ارز دیجیتال

بهترین کیف پول کامپیوتری تتر

 

بهترین کیف پول های تتر

در مقاله‌ای، رایااکسچنج به شما روش‌های درآمدزایی از بیت کوین را معرفی کرد که یکی از آن روش‌ها روش معامله‌گر بود، کسانی که با این روش آشنایی دارند می‌دانند که تترها چه هستند. در این مقاله ما سعی به راین داریم تا بهترین کیف پول کامپیوتری تتر را به شما عزیزان معرفی کنیم اما قبل از آن به پیش‌تعاریفی از تتر می‌پردازیم.

تتر چیست

درواقع اگر بخواهیم به طور واضح و ساده تتر را تعریف کنیم، می‌توانیم بگوییم که تتر نوعی دلار دیجیتال است یا حتی می‌توان گفت یورو دیجیتال.

تتر هم مثل بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته به وجود آمد؛ تتر در سال 2015 به دو شکل

Usdt و eurt که دو توکن هستند شکل گرفت. همان‌طور که گفته شد تتر نوعی دلار و یورو دیجیتال است، به این صورت که هرکدام از این توکن ها به ترتیب معادل یک دلار و یک یورو است.

تتر برای هر نوع صرافی، نقدینگی به همراه می‌آورد؛ این عمل به این صورت است که با استفاده از تتر، پول نقد را به ارز دیجیتال تبدیل می‌کنیم و به همین صورت است که برای صرافی‌ها نقدینگی به همراه می‌آورد. اما این عمل جزو مزایای تتر برای صرافی‌ها محسوب می‌شود.

مزایای تتر برای معامله‌گران

واقعیت موضوع این است که معامله‌گران می‌توانند با استفاده از تتر از ضررهای نوسانات بازار بر سرمایه خود، جلوگیری کنند  یا به نوعی آن را مدیریت یا کنترل کنند. این عمل در حال حاضر با دو نوع رمز ارز تتر قابل انجام است که همان دلار و یورو است.اما این را هم به شما بگوییم که از دلار در این زمینه بیشتر استفاده می‌شود، تا این حد که ارزش تتر الان را دلار مشخص می‌کند، به طور مثال ارزش یک توکن دقیقاً معادل یک دلار است.پس از این بحث ما پی می‌بریم که اگر طی اتفاقاتی در یک روز قیمت دلار افت کند، طبیعتاً قیمت توکن هم افت می‌کند و بلعکس.تتر اوایل به وسیله سیستم امنیتی بلاک چین بیت کوین شکل گرفت، اما با گذشت زمان نیز تتر در بلاک چین ترنیوم هم توسعه پیدا کرد.

نوسانات تتر و پشتوانه‌های تتر

 تتر با سایر ارز های دیجیتال شباهت و تفاوت هایی دارد که در مقالات قبلی ما در مورد بیت کوین ها و دیگر ارزهای دیجیتال صحبت کردیم این مورد را ذکر کردیم که به طور مثال بیت کوین متمرکز بر نهاد خاصی نیست و توسط فرد سرمایه‌گذار کنترل می‌شود؛ اما در مورد تتر این امر صدق نمی‌کند، رمز ارز تتر که اکثر فعالیت‌هایش بر دلار است توسط دلار آمریکا مدیریت می‌شود و از این مورد ما نتیجه می‌گیریم که تمامی نوساناتی که در کشور آمریکا صورت می‌گیرد بر دلار آن کشور نیز تأثیر می‌گذارد و زمانی که دلار دچار نوسان می‌شود ارز تتر دچار نوسان می‌شود. این نوسان را سود و زیان تشکیل می‌دهد و فقط بر حساب زیان نگذارید.

شباهت و تفاوت تتر با سایر ارز های دیجیتال

 اولین شباهت آن این است که رمز ارز تتر هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال دارای کیف پول است که ما در ادامه این مقاله تعدادی از بهترین کیف پول های کامپیوتری تتر را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شباهت دوم رمز ارز تتر با دیگر ارزهای دیجیتال این است که تتر هم بر پایه فناوری بلاک چین شکل و توسعه گرفته است. اما ما گفتیم که یکی از مزایای تتر برای معامله‌گرها جلوگیری از ضررهای نوسانات بازار ارز است؛

این مسئله به این صورت است که زمانی که دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا اتریوم مورد افت قرار می‌گیرند سرمایه‌گذاران و معامله‌گران روی به تتر می‌آورند و ضرر واردشده به نوعی فرار می‌کنند و ارزش دارایی خود را حفظ می‌کنند . امروزه زمانی که ما اطلاعاتی از بهترین کیف پول کامپیوتری تتر داشته باشیم و بتوانیم از آن استفاده کنیم می‌توانیم که بسیاری از مبادلات ارزی خود را با استفاده از آن انجام دهیم و از نوسانات بازار ارز دیجیتال در امان باشیم.

در اوایل ایجاد تتر طی اخباری که به وجود آمده بود بین همه این اطمینان ایجاد شده بود که پشتوانه اصلی و دائم ارز تتر در جهان بانک مرکزی آمریکا است؛ اما در سالیان بعد که رمز ارز تتر بیشتر مورد استفاده یا به نوعی استقبال قرار گرفت، سایت رسمی تتر در سال 97 طی موارد جدیدی که ذکر کرد این مورد را اعلام کرد که ارز تتر، به‌طور کامل با دلار آمریکا پشتیبانی نمی‌شود و این موضوع را تصحیح کردند و گفتند که پشتوانه اصلی تتر ذخایر مدیران آن است.این ذخایر شامل وام‌ها، ارزهای و پول‌های نقد است. این بیانیه موضوع را برای افرادی که از ساده‌ترین کیف پول تا بهترین کیف پول کامپیوتری تتر استفاده می‌کردند کاملاً فرق داد. اما با این اوصاف ما هنوز هم سر این حرفمان هستیم که قیمت یک توکن اختلاف بسیار ناچیزی با یک دلار آمریکا دارد.

نکات مهم در انتخاب کیف پول

قطعاً انتخاب بهترین کیف پول کامپیوتری تتر نیاز به دانستن یک سری اطلاعات  دارد که ما در ادامه آن هارا به شما می‌گوییم. به‌طورکلی رمز ارز تتر بر روی سه پلتفرم omni ، بلاک‌چین اتریوم و بلاک‌اترون فعالیت دارد؛

اگر فردی از پلتفرم اتریوم استفاده می‌کند و می‌خواهد مبلغی را به کیف پول دیگر واریز کند، حتماً باید این را در نظر داشته باشد که کیف پول مقصد هم از همین نوع پلتفرم باشد.پس این را متوجه شدید که کیف پول های مختلف در حوضه همین سه پلتفرم فعالیت دارند.البته این راهم بگوییم که در حال حاضر کیف پول هایی هستند که امکان ارسال و نگهداری تتر از هر نوع پلتفرمی را دارند.

نکات دیگر در انتخاب کیف پول به نیاز شما نگاه می‌کند، به طور مثال شما کیف پولی را احتیاج دارید که نحوه ذخیره تتر در آن ساده باشد، پس در این صورت نکته اصلی شما می‌تواند این موضوع باشد  یا فرد دیگر کیف پولی را می‌خواهد که از امنیت بالایی برخوردار باشد و دیگر موارد.

کیف پول Atomic :

این کیف پول می‌توان گفت جزو بهترین کیف پول کامپیوتری تتر است، چراکه به امنیت بالا مشهور است و کسی که از آن استفاده می‌کند، دیگر نگرانی امنیت تتر خود را ندارد.

دیگر ویژگی عالی که این کیف پول این است که از تمامی پلتفرم‌ها به غیر از omni پشتیبانی می‌کند

همچنین می‌توان به متن‌باز بودن آن هم اشاره کرد.

کیف پول Exodus:

این کیف پول هم در نسخه دسکتاپ قابل دسترس است و هم اندروید و از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به این مورد اشاره کرد که می‌تواند انواع مبادلات ارزی تتر هارا انجام دهد، تا از نوسانات بتوانید در امان بمانید.

کیف پول Guarda:

از نکات مثبت این کیف پول می‌توان به این مورد اشاره کرد که تحت وب است و در هر مکان و هرزمانی قابل دسترس است و همچنین از هر سیستم‌عاملی پشتیبانی می‌کند؛ این کیف پول 40 نوع ارز مختلف را می‌تواند در خود جای دهد.

رایااکسچنج سعی براین کرد که پیش‌زمینه‌ای از تترها را برای شما عزیزان پیاده‌سازی کند و با تعدادی از بهترین کیف‌پول های کامپیوتری تتر ها آشنایتان کند ، امیدواریم که بهره کافی را برده باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا