اخبار ارز دیجیتالبیت کوین

خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاب

خرید و فروش بیت کوین با کارت های عضو شبکه شتاب

 

خرید و فروش بیت کوین با کارت شتابی
خرید و فروش بیت کوین با کارت شتابی

 

جدید بودن تکنولوژی ارز های دیجیتال امکان اکتشافات جدیدی نسبت به این ارزها را برای آیندگان به وجود آورده است و براساس لایه باز بودن بیت کوین، امکان توسعه این رمز ارز وجود دارد. بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال روش جدیدی از سرمایه گذاری را برای افراد به وجود آورد و با نقض برخی از ویژگی های ارز های فیات توانست نقش مهمی در تکامل پول داشته باشد.

افزایش طرفداران ارز های دیجیتال و افزایش تنوع این ارزها، سبب افزایش روش های خرید این رمز ارزها شده است. روش های بسیاری برای معامله ارز های دیجیتال به ویژه بیت کوین وجود دارد که خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاب ، یکی از این روش ها می باشد.

خرید و فروش بیت کوین

بیت کوین را می توان به روش های مختلفی خرید و فروش کرد. این خرید و فروش می توان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم انجام گیرد. در روش مستقیم ریسک های زیادی وجود دارد و خطرات احتمالی این روش بیشتر است.

روش غیر مستقیم خرید و فروش بیت کوین به معامله با صرافی ها اشاره دارد. طبق این روش شما با انتخاب یک صرافی آنلاین می توانید هر میزانی که دوست دارید ارز دیجیتال تهیه کنید، اما اگر می خواهید نگرانی زیادی در این مسئله نداشته باشید، پیش از انتخاب صرافی حتما پیرامون اعتبار و امنیت صرافی تحقیق کنید. رایا اکسچنج با امنیت بالا و خدماتی گوناگون سعی دارد تا نیاز کاربران ارز های دیجیتال را در بهترین شرایط رفع نماید.

پیش بینی قیمت بیت کوین

در همین ابتدا باید به عرضتان برسانم که تحت هیچ شرایطی به پیش بینی هایی که نسبت به بیت کوین انجام می شود، اعتماد نکنید. شاید تاکنون بخشی از این پیش بینی ها درست از آب در آمده باشد، اما همیشه هم این اتفاق رخ نمی دهد.

همان طور که می دانید بیت کوین از نوسانات قیمتی بسیار بالایی برخوردار است. شدت این نوسانات گاه به لحظه هم می رسد؛ به طوری که تعلل در خرید و یا فروش بیت کوین با کارت شتاب در یک لحظه می تواند سود یا زیان زیادی را به وجود آورد؛ بنابراین هیچ کس قادر به پیش بینی این حجم از نوسانات نخواهد بود. شما تنها می توانید به کمک بررسی نمودار های تحلیلی مربوط به بیت کوین، قیمت این ارز را در ساعات و روزهای گذشته ارزیابی کنید که البته این تحلیل ها کمک بسیاری برای انجام معاملات به شما می کند.

مزایای بیت کوین

 • عدم کلاهبرداری در شبکه بیت کوین: با توجه به پروتکل های رمزنگاری شبکه بیت کوین، امکان هیچ گونه جعل و کلاهبرداری در این شبکه وجود ندارد. در بیت کوین هیچ شخصی این امکان را ندارد که به حساب شخص دیگری دست پیدا کند.
 • پنهان ماندن هویت: تراکنش های بیت کوین با هویت های پنهان و نام های مستعار انجام می شود و هیچ الزامی برای احراز هویت در این تراکنش ها وجود ندارد. همین عامل باعث عدم سرقت هویت کاربران این شبکه می شود.
 • تبادل مستقیم: معاملات بیت کوین می تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام پذیرد؛ به همین دلیل نیازی به پرداخت کارمزد به شخص واسطه ندارید.
 • نقد پذیری بالا: خرید و فروش بیت کوین در هر حالی انجام پذیر است و همیشه برای بیت کوین خریدار و فروشنده وجود دارد؛ بنابراین تبدیل بیت کوین به ارز های رایج کاری بسیار ساده می باشد.
 • امنیت بالا: با توجه به امنیت بالای بیت کوین، امکان تقلب در این شبکه وجود ندارد و هیچ کس نمی تواند از این شبکه سرقت کند.
 • ارزش بالا: محدودیت استخراج بیت کوین باعث افزایش ارزش این رمز ارز شده است و همین مسئله باعث پیروزی بیت کوین در رقابت با سایر ارز های دیجیتال شده است.
 • استقلال: عدم وابستگی بیت کوین به نهاد های دولتی باعث عدم دسترسی نهاد های دولتی به این ارز شده است. از این رو امکان مسدود کردن و یا حذف بیت کوین وجود ندارد.
 • تراکنش های بین المللی: بیت کوین بهترین و آسان ترین روش برای انتقالات بین المللی محسوب می شود و این انتقال در کمترین زمان و با کمترین هزینه امکان پذیر است.

معایب بیت کوین

 • عدم پایداری: شدت نوسانات بیت کوین در برخی از روزها بسیار زیاد است و گاه به ۵۰ درصد هم می رسد. این حجم از ناپایداری ارز بیت کوین سبب دغدغه کاربران زیادی در این عرصه شده است.
 • عدم برگشت پذیری: عدم برگشت پذیری تراکنش های بیت کوین یکی از بزرگ ترین معایب این ارز دیجیتال است و ممکن است که با یک خطای کوچک باعث حذف دارایی یک فرد شود‌.
 • حملات سایبری: باتوجه به عدم احراز هویت در شبکه بیت کوین، هکرها و حملات سایبری با استفاده از بیت کوین، از قربانیان خود باج گیری می کنند.
 • تراکنش های آهسته: بیت کوین به دلیل محدودیت هایی که دارد، تنها می تواند ۷ تراکنش را در هر ثانیه تایید کند که این رقم نسبت به سایر شبکه ها بسیار پایین است.
 • تعدد ارز های نوظهور: احتمال اینکه در میان ارز های نوظهور برخی از این ارزها جایگزین بیت کوین شوند بسیار زیاد است. برتری هر ارزی نسبت به بیت کوین، جایگاه این رمز ارز را متزلزل خواهد کرد.
 • فعالیت های غیر قانونی: پنهان بودن هویت افراد در شبکه بیت کوین این امکان را برای خلافکاران ایجاد کرده است که با خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاپ برای امور غیر قانونی مانند قاچاق اسلحه استفاده نمایند.

خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاب

در این روش شما می توانید به کمک یک واسطه اقدام به خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاب نمایید. توجه داشته باشید که این روش از ریسک بالایی برخوردار است و امکان کلاهبرداری در آن زیاد می باشد. اگر قصد خرید و فروش بیت کوین با کارت شتاب را دارید قبل از انجام هر اقدامی نسبت به فرد واسط مطمئن شوید. براساس این روش شما باید معادل ریالی را به واسطه بپردازید و سپس منتظر بمانید تا او حساب بیت کوین شما را شارژ نماید. شما می توانید از طریق رایا اکسچنج از هر روشی که دوست دارید اقدام به خرید ارز های دیجیتالی کنید.

به این مقاله رای دهید

با رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگر کاربران سهیم باشید

خرید و فروش بیت کوین با کارت شتابی
امتیاز کاربر: 4.2 ( 2 نتایج)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا