ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2020

LOOM, Loom Network, UOS, VGX, Voyager Token, ارز دیجیتال, ارز دیجیتال Network, ارز دیجیتال Ultra, ارز دیجیتال Voyager Token, ارز دیجیتال توکن, توکن, سرمایه گذاری, سرمایه گذاری برروی ارز ها در سال 2020, سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

سه ارز دیجیتالی کمتر شناخته شده در سال 2020

این پست معرفی و آشنایی با سه ارز دیجیتالی که کمتر شناخته شده برای سرمایه گذاری در سال 2020 می باشد.قصد داریم در این مقاله درباره ی سه ارز دیجیتالی که در حال حاضر حجم بازار پایینی دارند صحبت کنیم.

ارز دیجیتالVoyager Token (VGX):

این ارز دیجیتال (VGX) به تازگی تغییرنام و لوگو داشته است؛ که به عنوان توکن کاربردی در کارگزاری‌های ارز دیجیتال و دیگر محصولات آینده مورد استفاده قرار میگیرد و مزایای مختلفی را برای کاربران ارائه خواهد داد.

که یکی از این مزایا میتونان به پرداخت 5 درصد سود سالانه به دارندگان VGX است اشاره کرد؛ که از طریق نرم‌افزار Voyager و به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد. استفاده روزافزون از نرم‌افزار تریدینگِ بدون کارمزدِ Voyager و این واقعیت که VGX اولین توکن ادغام شده با کارگزاری‌های ارز دیجیتال (و نه صرافی‌ها) است، باعث می‌شود توکنِ مناسبی برای رفتن به زیر ذره‌بین سرمایه‌گذاران در سال ۲۰۲۰ باشد.

ارز دیجیتال Ultra (UOS):

توکن UOS به عنوان یک توکن کاربردی در اولترا (Ultra) استفاده خواهد شد. اولترا یک پلتفرم توزیع‌شده برای بازی‌های رایانه ای است. حجم بازار توکنUOS 6.4 میلیون دلار بوده و چیزی که در مورد این توکن بسیار جالب است، همکاری آن با شرکت‌های بزرگی مانند AMD، غولِ تولیدکننده GPU و همچنین Ubisoft است. اولترا به عنوان جایگزینی برای پلتفرم‌های بازی متمرکز ساخته شده است. این پلتفرم امکاناتی را برای کاربران خود فراهم می‌کند که می‌توان به مواردی مانند درآمد دوبرابر نسبت به سایر رقبا، بارگیری آسان از پلتفرم‌های محبوبی مانند Xbox و PlayStation از طریق SDK جهانی و توسعه آسان‌تر بازی از طریق ارائه مشوق‌های مالی برای استفاده از نسخه بتا و کشف باگ اشاره کرد.

ارز دیجیتال  (LOOM )  Network:

یکی از امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها از نظر توسعه  میتوان Loom Network اشاره کرد. این پروژه با حجم بازار 16.5 میلیون دلاری، یک پایه اولیه برای پلتفرم DPoS است که عنوان پلی بین اتریوم و سایر بلاک چین‌ها عمل می‌کند و به بازی‌ها و سایر برنامه‌ها این قابلیت را می‌دهد که سرعت تراکنش‌های بالاتری نسبت به شبکه اتریوم داشته باشند.

با اینکه قیمت Loom در سال 2019 با نوسانات زیادی همراه بود، با این حال، این ارز دیجیتال در حال حاضر سودهای سخاوتمندانه‌ای به دارندگانش می‌دهد و برنامه‌های بیشتری نیز برای آینده ارز خود دارد. از این برنامه‌ها می‌توان به تبدیل Loom به یک دارایی چندزنجیره در تعدادی از بلاک چین‌های محبوب مانند Binance Chain اشاره کرد.علاوه براین،این پروژه تلاش می‌کند فراتر از دنیای بازی و در مواردی مانند اقتصاد غیرمتمرکز، برنامه‌های دولتی و سازمانی توسعه یابد و کاربری‌های بیشتری به توکن و پلتفرم خود بیفزاید.

سرمایه‌گذاری روی این ارزهای دیجیتال نیز ریسک‌ بسیار زیادی به همراه دارد. مخصوصاً به خاطر حجم بازار بسیار کمی که این سه ارز دیجیتال دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا