آموزشبیت کوین

خرید بیت کوین با کمترین کارمزد

خرید ارزهای دیجیتال با کارمزد های پایین

خرید بیت کوین با کمترین کارمزد

هنگام خرید یا معامله بیت کوین یکی از فاکتورهای اصلی که بسیاری از کاربران در نظر میگیرند هزینه‌ای است که یک پلتفرم صرافی به عنوان کارمزد از آنها میگیرد. ما در صرافی رایا اکسچنج با کارمزد صفر درصد در خدمت شما عزیزان هستیم و شما می توانید ارزهای پر تقاضا را بخرید یا بفروشید ولی هنگامی که به دنبال مبادله کارمزد کم برای خرید بیت کوین هستید، باید چند نوع هزینه را در نظر بگیرید. متداول‌ترین نوع کارمزد شامل هزینه‌های سپرده و برداشت، هزینه‌های معاملاتی، اسپرد (Spread)  معاملات و هزینه‌های حاشیه‌ای است.
به طور کلی ارزان‌ترین کارمزد بیت کوین به آن دسته از مبادلاتی تعلق میگیرد که فاقد هرگونه هزینه واریزی یا هزینه برداشت برای بیت کوین هستند، بنابراین میتوانید بیت کوین خود را بدون پرداخت هزینه اضافی، خارج کنید.
اگرچه ممکن است بخواهید همه این هزینه‌ها را به حداقل برسانید، اما واقعیت این است که شما باید هنگام خرید یا معامله بیت کوین وضعیت معاملات فردی خود را در نظر بگیرید زیرا هر صرافی مزایا و معایب خاص خود را از لحاظ کارمزد دارد.
بهترین صرافی‌ها با کمترین کارمزد برای خرید و فروش بیت کوین
صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال رایا اکسچنج مرکز خرید و فروش بیت کوین با کامرد صفر درصد
خرید بیت کوین با کمترین کارمزد
اگر به دنبال یک صرافی هستید که بخواهید بیت کوین را با کمترین کارمزد خرید و فروش کنید، انتخاب شما به روش پرداخت ترجیحی شما بستگی دارد. امروزه هنگام خرید بیت کوین، هزاران روش پرداخت وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.
اگر می خواهید کارمزد پرداختی خود را به حداقل برسانید، به دنبال صرافی با کمترین هزینه ودیعه باشید. به طور کلی خرید بیت کوین با انتقال بانکی معمولاً ارزان‌ترین روش پرداخت محسوب میشود. در مرحله بعدی، صرافی‌هایی هستند که خدمات پرداخت جایگزین را ارائه میدهند و در آخر، گران ترین روش پرداخت، خرید بیت کوین با کارت اعتباری و PayPal است.
در ادامه برخی صرافی‌های خارجی معرفی میشوند که به شما کمک میکنند تا خرید و فروش بیت کوین را با کمترین کارمزد ممکن انجام دهید.

1. Binance

Binance
Binance
بایننس یک صرافی نسبتا نو پا محسوب میشود که نه تنها بیت کوین، بلکه Ethereum و صدها ارز دیجیتال دیگر را برای خرید و فروش با بسیاری از ارزهای فیات با سیم بانکی، کارت اعتباری و بسیاری گزینه‌های دیگر برای مبادله و خرید و فروش ارائه میدهد. Binance همچنین سهام بسیاری از انواع کوین‌ها و تجارت‌های حاشیه‌ای تر دیگر را نیز ارائه میدهد. Binance توصیه ما برای اکثر کاربران است زیرا امروزه بهترین خدمات و تجربه کلی را در بازار ارائه میدهد.

2. Cex.io

Cex.io
Cex.io
Cex.io انتخاب خوبی برای تازه واردان به تجارت ارزهای دیجیتال محسوب میشود. آنها یک رابط کاربری ساده و جذاب دارند و هزینه‌های واریز یا برداشت را هم از شما دریافت نمیکنند. نرخ ارز را نیز در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها و صرافی‌ها عادلانه‌تر در نظر میگیرند. در مورد نقل و انتقالات بانکی، هیچ کارمزد سپرده‌ای وجود ندارد، شما باید صبر کنید تا سپرده از طریق سیستم بانکی منتقل شود که در صورت انتقال بین المللی، بین 3 تا 5 روز طول میکشد.

3. Kraken

Kraken
Kraken
Kraken یکی از قدیمی ترین ارزهای رمزنگاری شده است که از سال 2011 شروع به کار کرده است و کارمزد کم و نقدینگی زیاد آنها مکان خوبی برای بازارهای بیت کوین USD و EUR است. آنها همچنین گزینه‌های معاملاتی حاشیه‌ای خوبی را برای کسانی که بیشتر از خرید و نگهداری بیت کوین به دنبال آنها هستند، ارائه میدهند. واریز با USD ، CAD و EUR SEPA رایگان است و فقط بین 1 تا 3 روز طول میکشد تا به حساب شما اضافه شود.

4. Paxful

Paxful
Paxful
اگر میخواهید بیت کوین را به صورت نقدی بخرید، میتوانید به سایت بیت کوین سازهای Paxful اعتماد کنید. Paxful هزینه خدمات 1٪ را پرداخت میکند اما توسط فروشنده پرداخت میشود. هزینه‌های برداشت 0.0005 BTC تعیین شده است که هزینه‌های معاملات شبکه بیت کوین را پوشش میدهد. اطمینان حاصل کنید که دقت کافی خود را انجام داده و برای جلوگیری از کلاهبرداری، تاجر معتبری در منطقه خود پیدا کنید.

5. Coinbase

Coinbase
Coinbase
کوین‌بِیس یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال است که در آن میتوانید بیت کوین و سایر آلتکوین‌ها را خریداری کرده و یا بفروشید. نقدینگی بسیار بالایی در سیستم عامل آنها وجود دارد و کاربر میتواند روند صحیح خرید بیت کوین و انجام بررسی‌ها را ارزیابی کند. خرید بیت کوین با کارت های اعتباری در Coinbase بسته به مقدار بیت کوین خریداری شده، هزینه معامله 3.99٪ و هزینه ثابت 0.99 – 2.99 $ دارد. نقل و انتقالات SEPA و ACH در Coinbase به صورت رایگان انجام میشود، اما در این حالت باید منتظر بمانید تا واریز وجه شما به حسابتان واریز شود.
برای کسانی که به دنبال سود بردن از تغییر قیمت بیت کوین هستند، ممکن است صرافی‌ها به دلیل هزینه‌های بالایی که دارند، بهترین گزینه نباشند. برخی از سایت‌های معاملاتی به طور ویژه‌ای طراحی شده‌اند تا هزینه‌های معاملاتی پایین داشته و از این طریق، برای جلب معاملات مکرر به سیستم عامل‌های خود تلاش کنند.
در یک پلتفرم معاملاتی، هزینه‌های واریز و برداشت معمولاً کم است. این بدان معنی است که شما فقط میتوانید بیت کوین را به پلتفرم مورد استفاده خود واریز کنید و نمیتوانید با کارت اعتباری یا انتقال بانکی پرداخت کنید.
خرید و فروش بیت کوین با کارمزد پایین
خرید و فروش بیت کوین با کارمزد پایین
هنگام معامله بیت کوین، باید هزینه‌های زیر را در نظر بگیرید. هزینه‌های معاملاتی معمولاً در مدل هزینه ماینر-خریدار بیان میشود. این بدان معناست که اگر برای پلتفرم، نقدینگی فراهم کنید سفارشاتی را به صورت محدود به کل سفارشات ثبت شده اضافه میکنید. هزینه پرداختی به ماینرها معمولاً در مقایسه با کارمزد دریافتی توسط صرافی‌ها کمتر است و بسیاری از پلتفرم‌های معاملاتی نیز از یک برنامه تخفیف هم سطح استفاده میکنند که تخفیف های قابل توجهی را برای بازرگانانی که به طور ماهانه از یک سیستم عامل با حجم زیاد استفاده میکنند، ارائه میدهد. فراتر از کارمزدهای معاملاتی، باید اسپرد پیشنهادات را نیز در نظر بگیرید، یعنی قیمتی که پلتفرم برای خریدار یا فروشنده در نظر میگیرد. هرچه نرخ پیشنهادات بالاتر باشد، مبادله بیشتر در یک معامله خاص انجام میشود حتی اگر کارمزد معاملات کم باشد و بازار نیاز به حرکت بیشتری به نفع استراتژی معاملاتی شما داشته باشد تا بتواند تجارت شما را در این مورد با سود به پایان رساند. سرانجام، آخرین نوع کارمزد، سود حاشیه‌ای است. انجام معاملات حاشیه‌ای، نگه داشتن آنها در یک دوره خاص و بسته شدن معاملات حاشیه‌ای بسته به پلتفرمی دارد که انتخاب میکنید و هزینه‌های متفاوتی را هم برایتان در بر خواهد داشت.
در نهایت باید به این نکته دقت کنید که اولویت برای انتخاب صرافی مناسب، توجه به خدماتی است که آن صرافی به شما به عنوان کاربر ارائه میدهد تا مطمئن باشید مشکلی در روند معاملات شما به وجود نخواهد آمد. حتما پیش از انتخاب یک صرافی قسمت‌های مربوط به سوالات متدوال را مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید

به این مقاله رای دهید

با رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگر کاربران سهیم باشید

خرید و فروش بیت کوین با کارمزد صفر درصد
امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

منبع
Best Bitcoin Exchange
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا