شرایط خرید تتر از صرافی آنلاین

88 - شرایط خرید تتر از صرافی آنلاین

اهمیت ارز های دیجیتال، روز به روز در حال افزایش است و گسترش این ارزها سبب افزایش اهمیت صرافی های آنلاین شده است. همچنین توجه کاربران به صرافی های داخلی، نسبت به گذشته بیشتر شده است. در این بین میزان کلاهبرداران و افراد سودجو هم افزایش یافته است؛ بنابراین اعتماد به یک صرافی ملزم توجه به قوانین مشخصی می باشد‌. اعتماد کورکورانه می تواند سبب از بین رفته دارایی ها و سرمایه های زیادی شود. اگر قصد خرید تتر از صرافی آنلاین و یا قصد سرمایه گذاری هر ارز دیجیتال دیگری را دارید، رایا اکسچنج می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

صرافی های آنلاین

صرافی های آنلاین، مکانی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال هستند که با ایجاد یک فضای مناسب، امکان معاملات را برای کاربران راحت تر می کنند. صرافی های ارز دیجیتال با احراز هویت سبب جلوگیری از عواملی نظیر کلاهبرداری و پولشویی می شوند، اما متأسفانه از طرفی با عواملی مانند عدم توجه کافی به اصول رمزنگاری نرم افزارها، امکان هک را برای سودجویان فراهم می کنند. این مشکل، در میان صرافی های آنلاین به وفور دیده می شود؛ به طوری که تبدیل به نوعی معضل شده است. لازم است پیش از انتخاب یک صرافی، از امنیت آن حتما مطمئن شوید.

هک شدن صرافی ها

هک شدن صرافی ها ممکن است از طریق عوامل داخلی، نظیر یک کارمند یا مالک و یا از طریق یک عامل خارجی، نظیر یک گروه انجام گیرد. در مواقعی شاید با هم دستی هر دو مورد هک یک صرافی امکان پذیر باشد؛ بنابراین توجه به اعتبار یک صرافی عاملی بسیار مهم در انتخاب آن محسوب می‌ شود.

یکی از عواملی که احتمال هک شدن یک صرافی را بالا می برد، افزودن یک ارز دیجیتال جدید به صرافی است. بررسی کد های مربوط به هر کوین افزوده شده، امکان خطر هک شدن را کاهش می‌ دهد. همچنین تمامی بروز رسانی های نرم افزاری، باید با رعایت موارد امنیتی انجام پذیرد.

درآمد صرافی ها

صرافی ها می توانند با اضافه کردن یک توکن یا هاردفورک، بر درآمد خود بیافزایند، اما این کسب این درآمد ارزش چندانی ندارد و ممکن است سبب ریزش درآمد از سوی دیگر باشد. اصلی ترین دلیل افزایش درآمد صرافی ها، توجه به میزان عرضه و تقاضای یک ارز دیجیتال است.

می تونید بیشتر بخونید!  خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج

ممکن است یک صرافی با اضافه کردن یا حذف یک کوین، سبب بهم ریختگی تعادل در عرضه و تقاضا از سوی کاربران شود و این عدم تعادل گاه با افزایش خرید یا کاهش یک توکن همراه است. افزایش حجم معاملات یک ارز ممکن است سبب کاهش معاملات ارز دیگر شود؛ بنابراین بهترین راه، توجه به نیاز مشتریان و میزان عرضه و تقاضا از سوی کاربران است.

خرید تتر از صرافی آنلاین

ارز تتر به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد در بسیاری از صرافی های آنلاین پشتیبانی می شود. با توجه به علاقه تریدرها و معامله گران به استفاده از این ارز، خرید تتر از صرافی آنلاین به سهولت امکان پذیر است. ارز تتر به دلیل عدم نوسان، در سرمایه گذاری مورد توجه نیست بلکه در اموری که به کسب سود منجر می شود، تاثیر می گذارد. تتر با قابلیت هایی نظیر برابری با دلار آمریکا، پایداری و استفاده در معاملات جهانی، هدف خرید افراد بسیاری می باشد؛ بنابراین اکثر صرافی های آنلاین از آن پشتیبانی می کنند.

89 - شرایط خرید تتر از صرافی آنلاین

اهمیت خرید تتر از صرافی آنلاین

راه های بسیاری برای خرید ارز تتر وجود دارد، اما خرید تتر از صرافی آنلاین بهترین روش خرید این ارز است. امنیت بالای صرافی ها به دلیل احراز هویت کاربران، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با خاطری آسوده اقدام به خرید این رمز ارز نمایید.

ارز تتر، به دلیل تعداد طرفدارانش گاهی به صورت مستقیم خرید و فروش می شود که این روش اصلا پسندیده نیست. در روش خرید و فروش مستقیم ارز، امکان هر گونه کلاهبرداری و تخلف وجود دارد و از آن جا که ارز های دیجیتال تحت نظارت هیچ نهادی نیستند، امکان اثبات این کلاهبرداری و به دست آوردن سرمایه، امری محال است؛ بنابراین برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی، اقدام به خرید تتر از صرافی آنلاین نمایید.

پیش بینی قیمت ارز های دیجیتال

شاید بارها این سوال برای شما پیش آمده است که آیا امکان پیش بینی قیمت ارز های دیجیتال وجود دارد یا خیر؟ از آن جا که ارز های دیجیتال رفتاری کاملا مستقل دارند، امکان پیش بینی دقیق قیمت این رمز ارزها وجود ندارد. با این وجود برخی از تریدرها به کمک نمودار های تحلیل ارز، گاهی می توانند قیمت یک ارز را در آینده ای نزدیک حدس بزنند و به همین دلیل کسب سود توسط تریدرها بسیار بیشتر است؛ زیرا این گروه با قوانین و قاعده های مربوط به ارزها و تجربه بالایی که در امر ترید کردن دارند می توانند تا حدودی قیمت ارز های دیجیتال را پیش بینی کنند. البته توجه داشته باشید که این بیش بینی ها ممکن است در بیشتر مواقع اشتباه باشند. روش تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی دو عامل موثر در تعیین قیمت ارز های دیجیتال محسوب می شوند.

می تونید بیشتر بخونید!  شرایط قیمت روز فروش ارز دیجیتال

انواع روش های تحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بنیادی

این روش سعی دارد تا با ایجاد یک تصویر کلی از روند تغییرات، قیمت ارز های دیجیتال را پیش بینی کند. در روش تحلیل بنیادی عواملی مانند اخبار مرتبط با ارز، موضوعات تاثیرگذار بر آن و قوانین جهانی در نظر گرفته می شود. این تحلیل با در نظر گرفتن عوامل فوق می تواند میزان افت و یا صعود یک ارز دیجیتال را پیش بینی کند.

تحلیل تکنیکال

این روش بر اساس آمار های گزارش شده از بازار، توجه به قیمت ها و حجم معاملات انجام شده، به پیش بینی قیمت یک ارز دیجیتال می پردازد. در واقع این تحلیل با نگاهی به گذشته و توجه به روند تغییرات قیمتی می تواند قیمت های آینده را پیش بینی کند. تحلیل تکنیکال هیچ توجهی به شرایط و اتفاقات جهانی ندارد و تنها براساس آمارها به پیش بینی می پردازد.

آن چه که مسلم است، عدم پیش بینی دقیق آینده می باشد. توجه کنید که نمی توان گفت کدام یک از دو روش فوق از دیگری بهتر است؛ بنابراین بهترین کار، استفاده درست و به موقع از هر دو روش می باشد.

برچسب ها :