ، کل ارزش سرمایه موجود در این بخش نوظهور در حدود 130 میلیارد دلار بود . اما در ماه جولای ، درست 7 ماه بعد ،بازار ارز شاهد یک حرکت صعودی بود که ارزش کل بازار ارزدیجیتال را به 373 میلیارد دلار رساند .پس از این دوره ، روند صعودی مذکور کاملا فروکش کرد و در حال حاضر ارزش کل این بازار ، مقدار کمی تارسیدن به آستانه 200 میلیارد دلار فاصله دارد .

در ادامه به برسی 10 عرض برتر در سال 2019 می پردازیم که در صدر این جدول بایننس کوین رامشاهده می کنید .

بایننس کوین (BNB) با رشد %475

ارز دیجیتال بایننس کوین طی چند ماه گذشته %475 رشد داشته در این رتبه بندی اول می باشد. حتی با وجود هک صرافی بایننس ، حدودا 40 میلیون دلار ، رشد این ارز خوب متوقف نشد .

تزوس (XTZ) با رشد %255

سال 2018 ، سال خیلی سختی برای این ارز بود و از زمان به وجود آمدنش فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشته است . در ماه مارس ، ارز دیجیتال تزوس در ارز سه ماه %70 رشد را تجربه کرد . از ابتدای سال جاری میلادی %255 رشد کرده است .

لایت کوین (LTC) با رشد %254

لایت کوین سال خوبی رو پشت سر گذاشت و به طور تقریبی در هر ماه جزو سه ارز برتر بود وبهترین عملکرد ماهانه را داشته .افزایش رشد لایت کوین در ماه های مارس ، آپریل و می بیانگر این موضوع است .

می تونید بیشتر بخونید!  خرید بیت کوین با قیمت مناسب !

بیت کوین کش (BCH) بارشد %166

سرو صدای هارد فورک بیت کوین کش در ماه نوامبر جنگی را به راه انداخت که باعث به تعویق افتادن برگزاری IPO بیت مین شد .با این تفاسیر حال بیت کوین کش از ابتدای سال جاری با افزایش %166 سود ارزش از دست رفته خود را پس گرفته .

ای او اس (EOS) بارشد %158

این ارز توانسته رتبه پنجم مارکت کپ را به خود اختصاص دهد و از ابتدای سال جاری %158 سود به همرا داشته است . این رشد شاید بخاطر تبلیغ یکی از بنیان گذاران ای او اس باشد که گفته شبکه EOS می تواند شبکه بیت کوین و اتریوم را گنار بزند .

بیت کوین (BTC) با رشد %134

بیت کوین هم همانند دیگر رمز ارز ها سال خوبی را پشت سر گذاشته وبه واسطه این امر دیگر ارز های دیجیتال نیز رشد خوبی داشته اند وفضای سرمایه گذاری تحت تاثیر این امر رشد داشته است . در این رتبه بندی متاسفانه بیت کوین نتوانسته خود را در بین پنج ارز برتر جای دهد .

سایر ارز دیجیتال های برتر

کاردانو(ADA)  با رشد %106

دش (DASH) با رشد %100

مونرو(XMR) با رشد %93

اتریوم (ETH) با رشد %91

 

از ابتدای آغاز سال جاری تا کنون عملکرد ارز های دیجتال فوق العاده بوده به طوری که به جرئت می توان گفت زمستان ارز های دیجیتال به پایان رسیده و باید منتظر خبر های خوبی باشیم .