آموزشاخبار ارز دیجیتالارز دیجیتالبیت کوینتجارتتحلیلتریدتکنولوژیجهاندانش ارز دیجیتالدستگاه های ماینینگ

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس کدامند؟ (پارت2)

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس کدامند؟

در مقاله قبل (پارت1) در سری مقالات متاورس و ارزها و واحدهای پولی قابل رشد در متاورس، به تعریف کلی و لیست رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس را بررسی کردیم، پیشنهاد میکنم برای جا افتادن بهتر مبحث پیش رو ابتدا، قبل از ادامه مطالعه این مقاله ” واحد های پولی معروف متاورسی   را مطالعه نموده و بعد از آن به ادامه این مقاله بپردازید.

در این مقاله سعی دارم به مشخصات اساسی و مهم تک تک این ارزها بپردازم، و شما با بررسی هر کدام از این ارزها، بهترین ارز مناسب با شرایط و بررسی های خود را انتخاب کرده و به سود برسید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و تصمیم گیری بهینه تا انتهای این مبحث همراه من باشید.

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس کدامند؟

از میان لیست و جدول عنوان شده مقاله قبل که توکن های متاورسی آورده شده اند، برخی از آنها از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند.

بعضی از این توکن ها یا پروژه ها بالای 2میلیارد دلار ارزش بازاردارند و باعث ترغیب خریداران به این ارزهای متاورسی می شوند.

لیست رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس

 

  ارز Theta Network

نام کوین Theta Network
نماد کوین Theta
قیمت کوین 3.99 دلار
مارکت کپ 3.986 میلیارد دلار
حجم معاملات در 24 ساعت 170.37 میلیون دلار
عرضه کل 1 میلیارد دلار

یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس که در سال 2018 راه اندازی شد، شبکه تتا می باشد، که نسل بعدی بلاک چین ویدیویی و بلاک چین سرگرمی می باشد. بستر آن دارای اکوسیستمی قوی، تشکیل شده از مجموعه ان اف تی و (dApps) برنامه های غیرمتمرکز است.

توکن اصلی پلتفرم متاورس “ارزتتا”می باشد، که این ارز برای دسترسی به پلتفرم های دیگر و خرید توکن NFT و موارد مختلف دیگر استفاده می گردد.

پلتفرم NFT THETAدارای رتبه و درجه بالایی است و افراد معتبر و مشهور مثل کیتی پری دسته NFT خود را بر روی این ارز منتشر می کند.

علاوه بر این،  تتا از استیو چن، یکی از موسسان یوتیوب پشتیبانی کرد که باعث تبدیل این پروژه به یک پروژه بی نظیر شد.

تتا در حال آغاز توکن استاندارد TNT-20 TDROP است که برای  2022 برنامه ریزی شده بود. علاوه بر این ارز تتا یک پلتفرم یا سکوی استریم دارد که به کاربران این امکان را می دهد که توکن های TFUEL بدست بیاید.

شبکه تتا در سال قبل به تفزایش باور نکردنی رسید و در آوریل 2021 به مبلغ 13 دلار افزایش پیدا کرد، و به بالاترین قیمت ارزش خود رسید.

THETA در سال جاری دارای پتانسیل بالایی است، به این دلیل که قادر بوده است با نزول در بازار ارزها در میان 5 ارز متاورسی برتر قرار بگیرد.

  ارز SAND

نام کوین Theta Sandbox
نماد کوین SAND
قیمت کوین 4.77 دلار
مارکت کپ 4.370.558.121 $
حجم معاملات در 24 ساعت 685.890.349 $
عرضه کل 3.000.000.000

SAND با بیشترین عرضه ( 3 میلیاردی) توکن بعدی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است که باید در تیر رس ارزهای متاورسی شما قرار بگیرد. در این پلتفرم، کاربران بازی با تجربه در این بازی کسب درآمد کرده و از آن بهره بگیرند.

این سیستم از توکن SAND   استفاده می نماید که یک نوع توکن ERC-20 می باشد که این توکن برای حاکمیت، انتقال و سهامداری استفاده می گردد.

دوست داشتنی بودن اصلی سیستم “سند باکس” توانا کردن سرمایه گذاران برای خرید ملک و زمین است. کاربران می توانند در SANDBOX به خرید زمین پرداخته و زمین خریداری کرده خود را برای کسب درآمد شخصی سازی کنند و در دنیای بزرگ و بی انتهای متاورس درآمد غیر فعال داشته باشند.

در این زمینه گزارشی از اسنوپ داگ در بازارهای کریپتو پیچیده بود، که ایشان قصد دارد یک زمین بصورت مجازی در سندباکس خریداری کرده و به نام SNOOPVERSE آن را توسعه دهد.

استند باکس یک پروژه طولانی و بلند مدت رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس، برای رسیدن به دستاوردهای پر بازده تا پایان سال ایجاده کرده است.

سندباکس فروش اخیر اراضی خود را با فروش چندین زمین و ملک به کمال رساند که این موضوع نشان دهنده علاقه عموم به پروزه می باشد.

 ارز دیجیتال (MVI) یا متاورس ایندکس

نام کوین Metaverse Index
نماد کوین MVI
قیمت کوین 206.72دلار
مارکت کپ
حجم معاملات در 24 ساعت 1.076.840 $
عرضه کل 39.602

توکن (MVI) نمونه دیگری از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس و توکن های متاورسی است، این ارز که به وسیله یک توکن ERC20 ارائه می شود.

با این توکن (MVI)، صاحبان ملک در برابر حجم بالایی از توکن ها از پروژه های رمزگذاری شده زیادی قرار بگیرند که دارای قسمت هایی مثل بازی های آنلاین، جهان های مجازی و NFT را برخوردار می باشند.

توکن متاورس ایندکس دارای بالاترین عرضه 39602 توکن است.

  ارز ( RNDR) رندر

نام کوین Render Token
نماد کوین RNDR
قیمت کوین 4.20 دلار
مارکت کپ 789.444.045 $
حجم معاملات در 24 ساعت 37.474.361 $
عرضه کل 523.734.413

Render جنبه دیگری رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس می باشد که با ایجاد تصاویر سه بعدی و واقعیت بالا را فراهم کرده است. زیر بنای غیرمتمرکز رندر از قدرت پردازش رایانه ای برای ارائه دادن محتوای غیرواقعی و در دنیای دیجیتال استفاده نماید.

این مبحث این معنا را می رساند که پایه گذاران دنیای دیجیتال احتیاجی به صرف هزینه زیاد و دلار بالایی برای تهیه تجهیزات محاسباتی با قیمت بالا ندارند و همینطور شرکت کنندگان می توانند هدیا دریافت کنند.

اندازه پذیری و سازگار با محیط زیست است که افراد را قادر می سازد تا محتوای چند بعدی با صرفه بالا ایجاد نمایند.

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج
رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج

 ارز الترا یو اُ اس ( ULTRA UOS )

نام کوین Ultera
نماد کوین UOS
قیمت کوین 1.39 دلار
مارکت کپ 393.044.275 $
حجم معاملات در 24 ساعت 13.136.145 $
عرضه کل 1.000.000.000

 

ارز دیجیتالی اولترا برای فعالیت در یک مجموعه ارائه بازی بر اساس بلاک چین طرح ریزی شده است. تفاوت این ارز با بقیه رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس، در این مورد است که کاربران بجز اینکه فرصت خریداری بازی از توسعه دهندگان را دارند حتی می توانند بازی های خود را نیز به فروش برسانند.

وب سایت الترا می گوید: << اولترا اولین سیستم سرگرمی بازی است که تنوع بالای خدمات صنعت سرگرمی و بازی را در یک مجموعه ارائه می دهد، که به وسیله ورود به پلتفرم قابل دسترسی است. بازی های داخل پلتفرم را کشف، خریداری و بازی نمائید، تحلیل های پخش زنده را نگاه کنید، با اینفلوئنسرهای محبوب خود در تماس باشید و در مسابقات بازی ها شرکت نمائید.>>

نماد توکن متاورسی الترا (UOS) برای ارائه هزینه کردن در مسیر تجارت و تبلیغات و شرکت کردن در آزمایش بتا و گزارش آن استفاده می گردد.

ULTRA قیمت های خود را بصورت کامل به دلار آمریکا ارائه می نماید تا از احتمال مشکلات تورمی جلوگیری نماید، حتی اگر معاملات در پلتفورم UOS انجام گردد.

  ارز Yield Guild Games (YGG)

نام کوین Yield Guild Games
نماد کوین YGG
قیمت کوین 5.54 دلار
مارکت کپ 382.371.107 $
حجم معاملات در 24 ساعت 52.683.298 $
عرضه کل 1.000.000.000 $

 

YGG یک سازمان غیر وابسته (DAO) است که با فراهم کردن بازی هایی در بستر بلاک چین جهت سرمایه گذاری ” ان اف تی ها (NFT ها(  در دنیای مجازی و سه بعدی برای بازیکنان تبلیغ می کند.

برای مثال، در Yield Guild Ggames   این توانایی را دارید تا از ان اف تی های Axie Infinity   برای تشکیل دنیای مجازی و سه بعدی و سودآور خود استفاده نماید.

YGG یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است که براساس دانسته های ایجاد اقتصادهای سه بعدی ثابت و توانمند سازی هم گروه های خود برای تکامل در محیطی مجازی است.

تیم Yield Guild Ggames  اعتقاد دارد که اقتصادهای دنیای مجازی مربوطه و حتی با اهمیت تر از اقتصادهای این دنیای فیزیکی و واقعی خواهد بود، این توکن به کاربران این قدرت را می دهد تا دارایی و اموالی درون متاورس خود ایجاد نمایند و یک منطقه مجازی را تشکیل دهند.

  ارز UFO Gaming (UFO)

نام کوین UFO Gaming
نماد کوین UFO
قیمت کوین 0.00002855 $
مارکت کپ 735.401.253 $
حجم معاملات در 24 ساعت 36.488.040 $
عرضه کل 25.757.575.757.576 $

 

پلتفرم ارز UFO که یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس می باشد، یک توکن  بازی برای دریافت درآمد (P2E) است این است که همانند یک مجموعه مستقل غیرقابل تمرکز عمل (DAO) می نماید.

با ایجاد یکپارچگی و توسعه دادن ویژگی های تازه در بازی است و به کاربران یا بازیکنان این امکان را می دهد که در هنگام بازی به دارایی هایی مثل توکن و ان اف تی  دست یابند.

بازی های UFO دارای نشانه اصلی در ) دارک متاورس،Dark Metavers ) است. دارک متاورس یک سیاره خیالی است که در بازی UFO قرار دارد.

بازی های تولید شده در دارک متاورس دنیایی را پیش رو قرار می دهند که کاربران یا بازیکنان بتوانند قطعه زمینی را در این محیط یا سیاره بخرند و با برخی فعالیت های داخل بازی، به کسب درآمد بپردازند.

یکی از سیاراتی که تا امروز در این بازی معرفی شده است، “سوپر کهکشانی” می باشد.

  ارز (ENJ) انجین کوین

نام کوین Enjin Coin
نماد کوین ENJ
قیمت کوین 2.19 $
مارکت کپ 1.848.910.885 $
حجم معاملات در 24 ساعت 162.235.204 $
عرضه کل 1.000.000.000

 

Enjin Coin انجین کوین دیگر رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است که در متاورس وجود دارد که شما قادرید برای سرمایه گذاری به آن فکر کنید. این توکن نیز بر پایه اتریوم است که در نظر دارد ان اف تی را برای کاربران، مشاغل و برندها آسان نماید. با این وجود ان اف تی هایی مه با انجین تولید می شود دارای استاندارد ERC-1155 استفاده نمایند که با استاندارد ERC-721 تفاوت دارد.

Enjin Coin که یک بلاک چین سفارشی می باشد در ژوئن سال 2018 راه اندازی شد. که به کاربران خود این اجازه را می دهد که ان اف تی های سفارشی ایجاد نمایند.

انجین که به عنوان یک بلاک چین یا رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس پیشرو در مسیر ان اف تی خود را به اثبات رساند و با پروژه ” افینیتی ” خودش را به سمت متاورس هدایت کرد.

ان اف تی های به وجود آمده در بستر انجین بصورت مستقیم توسط ENJ پشتیبانی می شود. ارز ENJ توکن مورد استفاده در سکو یا پلتفرم انجین می باشد.

وقتی یک ان اف تی تازه در شبکه تولید می گردد، تعداد معینی ارز( ای ان جِی )در توکن افزوده می شود.

  ارز MANA (مانا) Decentraland

نام کوین Decentraland
نماد کوین MANA
قیمت کوین 3.07 $
مارکت کپ 5.602.774.915 $
حجم معاملات در 24 ساعت 698.487.411 $
عرضه کل 2.193.928.227 $

 

Decentraland که در فوریه سال 2020 تاسیس شد یکی از اولین توکن های رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است که تجربیات مجازی بر مبنای بلاک چین و دنیای سه بعدی دارد.

در دوره اکنون ارز MANA یکی مناسبترین و بهترین کوین های متاورس می باشد.این مجموعه بر مسیر بلاک چین اتریوم قرار گرفته است و از سمتی دیگر تیم توسعه دهنده این پلتفرم با همکاری با شبکه پالیگان با منظور پائین آوردن هزینه و بالابردن تعامل و رابطه در مجموعه متمرکز است.

“دسنترالند” یکی از فعالین در زمینه بازارهای زمین میباشد که با هزینه بالاتر از 250هزار اتر(چیزی حدود 829 میلیون دلار) در openSea در حال معامله می باشد.

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت و پیشروی Decentraland نسبت به دیگررمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس شده است، جاذبه بالای آن یعنی Decentral Games’ ICE Poker می باشد، این جاذبه مانا یک کازینو مجازی می باشد که مجهز به مدلی رایگان برای کسب تجربه و بازی و درامد است.

این ارز (mana) در تاریخ نوامبر سال گذشته( 2021 ) به بالاترین حد ارزش خود رسید.

یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس که کاربران می توانند با استفاده از آن زمین در پلتفرم خریداری کنند مانا ( MANA ) می باشد.علاوه بر استفاده مانا در مورد خرید زمین،MANA  توکن اصلی است که مورد استفاده در “دسنترالند” می باشد.

از توکن مانا بعنوان یک ابزار، برای پرداخت هزینه خدمات و کالاها استفاده می شود. و همچنین مانا بر مبنای اتریوم بنا شده است و می توان مانا را با دیگر ارزهای دیجیتالی معامله کرد.

عرضه مانا مقداری ثابت است و به مقدار2.6 میلیارد MANA می باشد. معنای این مطلب این است که هیچگاه بیشتر از 2.6 میلیارد مانا در هر زمان تعیین شده وجود ندارد.

  ارز بلاکتوپیا (BLOK)

 

نام کوین Decentraland
نماد کوین MANA
قیمت کوین 3.07 $
مارکت کپ 5.602.774.915 $
حجم معاملات در 24 ساعت 698.487.411 $
عرضه کل 2.193.928.227 $

 

Bliktopia (بلاک توپیا) یک ساختمان آسمان خراش دنیای مجازی و سه بعدی می باشد که ازرمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است و به دلیل افتخار 21 میلیون Bitcoin ساخته شده است.

این برج عظیم با تکنواوژی پیشرفته از دنیای رو به نابودی  در حال نشات گرفته و بر اساس اقتصاد مبنی بر ان اف تی می باشد. که به کاربران خود اجازه می دهد زمین های در مالکیت داشته باشند و این زمین ها را به عنوان املاک مجازی خود توسعه بدهند، و این کار را با انجام تبلیغات و فرصتها و رویدادهای کسب درامد برای کاربران ایجاد می نمایند.

Bliktopia به کاربران و بازدید کنندگان این اجازه را می دهد تا در یادگیری های پایه یا یادگیری های پیشرفته شرکت نمایند و به کسب درآمد بپردازند و با دوستان خود بازی کنند، تشکیل شبکه دهند و …

  ارز GHST (آوه گوچی)

 

نام کوین Aavegotchi
نماد کوین GHST
قیمت کوین 2.34 $
مارکت کپ 160.147.937 $
حجم معاملات در 24 ساعت 25.872.908 $
عرضه کل 70.290.731 $

با ارز آوه گوچی در دنیای متاورس از سرمایه گذاری با آینده نگری بالا بهره ببرید.

ارز GHST در استودیو PIXELCRAFT در سال 2020 ایجاد گردید. این توکن به عنوان NFT با قابلیت DEFI در زیر مجموعه اتریوم فعالیت می  نماید.

این بازی دنیای سه بعدی به کاربران، بازیکننان و شرکت کنندگان خود این اجازه را می دهد تا آواتار های خود که ارواح هستند، به عنوان ان اف تی ایجاد نماید و در کنار آن تعاملی آهسته و نرم با فضای دیجیتال آوه گوچی ایجاد نمایند. این توکن یکی رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس جالب و سرگرم کننده می باشد.

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج
رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج

  ارز(AXS) اکسی اینفینیتی

 

نام کوین Axie Infinity
نماد کوین AXS
قیمت کوین 90.40 $
مارکت کپ 5.506298.141 $
حجم معاملات در 24 ساعت 211.715.123 $
عرضه کل 270.000.000

 

اکسی اینفینیتی یکی از محبوب ترین توکن ها و رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس است که در مارس 2018 راه اندازی شد. این پلتفرم در نوامبر 2021 به حد بالای قیمت خود یعنی 160 دلار رسید.

ارز دیجیتال AXS به عنوان محبوب ترین پلتفرم های ارز در حوزه متاورس در بازار، دوام و ماندگاری بالا و طولانی مدت قابل توجه ایجاد می نماید.

AXS یک بازی تصویری و ویدئویی بصورت آنلاین است که مبتنی ان اف تی پایه ریزی شده که از توکن های مجازی و دیجیتال براساس اتریوم AXS و SLP استفاده می نماید.

در این بازی برای دریافت ارز و کسب درآمد کاربران حیوانات دیجیتال خانگی خود را پرورش و بزرگ می نمایند که این حیوانات به نام Axies شناخته می شوند. بازی اکسی اینفینیتی از AXS به عنوان نماد حاکمیت استفاده می نماید.

دارندگان این توکن توانایی و قدرت رای دارند و می توانند جهت دنیای بازی را شکل دهند. دارندگان AXS علاوه بر به اشتراک گذاشتن توکن های خود و کسب درآمد بالاتر، دارای حق رای به پیشنهادهای حاکمیتی نیز هستند.

دنیای Axie  همچنین از نماد Smooth Love Potion  ( SLP ) استفاده می نماید. این توکن اس ال پی در درجه اول برای هدفهای پرورشی مورد استفاده قرار میگیرند.

کاربران این بازی می توانند توکن SLP را با کسب رتبه اول (برنده شدن) در نبردهای بازی و ماجراجویی های بازی بدست آورند. این رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس، شاید این سوال برایتان پیش آورد که تفاوت این دو توکن در چیست؟ تفاوت اصلی میان توکن AXS و SLP در این است که این ها یک توکن حاکمیتی نیستند بنابراین برای رای دادن نمی توان از آنها استفاده کرد. عرضه توکن AXS در مجموع 270 میلیون عرضه دارد.

  ارز ATLAS استار اطلس

 

نام کوین Star Atlas
نماد کوین ATLAS
قیمت کوین 0.095 $
مارکت کپ 205.471.638 $
حجم معاملات در 24 ساعت 18.824.162 $
عرضه کل 36.000.000.000

 

Star Atlas  یک بازی آنلاین چند نفره است که در یک بستر مجازی متاورس انجام می پذیرد. این بازی در بستر Unreal Engine5  ساخته شده است و دارای محیط های حقیقی و با کیفیت سینمایی می باشد. در بطن بازی 3 جناح اصلی وجود دارند که برای منابع و کنترل با هم رقابت می کنند. این بازی همچنین تا حدودی شبیه سازی شده پرواز می باشد و امکان نقش آفرینی را فراهم مینماید.

بازی استاراطلس که یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس می باشد،بر روی بلاک چین سولانا (Solana) بنا شده است و کاربران از توکن های اطلس (ATLAS) استفاده می نمایند. این توکن ها از درون بازی هستند که جهت خرید دارایی ها و نیز خرید ان اف تی در بازار ان اف تی مورد استفاده قرار می گیرند. عرضه توکن اطلس (ATLAS) 36 میلیارد می باشد.

چگونگی خرید رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس

اگر شما نیز قصد دارید یکی از رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس را خریداری کنید، در ابتدا باید صرافی را انتخاب نمایید که ارز دیجیتالی که قصد خرید آن را دارید پشتیبانی کند.

نکته قابل اهمیت این است که این صرافی ها بتوانند از ارزهای متنوعی پشتیبانی کنند و هرچند تایم ارزهای جدیدی را به مجموعه خود اضافه و بتوانند ارائه دهند.

نکته قابل اهمیت دیگر توجه شما به حجم تراکنش های صرافی مورد انتخاب و مقدار کارمزدی است باید بپردازید. در بعضی از مواقع میزان کارمزد دریافتی صرافی در اندازه ای بالا می باشد که به ضرر شما خواهد بود تا سود گرفتن از خریداری رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس

صرافی آریا اکسچنج یکی از صرافی هایی می باشد که اقدام به عرضه رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس پرداخته است و این ارزها را پشتیبنی می نماید.

ثبت نام و خرید بسیار مراحل راحت و ساده ای دارد، و فقط از طریق یک شماره موبایل در ثبت شده در صرافی و احراز هویت و تعیین کلمه عبور امکان پذیر است.

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج
رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس-رایااکسچنج

رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس در متاورس چه نقشی دارند؟

در دنیای حقیقی برای خرید و فروش و مبادله ارزهای فیات (بدون پشتوانه فیزیکی) مانند دلار آمریکا استفاده می نمائیم. که این ارز فیات واحد پولی و مالی با ارزش در دنیای اقتصاد امروزی می باشد.

سوالی که اینجا ذهن هرکسی را به خود معطوف می سازد این است که هزینه معاملات رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس چگونه پرداخت می گردد؟

پاسخ به این سوال خیلی ساده و قابل حدس می باشد، و آن ارزهای دیجیتال است. همانطور که می دانیم دنیای متاورس دارای ماهیتی مجازی است و برای پرداخت تمامی هزینه ها در این دنیای مجازی و سه بعدی به یک واحد پولی مجازی و دیجیتالی نیازمندیم.

برای مثال از توکن های دیجیتالی برای خرید و فروش املاک و زمین های دنیای متاورس در دسنترالند استفاده می شود. کاربران میتوانند قطعه های زمین را به صورت NFT و به وسیله از ارزهای دیجیتال مخصوص بازی مثل ارز مانا خریداری کنند.

محفوظ ماندن و امکان ایجاد مالکیت های این زمین های مجازی با وجود پشتیبانی ازتکنولوژی بلاک چین ایجاد شده است.

سخن پایانی:

در جمع بندی این دو مقاله یادگرفتیم که متاورس آینده ای از اینترنت می باشد که مبتنی بر جهان مجازی پایدارو مشترک است که افراد در آن بصورت آواتارهای سه بعدی در تعامل با هم می باشند.

هسته اصلی متاورس با توکن های NFT که توانایی استفاده در حوزه های مختلف متاورس را دارند مورد استفاده قرار بگیرند را فناوری بلاک چین گویند.

با توجه به علاقه و تمایل بالای سرمایه گذاران به پذیرش و قبول فناوری های جدید، این امر طبیعی می باشد که رمز ارزهای معروف و قابل رشد متاورس در گذر زمان به رتبه بالاتری دست پیدا کنند.

از این رو داشتن اطلاعات و دانش کافی در این زمینه می تواند کمک بالایی به علاقه مندان نماید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال نمائید.

 

button color=”green” size=”medium” link=”http://instagram.com/raya.exchang” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]در اینستاگرام رایا اکسچنج همراه ما باشید [/button]

 

 

لطفا به این مقاله رای دهید

مجموع امتیازات

اگر این مقاله برای شما مفید بود لطفا به آن رای دهید

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا