آموزشارز دیجیتال

تتر و کاربردهای آن

خرید تتر با کارت شتاب

در حال حاضر درصد قابل توجه ای از معاملات انجام شده در سطح بین الملل در اختیار ارز های دیجیتال است و این مقدار هر روزه در حال افزایش است. کاربرد های زیاد ارز های دیجیتال باعث شده کاربران بیشتر فعالیت های اقتصادی خود را به واسطه ای این ارز های دیجیتالی انجام دهند.
یک نمونه از پرکاربرد ترین ارز دیجیتالی تتر است. برخلاف تصور عموم افراد که بیت کوین را پرکابرد ترین ارز دیجیتالی می دانند و حجم معاملاتی آن را نسبت به سایر ارز های دیجیتالی بیشتر می پندارند، باید گفت این موضوع در سال اخیر از درجه اعتبار ساقط شد. به عبارت دیگر در یک سال اخیر، حجم معاملات انجام شده به وسیله تتر نسبت به بیت کوین بسیار بیشتر بوده است. این موضوع نشان دهنده اعتبار و اعتماد بیشتر نسبت به تتر است. سهولت در خرید تتر با کارت شتاب و ثبات قیمتی تتر، شاید از عمده دلایل محبوبیت این استیبل کوین باشد. شاید این سوال برای همگان پیش آید که دلیل این همه محبوبیت تتر چیست؟ برای دریافت پاسخ این سوال، با ما همراه باشید.

عمده محبوبیت تتر

کارشناسان ارز های دیجیتالی معتقد هستند که یکی از دلایلی که باعث جلب توجه افراد به این ارز دیجیتالی می شود، دلار آمریکا است. در بین ارز های فیات دلار آمریکا هم نسبت سایر ارز های فیات پرکاربرد تر است و هم محبوبیت بیشتر دارد و از طرفی دلار آمریکا حامی و پشتیبان ارز دیجیتالی تتر می باشد.

دلار دیجیتال یا دلار رمزنگاری شده نام هایی هستند که برای تتر انتخاب کرده اند. همین موضوع باعث می شود که تتر در محبوبیت از رقبای خود پیشی بگیرد. موضوع بعدی خدمات بی نظیر تتر است. تتر به عنوان یک استیبل کوین پر طرفدار تمام آن چیزی را که کاربران درخواست دارند در اختیارشان می گذارد. سرعت زیاد در جابه جایی، کارمزد صفر در انتقال و خرید و فروش آسان از خدمات برجسته این ارز دیجیتال است. در کشور عزیزمان، سهولت در خرید می تواند دلیل خوبی برای محبوبیت این ارز باشد. برای خرید تتر با کارت شتاب، تنها کافی ست به یکی از صرافی های آنلاین ارز دیجیتال مراجعه نمایید.

چه کسانی بیشترین استفاده را از تتر دارند؟

در این موضوع که تتر کاربران بسیار زیادی دارد هیچ شکی نیست. موضوع اصلی این است که چه کسانی بیشترین استفاده را از تتر دارند؟ برای پاسخ به این سوال باید ابتدا کاربران تتر را دسته بندی کنیم. این تقسیم بندی شامل: تریدرها، سرمایه گذاران، بازرگانان و عوام.

تریدرها: شاید حجم اصلی تراکنش های انجام شده توسط تتر در اختیار تریدرها باشد. مزیت ثبات قیمتی، سرعت بالا و کارمزد صفر باعث شده که تقریبا تمامی معامله گران ارزی با این استیبل کوین محبوب سروکار داشته باشند؛ بنابراین تریدرها بیشترین استفاده را از تتر دارند.

سرمایه گذاران: بی ثباتی ارزی و تورم باعث شده که افراد همیشه بخشی از سرمایه اصلی خود را به صورت دلار یا سایر ارز های فیات نگهداری کنند. موضوع نگهداری همیشه دغدغه اصلی سرمایه گذاران است؛ چرا که برای حفاظت از این مقدار ارز نیازمند محلی مناسب و ایمن بوده است. با روی کار آمدن تتر این مشکل به کلی برطرف شد؛ زیرا افراد می توانند به هر مقداری که لازم دارند تتر تهیه کنند و آن را در کیف پول های ایمن دیجیتالی نگهداری کنند. سرمایه گذاران در رتبه دوم بیشترین استفاده کنندگان تتر قرار دارند.

بازرگانان: فعالیت در اقتصاد بین الملل نیازمند سرمایه بسیاری می باشد و این سرمایه باید در هر لحظه در اختیار افراد باشد. تتر روشی آسان و راحت برای بازرگانان است. آن ها می توانند تمام سرمایه خود را تنها در قالب یک آدرس کیف پول نگهداری و حمل کنند. همچنین در لحظه که نیازمند آن باشند، در عرض چند دقیقه می توانند تمام آن را به سرعت بالا انتقال دهند.

عوام: این دسته شامل تمام کاربرانی است که در سه دسته دیگر جایی ندارند و از طرفی لزومی برای ایجاد دسته ای جدید برای آن ها نیست، مانند کسانی که با خرید تتر با کارت شتاب، خرید های اینترنتی خود را انجام می دهند.

با این تفاسیر، تریدرها و سرمایه گذاران بیشترین استفاده از تتر را دارند.

خرید تتر با کارت شتاب

برای خرید تتر می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. ارز تتر را می توان به روش مستقیم از افراد حقیقی و یا به روش غیر مستقیم از صرافی ها تهیه نمود. با توجه به گستردگی تتر در میان کاربران، تمامی صرافی های ارز دیجیتال از تتر پشتیبانی می کنند، به همین دلیل شما هیچ مشکلی برای خرید این رمز ارز نخواهید داشت، اما اگر قصد خرید تتر با کارت شتاب را دارید باید بدانید که این روش کمی خطرناک است و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر از سایر روش های خرید و فروش است.

مهم ترین نکته در خرید تتر با کارت شتاب، تحقیق و بررسی اعتبار فروشنده است. شما در این روش ابتدا پول رایج کشور خود را به حساب بانکی فروشنده انتقال می دهید، سپس فروشنده حساب تتر شما را شارژ می کند. با توجه به عدم برگشت پذیری تراکنش های تتر، دقت مهم ترین اصل در این روش معامله محسوب می شود.

آیا تهدیدی برای کاربران تتر وجود دارد؟

بسیار از کابران تتر همیشه این دغدغه را دارند که “آیا تهدیدی برای کاربران تتر وجود دارد؟” تنها موضوعی که باعث نگرانی است، عدم شفافیت شرکت تتر در امر ذخایر دلار است. بنا به ادعای این شرکت به ازای هر یک تتر، یک دلار آمریکا ذخیره شده است، اما در خصوص مکان و مقدار دقیق آن هیچ گونه صحبتی به میان نیامده است. با تمام این نگرانی ها تاکنون هیچ مشکلی برای این ارز محبوب پیش نیامده است.

برای دریافت اخبار جدید ارز های دیجیتال، قیمت های لحظه ای آن و امر خرید و فروش پیشنهاد ما به شما رایا اکسچنج می باشد. اولین برتری آن به سایر صرافی ها و اصلی ترین موضوعی که باعث می شود انتخاب اول شما رایا اکسچنج باشد، لزوم قانونی بودن فعالیت این وب سایت است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت قوه قضاییه مراجعه فرمایید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا