ارز دیجیتالبیت کوین

خرید ارزان بیت کوین

خرید ارزان بیت کوین

هنگامی که قصد خرید بیت کوین از صرافی را دارید، باید بدانید قیمتی که قرار است بپردازید در برگیرنده موارد فراوانی است. کارمزد معامله برای صرافی، کارمزد انتقال به حساب برای بانک، کارمزد استفاده از کارت اعتباری، هزینه خرید، هزینه های مربوط به تولید بیت کوین و هزینه های تجاری معاملات؛ در نتیجه علاوه بر هزینه خرید بیت کوین، در مبلغی که باید به صرافی بپردازید خیلی از عوامل دیگر هم دخیل هستند. حال پیشنهاد رایا اکسچنج به شما این است که برای خرید ارزان بیت کوین، هنگام خرید از کارت اعتباری و خرید آنی استفاده نکنید و در عوض مبلغ را با استفاده از بانک جابه جا کنید، تا بتوانید بر طبق یک الگوریتم منظم خرید و فروش داشته باشید.

 چرا باید بیت کوین را ارزان بخرید؟

شاید برای تازه کارها و یا تریدر های کم تجربه، مقدار هزینه کارمزد مهم نباشد، اما اگر هدف شخصی از خریدن بیت کوین و فروختن آن دستیابی به موفقیت و کسب درآمد باشد، مقدار کارمزد ها و پولی که بابت خرید بیت کوین می پردازد باید مهم باشد!

خرید یک عدد بیت کوین با 10 درصد کارمزد، یعنی شما صاحب تمام و کمال آن بیت کوین نیستید؛ بلکه با احتساب کسر هزینه های جانبی مربوطه، شما تنها صاحب 0.9 آن بیت کوین خواهید بود.

حال اگر یک بیت کوین بخرید، اما هزینه کارمزد آن بجای 10 درصد، 0.25 درصد باشد؛ یعنی شما صاحب 0.99975 آن بیت کوین هستید و اختلاف خرید این دو بیت کوین با مقدار کارمزد های متفاوتشان تنها حدود 0.1 درصد است.

با وجود تمام نواساناتی که ارزش بیت کوین دارد، کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین همچنان بالا می رود و ممکن است از مرز 100 هزار دلار نیز عبور کند. با فرض اینکه روزی قیمت خرید بیت کوین، 100 هزار دلار شود و شما آن 0.1 درصد اختلاف کارمزد را رعایت کرده باشید، آن موقع بیت کوین های شما ارزشی معادل 10 هزار دلار خواهند داشت؛ پس برای کسی که شروع به خرید و فروش بیت کوین می کند، خرید ارزان بیت کوین مهم است و می تواند براش سرنوشت ساز نیز باشد.

برای خرید ارزان بیت کوین، امنیت را فدا نکنید.

صرفا جهت یافتن بیت کوین ارزان نباید موارد امنیتی و سایر مواردی که شاید موجب کلاهبرداری شوند را از قلم بیندازیم. در رایا اکسچنج با شما هستیم تا باهم به بررسی برخی از این عوامل بپردازیم.

امنیت شرط واجب!

از آنجایی که تامین امنیت حساب های مالی در صرافی های آنلاین بخاطر خرید و فروش رمزارزها هزینه بر هست، هیچ صرافی نمی تواند از مقدار معین، کارمزد کمتری از معامله گر دریافت کند. پس اگر شما به دنبال خرید ارزان بیت کوین، صرافی‌ای را پیدا کردید که بدون هیچ کارمزدی به شما بیت کوین ارزان بفروشد، بدانید که یک جای کار می لنگد!

صرافی ای که با کارمزد پایین یا صفر به شما بیت کوین ارزان بفروشد، احتمالا بودجه لازم برای تامین امنیت حساب ها را ندارد. از طرفی برخی از سودجویان با رصد کردن کاربران تازه وارد با ادعای دریافت کارمزد صفر همراه با فروش بیت کوین ارزان، اقدام به کلاهبرداری از این کاربران می کنند که می تواند موجب از دست رفتن سرمایه اولیه این افراد شود.

خرید از صرافی های مورد اطمینان و معتبر می تواند مانعی برای جلوگیری از تمام این ریسک ها و خطرات احتمالی باشد.

خرید ارزان بیت کوین

راحتی وسوسه کننده است

بی تردید خرید ارزان بیت کوین با کارمزد صفر، برای تمامی تریدرها و تمامی اشخاصی که خرید فروش بیت کوین انجام می دهند، وسوسه کننده است، اما پیش از هر اقدامی اولا از اعتبار و قابل اطمینان بودن صرافی شناخت کامل بدست بیاورید و دوما از خودتان نیز اطمینان حاصل کنید که تجربه کافی برای کار با چنین الگوهایی را داشته باشید.

صرافی های معتبر بسیاری در بازار بیت کوین وجود دارند که توسط تجار و فعالین این زمینه با خدمات با کیفیت تر و امنیت بالاتری، بیت کوین را با قیمت پایین عرضه می کنند؛ بی شک چنین صرافی هایی قابل اطمینان تر هستند.

در نهایت رایا اکسچنج صرافی هایی را که وابسته به شخص نیستند و دارای شرکت فیزیکی هستند را بیشتر پیشنهاد می کند.

وضعیت استخراج بیت کوین در ایران

در شرایطی که درآمد ارزی و یا صادرات تنها راه ادامه حیات است، تحریم ها و شرایط سخت و گسترده صادرات، باعث افت روز افزون قیمت ریال می شود. صادرکنندگان و تمام افرادی که درآمدشان از این راه بدست می آید، با تحریم و مشکلاتی در انتقال وجه روبرو هستند. استخراج بیت کوین که به تازگی مورد توجه مسئولین قرار گرفته میتواند به نوعی ریال را به یک ارزدیجیتال بین المللی بدل کند.

استخراج بیت کوین به دلیل داشتن فاکتور های مناسب می تواند از ارزان بودن منابع در کشور استفاده کند و شرایط مناسبی برای دور زدن بسیاری از محدودیت های صادرات، حتی در این حجم گسترده از تحریم ها، مفید باشد. به همین دلیل سرمایه گذاران بسیاری به این صنعت روی آوردند.

زمان راه اندازی کوتاه، بازگشت سرمایه در مقدار قابل قبول، امکان فعالیت بدون توجه به زمان و امکان تبدیل کردن سریع ارزها به یکدیگر از جمله ویژگی هایی است که این صنعت توانسته نظر سرمایه گذاران به خود جلب کند.

پایین آمدن قیمت بیت کوین

در حال حاضر، قیمت ارز های دیجیتال در بازار های جهانی به شدت رو به کاهش است. قیمت بیت کوین که ارز پایه و اصلی بازار ارز های دیجیتال است، به طرزی باورنکردنی در حال افت است و از آنجا که ارزش گذاری سایر ارز های دیجیتال بر مبنای بیت کوین صورت می گیرد و بر اساس آن قیمت گذاری می شوند، قیمت آنها نیز به شدت در حال افت است. این وضعیت نگرانی بسیاری را برای سرمایه گذاران این حوزه به وجود آورده است.

از طرفی بنا به نظر کارشناسان ارز های دیجیتال این افت شدید قیت ها در بازار ارز های دیجیتال، امری کاملا طبیعی است؛ چرا که در مقابل، در گذشته افزایش شدید و پیش بینی نشده ای نیز در قیمت ارزها در این بازار رخ داده است. از این رو کارشناسان، متخصصان و سرمایه گذاران به آرامش دعوت می کنند؛ زیرا مطمئن هستند این وضعیت موقتی است و به کمی صبر نیاز دارد. آنها معتقدند در خرید و فروش ارز های دیجیتال هرگز نباید عجله کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا