خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

بیت کوین چیست و چگونه می توان خرید و فروش کرد؟

بیت کوین درست است یک دارایی است ، اما یک دارایی فیزیکی نیست و به صورت پردازش دیجیتال انتقال پیدا می کند. خرید و یا فروش بیت کوین از سایت های فروشنده و یا افراد به صورت مستقیم صورت میگیرد. شما می توانید با روش هایی همچون کارت های بانکی ، حساب های ارزی الکترونیکی و یا حتی با سایر ارز ها ، از سایت ها یا افراد بیت کوین خریداری نمایید.

ارز دیجیتال 1500 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

از جایی که بیت کوین و سایر رمزارز ها از قوانین عرضه و تقاضا پیروی می کنند شما می توانید با کمی تحقیق در مطالب سایت های معتبر مانند کوین تلگراف و کوین دسک همراه با تحلیل تکنیکال به سود های بالایی دست یابید!

کیف پول دیجیتال

برای خرید بیت کوین ابتدا باید برای خود کیف پول مخصوص خود را تهیه کنید. زیرا شما نیاز دارید بیت کوین های خریداری شده خود را در جایی ذخیره و نگهداری نمایید. انواع کیف پول های نرم افزاری و سخت افزار وجود دارد که میتوانید با کمی تحقیق یکی از آنها را انتخاب نمایید(پیشنهاد ما استفاده از کیف پول کوینومی است).

 

خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال از صرافی رایا اکسچنج

شما میتوانید برای خرید بین کوین ، تتر ، اتریوم و یا وبمانی با قیمت مناسب و لحظه ای از صرافی رایا اکسچنج استفاده کنید!

ابتدا نیاز است در صرافی رایا اکسچنج ثبت نام کنید ، شما میتوانید از اینجا ثبت نام کنید و یا اگر قبلا این عمل را انجام داده اید میتوانید از اینجا وارد شوید.

می تونید بیشتر بخونید!  ارز تتر چیست ؟ چگونه راحت تتر بخریم ؟

Web 1920 – 2 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

1.موس را روی گزینه صرافی رایا اکسچنج ببرید ، اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید گزینه 3 را انتخاب کنید در غیر این صورت گزینه 2 را انتخاب نمایید.

Web 1920 – 3 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

اگر قبلا فرایند ثبت نام را انجام داده اید در قسمت 1 شماره تلفن همراهی که ثبت نام کرده اید و در قسمت 2 رمز خود را وارد کنید و گزینه 3 را انتخاب نمایید.

Web 1920 – 4 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

اگر برای اول بار می خواهید وار صرافی شوید باید ثبت نام نمایید ، ابتدا در قسمت 1 شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید ، در قسمت 2 و 3 رمز و تکرار آن را وارد کنید و سپس گزینه 4 را انتخاب کنید.

Web 1920 – 5 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

در این مرحله کدی برای شماره ای که وارد کرده اید ارسال می شود که باید در کارد شماره 1 وارد نمایید و گزینه 2 را فشار دهید.

نکته : با توجه به ترافیک خطوط ممکن 1 تا 3 دقیقه طول بکشد!

Web 1920 – 7 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

پس از ورود به صرافی باید اطلاعات خود را کامل کنید و سپس احراز هویت کنید، تیم رایا اکسچنج سعی کرده اند راحت ترین و سریع ترین سیستم احزار هویت را برای شما تدارک ببینند

در اخر می توانید شماره کارت خود را در بخش کارت های من ثبت کنید و به صفحه ثبت سفارش مراجعه نمایید و از خرید خود لذت ببرید ! صرافی رایا اکسچنج خرید و فروش بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال را با کارت های شتاب میسر کرده است.

Web 1920 – 10 - خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

نکته خیلی مهم : اگر شما نیامند ارزی هستید که در لیست خرید و فروش غیر فعال هست و یا سوال ، پیشنهاد و انتقادی دارید می توانید آن را با ما در میان بگذارید(تیکت ، شماره تماس شرکت و یا تلفن همراه ، چت انلاین در سایت).

می تونید بیشتر بخونید!  چگونه از کلید خصوصی ارز دیجیتال خود محافظت کنیم ؟

لازم به ذکر است تراکنش ها در رایااکسچنج به صورت آنی ، بدون محدودیت ، بدون کارمزد و با بهترین و منصفانه ترین نرخ تبادل ارز  می باشد.