ترید

درآمد روزانه ترید ارزهای دیجیتال چقدر است ؟

آموزش ترید, ارز دیجیتال, ارز های دیجیتال, ترید, ترید ارز های دیجیتال, ترید چیست, تریدر, خرید فروش ارز, خرید و فروش روزانه ارز دیجیتال, خرید و فروش روزانه ارز های دیجیتال, دآمد میلیونی, درآمد ترید, قیمت ارز, قیمت ارز دیجیتال

درآمد روزانه ترید ارزهای دیجیتال چقدر است ؟

منظور از ترید کردن ، خرید و فروش روزانه ارزهای دیجیتال با توجه به نمودار قیمت آن است. تریدرها اصولا ارز را در قیمت های پایین ( کف ) خریداری کرده و در قیمت بالا ( سقف ) می فروشند و از این راه کسب درآمد می کنند. اما این کار درآمد ثابتی ندارد و اگر کسی به شما مقدار دقیقی را به عنوان درآمد روزانه از ترید به شما معرفی میکند ، مطمئنا جدی نمی گوید.

زیرا درآمد روزانه از ترید تحت تاثیر عوامل مختلفی اعم از میزان سرمایه اولیه – مخارج ماهانه – مالیات ها – کارمزد ها – ریسک پذیری – و … دارد. در این مقاله بیشتر به حقایق جدی درباره معامله روزانه ارز دیجیتال می پردازیم.

بر اساس آمار Glassdoor از درآمد بیش از 1692 ترید ، متوسط ملی ( افراد عادی با سرمایه کم ) درآمد ترید روزانه 89496 دلار بوده است. ممکن است این درآمد در سال ، درآمد غیر قابل باوری به نظر نرسد ، چون شغل های دیگری را می توان مثال زد که درآمد مشابهی دارند و درجه ریسک در آنها بسیار پایین تر است. اما غیر از عوامل ملی، به نظر شما درآمد افراد بزرگ بازار از طریق ترید روزانه چقدر است؟

یک تریدر در بانک آمریکا می تواند درآمد 275 هزار دلاری داشته باشد.

یک تریدر در شرکت مورگان استنلی میتواند درآمد 276 هزار دلاری داشته باشد.

یک تریدر در شرکت Citi میتواند درآمد خارق العاده ی 435 هزار دلاری داشته باشد.

مسلما مدیران صندوق های پوشش ریسک خصوصی و مدیرانی که درآمد خالص بالایی دارند می توانند درآمد بیشتری از ترید نیز داشته باشند. تا اینجا گفته شد که اگر برای دیگران ترید کنید چقدر درآمد خواهید داشت. اما موضوع اصلی ما در این مقاله ، تریدرهای فعال و متمرکز است که از این حرفه امرار معاش می کنند.

چند واقعیت تلخ در ترید :

درآمد یک تریدر مستقل چقدر می تواند باشد ؟ در دنیای واقعی بیش از 90 درصد تریدرهای تجارت خورده فروشی شکست می خورند. به جای اینکه به ماشین حساب مهندسی خود اعتماد کنید و مدام روی این قضیه متمرکز باشید که چقدر در طول یک سال درآمد خواهید داشت ، باید به خودتان ثابت کنید که می توانید چقدر در هر روز یا هر هفته یا هر ماه ، ترید های سود آور داشته باشید. پیش از آنکه تمام پس انداز خود را نقد کنید ابتدا از خود بپرسید آیا با سرمایه کم می توان پول بدست آورد ؟ و سوال دوم اینکه ، چرا می خواهید ریسک کنید ؟

چند نکته را همیشه به یاد داشته باشید:

 • اگر نتوانید با 5 هزار دلار از ترید درآمد کسب کنید ، با 500 هزار دلار نیز درآمدی نخواهید داشت.
 • اگر کسی به شما گفت برای پول درآوردن لازم است که پول خرج کنید به او توجه نکنید. افراد زیادی وجود دارند که توانستند با سرمایه کم، درآمدهای بزرگی را به جیب بزنند.
 • بازار سهام و ارز تنها جایی است که اگر مراقب نباشید ، سرمایه شما سریع تر از هر ابزار سرمایه گذاری دیگری به شما ضرر وارد می کند.

واقعیت های شیرین ترید :

حال که با واقعیت های تلخ ترید رو به رو شدید ، بهتر است از واقعیت های شیرین دنیای ترید نیز مطلع شوید. صحت این داستان را 100 درصد تایید نمیکنیم ، اما از آنجایی که در سایت معتبر مارکت واچ منتشر شده ، می شود امیدوار بود که ساختگی و دروغ نیست.

یک تریدر با نام مستعار جی پارک ( J Park ) با سرمایه ی 600 دلاری وارد بازار ترید ارزهای دیجیتال شد و درآمد بالایی ( 100 هزار دلار ) کسب کرد. اما وقتی داستان موفقیت وی را می شنوید چند نکته کلیدی را در نظر داشته باشید:

 • این تریدر یک شبه به این درآمد نرسیده است و حدود 3 سال است که وارد این حرفه شده است.
 • تلاش و کوشش و ناامید نشدن در هنگام شکست ، همواره راز موفقیت در زندگی است.
 • باید در نظر داشت که او زمان زیادی را صرف بررسی تریدهای خود کرده است.

از بین تمام تریدرهای موفقی که نام آنها را در گوشه و کنار اینترنت می توان دید، تجربه ی این تریدر را مثال زدیم؛ زیرا با سرمایه ی کم وارد این حرفه شده است.

جمع بندی :

اگر در مورد ترید تصمیم جدی دارید این چند نکته را در نظر داشته باشید:

 • از سرمایه کم شروع کنید و تجربه کسب کنید.
 • نگران تزریق حجم بزرگی از سرمایه تان به بازار ترید نباشید.
 • با سرمایه خود ارزهای قیمت ثابت یا استیبل کوین بخرید تا در مواقع افت قیمت نگران از دست رفتن سرمایه تان نباشید.
 • اگر در کاری که انجام می دهید علاقه و تلاش کافی به خرج بدهید، به سود می رسید.
 • نگران درآمدتان در طول یک سال نباشید و درآمد خود را روزانه یا ماهانه محاسبه کنید.
 • در ابتدا، تمرکزتان را روی مخارج کلی مانند قبوض ، قسط ها ، اجاره منزل و … بگذارید.
 • تمام دارایی تان را وارد یک ترید نکنید.
 • در ابتدای ترید می توانید از سرمایه دیگران نیز استفاده کنید.
 • به دنبال مطالعه و یادگیری مفاهیم مرتبط با ترید باشید.
 • ساده از کنار تجربه های سایر تریدرها نگذرید، موفقیت ها و شکست های آنها را بررسی کنید.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا