خرید آنلاین تتر

28 - خرید آنلاین تتر

تتر مانند بیت کوین یک ارز دیجیتال رمز نگاری شده است. یکی از ویژگی های تتر این است که بر پایه دلار آمریکا و دیگر ارزهای فیات رمز نگاری شده و قیمت آن همیشه ثابت و حدود یک دلار است. تتر بر پایه دلار آمریکا با نماد USDT و تتر بر پایه یورو را با نماد EURT می شناسند. تتر به دلیل آن که در نوسانات شدید ارزهای دیجیتال بر آن تاثیری ندارد، به عنوان مسیری کم ریسک برای سرمایه گذاران شناخته می شود.

به خصوص در شرایطی که بازار ارز دیجیتال بسیار بی ثبات می شود می‌تواند یک انتخاب خوب برای نگهداری سرمایه باشد. ارز دیجیتال تتر هم به عنوان سرمایه گذاری بسیار مطلوب است و هم چنین برای خرید و فروش انجام معاملات بین المللی آسان است. برای آشنایی با خرید آنلاین تتر با ما همراه باشید.

خرید آنلاین تتر

خرید تتر به نسبت سایر ارزهای دیجیتال، آسان تر و هم چنین دارای ریسک کمتر است؛ چرا که علاوه بر این که قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی های مختلف باهم تفاوت دارد، نمودار قیمتی آن همواره دچار نوسانات لحظه ای است. اما در معاملات تتر به دلیل ثابت بودن قیمت آن، از بابت خرید و فروش راحت هستید.

 تتر را مانند دیگر ارزهای دیجیتال، هم می توان از اشخاص حقیقی خرید و هم چنین می توان آن را آنلاین خریداری کرد. برای خرید آنلاین تتر بهترین گزینه مراجعه به صرافی های ارزی آنلاین است، که پس از انجام مراحل اولیه و ثبت نام، به راحتی می توان تتر خریداری و آن را به کیف پول خود انتقال داد. مقدار کارمزد دریافتی و اعتبار وب سایت صرافی آنلاین، از موارد حائز اهمیت در انتخاب صرافی ارز دیجیتال است. از عواملی که باعث ایجاد رغبت نسبت به خرید آنلاین تتر می شود، پشتیبانی حرفه ای، قیمت ثابت و سرعت بالای آن در انتقال تراکنش ها است.

اهداف خریداران تتر

تتر به دلیل پشتیبانی آن توسط دلار آمریکا، با اهداف روشن تری خرید و فروش می شود. به عبارت دیگر تتر با یک دلار آمریکا ارزش گذاری می شود، و این بهترین دلیل برای کسانی است که می خواهند ارزش دارایی خود را حفظ کنند و اقدام به خرید آنلاین تتر می کنند، هم چنین تجاری که به صورت بین المللی در حال فعالیت هستند، به دلیل سهولت در جا به جایی و هم چنین پشتیبانی صرافی های آنلاین از تتر، با خرید آنلاین تتر به راحتی معاملات تجاری خود را به سر انجام می رسانند، به عبارت ساده تر تتر را به آدرس کیف پول فردی که با او قصد انجام معامله را دارند، با کمترین کارمزد و سریع ترین زمان، به راحتی می توان انتقال داد. از دیگر اهداف خریداری تتر می توان به تبدیل ارزهای دیجیتالی دیگر به تتر یاد کرد.

می تونید بیشتر بخونید!  خرید و فروش ارزهای دیجیتال

به این صورت که در زمانی که بازار ارزهای دیجیتال تحت نوسانات شدید قرار می گیرد، کاربران می توانند با تبدیل ارز دیجیتال خود به تتر از آسیب ها و زیان های این نوسانات به دور بمانند و پس از بازگشت بازار به حالت اولیه، مجدد تتر را به ارز اولیه خود بازگرداند. همچنین معامله گران ارزهای دیجیتال در زمانی که قصد انجام هیچ گونه معامله ای را ندارند، بهترین عمل برای نگه داشتن ارزش دارایی خود را خرید آنلاین تتر می‌بینند.

نگرانی ها در خصوص خرید تتر

پشتوانه تتر دلار آمریکا است؛ این بدین معنا است که باید شرکت تتر ذخایر زیادی دلار آمریکا داشته باشد تا توان پاسخگویی به تمامی تترهای موجود در جهان برای تبادل با دلار آمریکا را داشته باشد. این مساله برای کسانی که می خواهند اقدام به خرید آنلاین تتر کنند، و یا برای حفظ دارایی خود تتر نگه داری می کنند، باعث نگرانی می شود.

شرکت در خصوص رفع این نگرانی ها، به طور شفاف و واضح ابهام زدایی نکرده است و از محل دقیق و مقدار مشخص این ذخایر دلار هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده است. با این حال تتر جزء ده ارز دیجیتال برتر دنیا است و تا الان هیچ گونه مشکلی برای تبدیل و تراکنش های آن ایجاد نشده است. مورد بعدی که باعث کمی از حساسیت این نگرانی می کاهد بیتفینکس (Bitfinex) است. بیتفینکس یک صرافی بزرگ در هنگ کنگ می باشد که از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی های جهان نیز به شمار می رود.

27 - خرید آنلاین تتر

برترین ارز دیجیتال در دنیای معاملات

بیشترین حجم تراکنش و معاملات ارزی، مربوط به کدام ارز دیجیتال است؟ شاید بسیاری از افراد با این سوال مواجه شده باشند و پاسخ آن را بیت کوین اعلام کنند؛ اما مرتکب اشتباه شده اند! یکی از پر کاربردترین ارزهای دیجیتال تتر است. طبق اطلاعات و گزارشات که وب سایت کوین مارکت کپ منتشر کرده است، بیشترین حجم معاملات روزانه مربوط به فروش و خرید آنلاین تتر می باشد و عدد آن حدود 20 میلیارد دلار تخمین زده شده است. دلیل بعدی که باعث می شود تتر را مهم ترین ارز دیجیتال بنامند، افزایش 20% حجم معاملات تتر به نسبت حجم معاملات بیت کوین است.

می تونید بیشتر بخونید!  شرایط قیمت خرید روز بیت کوین چیست ؟

کیف پول تتر

قبل از این که قصد خرید آنلاین تتر را داشته باشید باید کیف پولی مطمئن برای نگه داری آن انتخاب کنید. کیف پول هایی که می توان تتر را در آن ذخیره کرد، براساس نوع ذخیره سازی تتر باهم متفاوت است. سه کیف پول پیشنهادی که هر کدام بسته به مدت زمان نگه داری تتر مورد استفاده قرار می گیرند، اعم از:

  • کیف پول Ledger Nano X: برای نگهداری بلند مدت تتر
  • کیف پول Exodus: برای نگهداری در حد چند ماه
  • کیف پول My Ether Wallet: برای نگه داری چند روزه مورد استفاده قرار می گیرد.

با تمام موارد ذکر شده و نکات آموزنده ای که در مطالب فوق ذکر شده، باز هم به شخص خریدار بستگی دارد که برای خرید آنلاین تتر و یا سایر ارزهای دیجیتال دیگر، از کدام صرافی و از چه نوع روشی اقدام به خرید کند. رایا اکسچنج پیشرو در عرصه ارزهای دیجیتال می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای خرید و تبادل ارزهای دیجیتال باشد، همچنین با عضویت در این وب سایت می توانید از خبرهای مهم در خصوص ارزهای دیجیتال مطلع شوید.

برچسب ها :