قیمت بیت کوین

بیت کوین840 400 - قیمت بیت کوین

ابتدا باید بدانیم بیت کوین چیست و چه مزایایی دارد :

بیت کوین یک نوع پول جدید مانند دلار ، یورو ، ریال و … است. اما دلیل محبوبیت بالای بیت کوین چیست؟ بیت کوین مزیت هایی دارد که پول رایج ملت ها، آن مزایا را نداشتند. یکی از این مزایا این است که شما می توانید حجم زیادی از بیت کوین را به راحتی و با سرعت بالایی به حساب شخص دیگری انتقال دهید. اما اگر بخواهید همین کار را با پول رایج ملت ها انجام دهید چند حالت وجود دارد:

  • می توانید پول را به صورت فیزیکی در داخل یک کیف جا به جا کنید که خطرات زیادی دارد.
  • می توانید از طریق بانک این پول را حواله کنید که زمان بر است و ممکن است زمان زیادی از وقتتان را در بانک از دست بدهید.
  • واریز پول از ایران به کشورهای دیگر و بالعکس دارای محدودیتهایی است.

شبکه بیت کوین

مورد مهم دوم که در شبکه بیت کوین مطرح است، استفاده از یک پرتکل رمزنگاری اینترنتی است و امنیت اطلاعات بسیار بالایی دارد. سیستم بیت کوین به این صورت است که میزان پول هایی که در شبکه انتقال داده می شود، نه تنها روی یک سرور خاص نیست، بلکه در تمام سرورهای سرتاسر جهان ثبت می شود. این عمل باعث شده تا کسی نتواند این سیستم را هک کند و اطلاعات را دستکاری کند.

تراکنش ناشناس

مورد سوم که برای استفاده کنندگان بیت کوین بسیار اهمیت دارد این است که ، بیت کوین به ما این امکان را می دهد که وقتی تراکنشی را در شبکه انجام می دهیم، هویت ما ناشناس می ماند. یعنی در شبکه بیت کوین مهم نیست نام و مشخصات شما چیست و تنها چیزی که شما دارید یک آیدی یا شناسه است که پول به آن آیدی واریز می شود، درست مانند شماره حساب یا شماره کارت بانکی.

می تونید بیشتر بخونید!  خرید بیت کوین به صورت آنی !

بیت کوین تقریبا تمام مشکلات پول سنتی را که سرمایه گذاران از آن ناراضی بودند را رفع کرد و محبوبیت زیادی نزد افراد پیدا کرد به طوری که قیمت هر بیت کوین در سال 2009 به یک دلار هم نمیرسید. اما در سال 2019 قیمت آن به بیش از 15000 دلار هم رسید.

کسب سود از بیت کوین

با توجه به ویژگی های بیت کوین که در بالا ذکر شد، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که با این ویژگی های خوب بیت کوین ، ما چگونه می توانید از آن سود ببریم؟

برای سود برد از بیت کوین شما باید خرید و فروش بیت کوین انجام دهید. اما خرید و فروش بیت کوین به دو صورت است:

روش اول

خریدن بیت کوین برای مدت طولانی است. این روش یکی از مطمئن ترین روش های کسب سود از بیت کوین است. در نظر بگیرید که:

  • قیمت بیت کوین در ابتدا کمتر از 1 سنت بود
  • بعد از مدتی به 1 دلار رسید
  • بعد از مدتی به 100 دلار رسید
  • بعد از مدتی به 1000 دلار رسید
  • بعد از چندسال به نزدیک 20000 دلار رسید
  • در چندسال آینده ممکن است به 50000 دلار هم برسد

هرچقدر بیت کوین در بین مردم محبوب تر و شناخته تر شود، قیمت بیت کوین بالاتر می رود.

روش دوم

خرید و فروش روزانه یا ترید است. در این روش شما نیاز به تحلیل نمودار دارید تا بتوانید قیمت بیت کوین را برای آینده پیشبینی کنید. اگر بتوانید پیشبینی های درستی را انجام دهید می توانید از بالا رفتن قیمت و از پایین رفتن قیمت سود کسب کنید. این راه از راه اول بهتر و پر سودتر است، اما ریسک بالایی هم دارد. شما می توانید به جای اینکه بیت کوین را بخرید و به اصطلاح در یک گوشه نگه داری کنید ، از آن برای خرید و فروش در بازار ارز دیجیتال استفاده کنید و سود بدست آورید.

می تونید بیشتر بخونید!  خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

فقط باید بتوانید نمودار را تحلیل کنید تا بتوانید از نوسان قیمت ، سود بدست آورید. قیمت بیت کوین ثابت نیست و مدام در حال نوسان و بالاوپایین شدن است. شما می توانید در زمانی که قیمت کاهش یافته است، بیت کوین بخرید و زمانی که قیمت بالا رفت آن را بفروشید.

جمع بندی

بیت کوین تنها ارز دیجیتال موجود در بازار نیست و ارزهای زیاد دیگری مانند اتریوم ، ریپل ، کاردانو ، بیت کوین کش و … وجود دارد و در دنیا بیلیون ها دلار پول روی این ارزها سرمایه گذاری شده است. حتی شرکت ها و سرمایه داران بزرگ هم در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند و خیلی از شرکت ها ارز دیجیتال مخصوص خود را وارد بازار ارز دیجیتال کردند. اگر هنوز شک دارید که وارد این بازار شوید، توصیه من به شما این است که اگر به این بازار هنوز اعتماد کافی را ندارید، سرمایه گذاری خود را از مبالغ پایین شروع کنید، زیرا هر روزی که بگذرد احتمال گرانتر شدن ارزهای دیجیتال وجود دارد.