آموزشبیت کوین

آنچه باید در مورد خرید تتر برای بایننس بدانید!

خرید تتر برای بایننس کاری که شما را نجات می دهد!

نکات برگزیده مطلب
  • سرمایه ما به صورت ریالی است و ما نمی توانیم به صورت دیجیتالی و اینترنتی آن را تبدیل به دلار کنیم. این مشکلات در کنار وجود داشتن خطرات بلوکه شدن سرمایه و همچنین امن نبودن واسطه های مختلف باعث می شود که ما عملا نتوانیم به صورت مستقیم اقدام به خرید تتر برای بایننس کنیم.

خرید تتر برای بایننس کاری که شما را نجات می دهد!

خرید تتر برای بایننس را می توانیم دروازه ای برای ورود شما به دنیای ارزهای دیجیتال بدانیم.در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگویم تتر ارزی ثابت و بدون تغییر است. از این رو شما می توانید با خرید آن عملا سرمایه خودتان را به یک ارز دیجیتال مطمئن و البته ثابت تبدیل کنید که قیمت هر واحد آن یک دلار است.
در واقع تتر بر اساس پشتوانه دلار در بانک های آمریکایی ساخته شده است. به ازای هر واحد تتر در بازار ارزهای دیجیتال در واقع یک دلار در بانک های جهانی سرمایه گذاری می شود. از این رو تتر هیچ گاه و در هیچ شرایطی قیمتی بالاتر یا پایین تر از یک دلار نخواهد داشت. اما مسئله مهمی که در این بین وجود دارد این است که عملا ایرانی ها قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت مستقیم از صرافی های معتبر دنیا چون بایننس نیستند. بنابراین باید راهی برای خرید تتر برای بایننس پیدا کنیم.
در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم، عملا خرید تتر برای بایننس از طریق خود صرافی بایننس برای ما غیر قانونی است. از طرف دیگر سرمایه ما به صورت ریالی است و ما نمی توانیم به صورت دیجیتالی و اینترنتی آن را تبدیل به دلار کنیم. این مشکلات در کنار وجود داشتن خطرات بلوکه شدن سرمایه و همچنین امن نبودن واسطه های مختلف باعث می شود که ما عملا نتوانیم به صورت مستقیم اقدام به خرید تتر برای بایننس کنیم.
خرید تتر برای بایننس، چرا؟
خرید تتر برای بایننس، چرا؟

خرید تتر برای بایننس، چرا؟

اما هنوز کاملا نمی دانیم که چرا باید اقدام به خرید تتر برای بایننس کنیم؟ در واقع آن چیزی که برای ما در دنیای ارزهای دیجیتال و هر دنیای سرمایه گذاری دیگری اهمیت دارد چیزی جز سود آوری نیست. اما چگونه می شود که یک ارز با قیمت ثابت بتواند برای ما مهم باشد. در واقع تتر ضعف اصلی دنیای سرمایه گذاری را پوشش داده است. در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم عملا تتر به عنوان یک استراحتگاه برای ما محسوب می شود. می توانیم بعد از این که سرمایه ما در بازار سود مناسبی ساخت، سود خود را به تتر ترید کنیم و بگذاریم که در این سهم استراحت کند. از آنجایی که قیمت تتر بدون تغییر است، عملا سرمایه ما برای مدتی که می خواهیم استراحت می کند. این یکی از مهمترین دلایلی است که دست به خرید تتر برای بایننس می زنیم. اما برای ما ایرانی ها خرید تتر برای بایننس دلیل دیگری نیز دارد.
به طور کلی همانطور که گفته شد عملا ایرانی ها امکان ورود به دنیای صرافی های مهم دنیا چون بایننس را ندارند. اما مسئله مهم این است که این سودآوری دنیای ارزهای دیجیتال به اندازه ای جذاب و دوست داشتنی است که هر کسی از جمله ما ایرانی ها دوست داریم در آن شریک باشیم. بنابراین باید راه کاری برای حضور در این بازار پیدا کنیم. به طور معمول گفته می شود که می توانیم با استفاده از یک وی پی ان معتبر که تنها به ما یک رنج آی پی تخصیص دهد و مدام در میان اتصال تغییر آی پی ندهد از بایننس و صرافی های دیگر استفاده کنیم. اما این راهکاری نیست که بتواند مار را راضی کند، اولا این کار می تواند باعث بلوکه شدن سرمایه ما شود و ثانیا  ما نمی توانیم به صورت مستقیم اقدام به واریز سرمایه به صرافی کنیم. پس چاره چیست؟
رایا اکسچنج چاره کار است!
رایا اکسچنج چاره کار است!

رایا اکسچنج چاره کار است!

در واقع ما برای حضور در دنیای ارزهای دیجیتال باید بتوانید در اولین قدم سرمایه خودمان را به دلار و ارز تبدیل کنیم تا بتوانیم بر اساس آن اقدام به ترید کنیم. اما همانطور که گفته شد سیستم اقتصادی ما به هر دلیل امکان این اتفاق را به ما نمی دهد. از این رو ما به جز این که از طرف کشورهای مختلف دنیا تحت فشار و تحریم قرار داریم و نمی توانیم به صورت مستقیم از صرافی های بزرگ دنیا مانند بایننس استفاده کنیم، و همانطور که گفته شد سیستم اقتصادی داخلی ما نیز این اجازه را به ما نمی دهد که سرمایه خودمان را به دلار تبدیل کنیم. در این حالت برای خرید تتر برای بایننس چه باید بکنیم؟
خوشبختانه صرافی های معتبر در داخل کشور تاسیس شده اند اما یکی از این صرافی ها توانسته با استفاده از پلتفرم جذاب، ساده و کاربردی و با استفاده از کارمزد های معقول کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند. این صرافی ایرانی و معتبر در واقع رایا اکسچنج می باشد. شما با ثبت نام در این صرافی و با استفاده از یک کیف پول که توانایی پشتیبانی از تتر را دارد، می توانید اقدام به خرید و فروش تتر کنید. شما با خرید تتر از طریق پنل سریع رایا اکسچنج در واقع راه خودتان را به دنیای بزرگ ارزهای دیجیتال باز می کنید. رایا اکسچنج این امکان را به کاربران ایرانی می دهد که علاوه بر خرید تتر برای بایننس سایر ارزهای دیجیتال معتبر را به صورت آزاد و با قیمت روز و همچنین با کارمزد صفر درصد خرید و فروش کنند. این امکانی است که برای ما ایرانی ها می تواند حکم کیمیا را داشته باشد.
پایان سخن از خرید تتر برای بایننس
پایان سخن از خرید تتر برای بایننس

پایان سخن از خرید تتر برای بایننس

همانطور که در کل این مقاله گفته شد خرید تتر برای بایننس می تواند برای ما ایرانی ها حکم ورود به دنیای ارزهای دیجیتال باشد. در واقع ما با استفاده از این روش می توانیم تحریم های پولی و مالی و همچنین نواقص انتقال مالی داخلی را جبران کنیم. شما تنها کافی است به واسطه رایا اکسچنج اقدام به خرید تتر به اندازه مورد نیاز کنید. این تترها به واسطه کیف پول شما که با حساب بایننس شما سینک شده است عملا وارد حساب بایننس می شود. بنابراین شما می توانید از این روش سرمایه خودتان را به یک ارز دیجیتال و ارز دیجیتال خود را به یک حساب بین المللی ببرید. این گونه علاوه بر این که می توانید از امکانات و تسهیلات بایننس استفاده کنید عملا مشکلی برای جابه جایی سرمایه نخواهید داشت. هنگام فروش ارز دیجیتال نیز می توانید از همین روش سرمایه خودتان را به تتر و از تتر با فروش به رایا اکسچنج به ریال تبدیل کنید.

به این مقاله رای دهید

اگر این مقاله برای شما مفید بوده لطفا به آن رای دهید

خرید و فروش تتر با کارمزد صفر درصد
امتیاز کاربر: 5 ( 2 نتایج)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا