قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر

60 - قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر

تتر یکی از ارز های دیجیتال غیر قابل استخراج است و پشتوانه آن دلار آمریکا می باشد. این ارزها در حساب های بانکی مشخصی نگهداری می شوند و معمولا برای سرمایه‌ گذاری مورد استفاده قرار نمی گیرند؛ بلکه به معامله گران کمک می کنند تا با سرعت بیشتری نسبت به سایر ارزها، پول خود را تبدیل کنند.

تتر، متعلق به نسل استیبل کوین است و در مقایسه با سایر ارز های دیجیتالی از ارزش ثابت و پایداری برخوردار می باشد. این رمز ارز با گذر از مشکلات بسیار زیادی که بر سر راهش ایجاد شده بود، توانسته است در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار شود. شما می توانید جهت مشاهده شرایط معامله‌ و قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر، با رایا اکسچنج در ارتباط باشید.

تاریخچه ارز دیجیتال

پروژه تتر در سال ۲۰۱۵ ارائه شد. این ارز دیجیتال در ابتدا بر روی سایت بلاک چین بیت کوین توسعه داده شده بود، اما در سال ۲۰۱۷ بر روی سایت بلاک چین لایت کوین انتقال داده شد. این ارز دوباره در سال ۲۰۱۹ روی بلاک چین بیت کوین توسعه داده شد. تتر توسط هیچ نهادی پشتیبانی نمی شود. همچنین این رمز ارز به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری شناخته می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در رمزنگاری شده تتر را دارید؛ پیش از هر اقدامی از قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر، اطلاع کسب کنید.

تتر چیست؟

تتر یکی دیگر از ارز های دیجیتالی است که از ثبات بالایی برخوردار است و دلار آمریکا از آن پشتیبانی می کند. این ارز با ثبات در بسیاری از معاملات جهانی مورد استفاده قرار می گیرد و در زمان کاهش قیمت سایر ارز های نوسانی، از ضرر های سرمایه گذاران این ارزها جلوگیری می کند‌. تتر به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد بسیار پر طرفدار است و به دلیل سرعت بالا در تراکنش و هزینه های پایین کارمزد در انتقالات بین المللی بسیار پر کاربرد می باشد. خرید تتر نسبت به سایر ارز های دیجیتال، دارای ریسک کمتری می باشد.

ضرورت وجود ارز پایدار تتر

همان طور که می دانید اکثر ارز های دیجیتال بسیار نوسانی و ناپایدار هستند و بسیاری از معامله گران با هدف کسب سود از این نوسانات، وارد معامله می شوند. آنچه باید در میان ارز های پر نوسان وجود داشته باشد، یک ارز ثابت مانند تتر است تا سرمایه گذاران در زمان کاهش قیمت های ارز های نوسانی، رمز ارز های خود را به آن تبدیل کنند و از خسارات ناشی از این نوسانات در امان بمانند. در واقع ارز های با ثبات نقش پول سنتی را ایفا می کنند و به عنوان نوعی دارایی شناخته می شوند.

می تونید بیشتر بخونید!  ارزدیجیتال چیست؟

دلیل پایداری ارز دیجیتال تتر

به دلیل پشتیبانی دلار آمریکا از ارز دیجیتال تتر، قیمت این رمز ارز نسبت به سایر ارز های دیجیتال از ثبات بالایی برخوردار است. نوسان ارز دیجیتال تتر به نوسان دلار بستگی دارد و به دلیل پایداری دلار، تتر نیز ارزی بسیار پایدار شناخته می شود. از این ارز برای خرید و یا ذخیره پول استفاده می شود.

مزایای ارز دیجیتال تتر

تتر را می توان به آسانی و با سرعت بالا، بدون محدودیت جغرافیایی انتقال داد. پایداری تتر، امکان زیان و خسارت را برای افراد سرمایه گذار، به صفر رسانده است. این توکن قابلیت ادغام با سایر ارز های دیجیتال را دارد؛ مثلا می توان کیف پول تتر و بیت کوین را با یکدیگر ادغام کرد.

58 - قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر

معایب ارز دیجیتال تتر

اصلی ترین ویژگی ارز های دیجیتال، ناشناس بودن این ارزها است که متاسفانه تتر این ویژگی را ندارد. تتر همیشه یک دلار است و هیچ پیش فنی در این ارز دیجیتال وجود ندارد. این رمز ارز توسط دیگران قابل استخراج نیست و تنها به شرکت تتر تعلق دارد.

کارمزد های مربوط به ارز دیجیتال تتر

برای واریز و برداشت دلار آمریکا از صرافی ها نیاز به پرداخت هزینه های بسیار بالایی است؛ به طوری که گاهی در برخی از تراکنش ها حدود ۳۰ دلار هزینه کارمزد باید پرداخت، اما برای معاملات تتر نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست و به همین دلیل اکثر معامله گران در معامله های جهانی به جای دلار از تتر استفاده می کنند و علاوه بر هزینه پایین از سرعت بالای آن نیز بهره مند می شوند.

می تونید بیشتر بخونید!  ۴ کیف پول بیت کوین اندرویدی

سرعت انتقالات ارز تتر وابسته به مکان و زمان خاصی نیست و می تواند بدون هیچ محدودیت جغرافیایی انجام شود. به طوری که انتقالات ارزی در صرافی ها گاهی از یک روز تا یک هفته زمان لازم دارد و در ایام تعطیلات این زمان به حداکثر خود می رسد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر به رایا اکسچنج مراجعه نمایید.

کاربرد های ارز دیجیتال تتر

اصلی ترین کاربرد تتر، ایجاد فضایی پایدار و بدون نوسان در ارز های دیجیتال است تا نقدینگی مورد نیاز برای صرافی هایی که امکان معامله توسط دلار را با بانک ها ندارند، ایجاد شود. اکثر صرافی ها این امکان را برای کاربران به وجود می آورند که ارز دیجیتال تتر را با سایر ارز های رمزنگاری شده، مبادله کنند. این عمل در زمان کاهش قیمت ارز های مجازی بسیار کاربردی است و برای تریدرها امری بسیار مهم تلقی می شود؛ زیرا با افزایش نوسانات میان ارزهایی مثل بیت کوین، می توانند ارز های خود را به تتر تبدیل کنند.

آینده ارز دیجیتال تتر

اختلاف نظرات پیرامون ارز تتر بسیار زیاد است. عده ای مخالف این ارز هستند و معتقدند که این ارز به دستگاه یا نهاد مشخصی ربط دارد؛ بنابراین استفاده از آن را امن نمی دانند، در حالی که عده ای این ارز با ثبات را بسیار مناسب و مفید دانسته و حتی به جای خرید دلار، این ارز را توصیه می کنند؛ زیرا به دلیل انتقال آسان، کاربردی تر از دلار می باشد.

از توکن های این ارز رمزنگاری شده می توان در امر تجارت و خرید کالا بیشترین استفاده را برد. اگر قصد خرید این ارز رمزنگاری شده را دارید، جهت آگاهی از قیمت روز خرید ارز دیجیتال تتر و توجه به شرایط معامله گری این ارز رمزنگاری شده، حتما تحقیق و بررسی های لازم را انجام دهید تا دچار زیان و خسارت نشوید.

برچسب ها :