خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج

سریع بیت کوین840 400 - خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج

 

خرید سریع بیت کوین

در این پست قصد دارم یکی از امکانات سایت رایااکسچنج را به شما معرفی کنم. این قابلیت که امکان خرید سریع بیت کوین نام دارد یکی از برتری های صرافی رایااکسچنج نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال است. اگر قبلا در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کرده باشید و از صرافی های دیگر خرید بیت کوین خود را انجام داده باشید  متوجه می شوید که خرید شما پس از بیست و چهار ساعت به کیف پول شما واریز می شود. این یک دغدغه ی بزرگ برای خرید بیت کوین بود. اما صرافی رایااکسچنج این مشکل را با فراهم کردن امکان خرید سریع بیت کوین حل کرد.

فرض کنید شما یک معامله گر ارز دیجیتال ( تریدر ) هستید و می خواهید فعالیت ترید خود را در کمتر از 1 ساعت دیگر شروع کنید. حال فرض کنید هیچ بیت کوین یا ارز دیجیتالی در حساب خود ندارید. اگر بخواهید ارز دیجیتال مورد نیازتان را از صرافی های دیگر تامین کنید، بیست و چهار ساعت طول می کشد تا ارز خریداری شده به حساب شما وارد شود. پس اگر اینطور باشد شما امروز نمی توانید ترید انجام دهید و ببینید چه موقعیت هایی را برای ترید و کسب درآمد از دست می دهید. امکان خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج ، می تواند این مشکل را برای شما حل کند. با امکان خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج ، ارز خریداری شده شما فوراً به حساب شما واریز می شود.

در چندسالی که بیت کوین بوجود آمد بارها شاهد آن بوده ایم که قیمت به یکباره ریزش شدید یا رشد شدید داشته است. حال فرض کنید پس از گذشت یک ساعت از زمانی که شما به یک صرافی دیگر سفارش خرید داده اید ، قیمت بیت کوین نزولی شود و شما دچار ضرر شوید. اما در نظر داشته باشید بیت کوین های خریداری شده ی شما بیست و چهار ساعت بعد به کیف پولتان واریز می شود و شما توانایی لغو خرید را نیز ندارید. اما اگر بیت کوین سریعا به کیف پول شما واریز شود، به محض اینکه ببینید قیمت بیت کوین نزولی است شما آن را به تتر تبدیل می کنید تا از ضرر خود جلوگیری کنید. اینجاست که صرافی رایااکسچنج ، این مشکل را با فراهم کردن امکان خرید سریع بیت کوین حل کرده است. زیرا پس از ثبت سفارش، بیت کوین سریعا به کیف پول شما واریز می شود و در صورتی که ببینید قیمت بیت کوین نزولی است می توانید با تبدیل آن به تتر از ضرر جلوگیری کنید.

می تونید بیشتر بخونید!  خرید بیت کوین به صورت آنی !

البته لازم به ذکر است که امکان خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج محدودیت هایی برای کاربران دارد و این محدودیت ها به خاطر جلوگیری از پولشویی و جلوگیری از خرید با کارت های سرقتی است. در صرافی رایا اکسچنج پس از ثبت نام و احراز هویت شما باید کارت بانکی که می خواهید با آن از ما خرید کنید را ثبت کنید. کارت باید به نام خود شخص باشد و اگر کارت بانکی که ثبت می کنید به نام خودتان نباشد تایید نخواهد شد و تا زمانی که کارت خود را ثبت نکنید امکان خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای شما وجود نخواهد داشت.

پس از تایید احراز هویت و کارت بانکی شما ، امکان خرید سریع بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای شما میسر می شود. فقط لازم به ذکر است برای جلوگیری از پولشویی، اولین خرید شما در بیست و چهار ساعت کمتر از یک میلیون تومان باید باشد. یعنی پس از اینکه شما یک سفارش یک میلیون تومانی داشتید و ارز برای شما واریز شد، تا بیست و چهار ساعت امکان خرید برای شما وجود ندارد. پس از بیست و چهار ساعت سقف خرید دوم شما، پنج میلیون تومان است. یعنی پس از اینکه ارز به حساب شما واریز شد تا بیست و چهار ساعت امکان خرید و فروش برای شما وجود ندارد. پس ازثبت این دو خرید و تایید سلامت پول شما از طرف بانک ، سقف خرید برای شما برداشته می شود و علاوه بر امکان خرید سریع بیت کوین ، خرید و فروش شما بدون محدودیت خواهد شد و شما می توانید در 24 ساعت چند بیت کوین از ما خریداری کنید.

می تونید بیشتر بخونید!  هالوینگ بیت کوین چیست؟ ( BITCOIN HALVING)

برای ثبت نام در صرافی رایااکسچنج کلیک کنید.