ارز دیجیتالبیت کوین

روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین(قسمت دوم)

تبدیل ارز بیت کوین به ریال

در مقاله قبلی رایااکسچنج سعی به راین داشتیم که ، پیش‌زمینه‌ای از ارز دیجیتال بیت کوین و روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. اما ما در ادامه این موضوع قصد به راین داریم که به‌صورت واضح‌تر و گسترده‌تر این روش‌ها را بازگو کنیم.

آیا از طریق بیت کوین می‌شود کسب درامد کرد؟

افراد بسیاری، زمانی که کلمه دیجیتال به گوششان می‌رسد به دلیل اینکه آشنایی با این موضوع و همچنین ارزهای دیجیتال ندارند، کسب درامد را هم در این زمینه باور نمی‌کنند. اما این طرز فکر کاملاً نادرست است و اصلاً قابل قبول نیست. چراکه نه تنها از بیت کوین، بلکه از هر ارز دیجیتال دیگری هم می‌شود کسب درامد کرد ولیکن باید  در این زمینه دانش کافی را کسب کنیم، وقت زیاد بگذاریم و در ضمن با روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین آشنایی کامل را کسب کنیم تا به نوعی تکلیفمان با خودمان مشخص باشد  و بدانیم که از چه راهی می‌خواهیم برای کسب درامد اقدام کنیم. برای آشنایی با این روش‌ها شما باید راهنمای مناسبی داشته باشید تا بتوانید متناسب با توان و نیازهای خود پا در این حوضه بگذارید.

منظور از توان و نیاز در این حوضه چیست؟

افرادی که در حوضه ارز دیجیتال ورود می‌کنند، می‌توانند مشخصات شخصیتی مختلفی داشته باشند. امکان دارد فردی بخواهد از روشی برای کسب درامد از بیت کوین استفاده کند که آن کار ریسک کمی داشته باشد و علاوه بر آن در بازه زمانی کوتاهی هم به درامد برسند، برخلاف این دسته  امکان دارد افرادی باشند که بخواهند ریسک کنند یا به نوعی اصطلاحاً اهل ریسک باشند، یا افرادی هستند که می‌خواهند در بازه زمانی طولانی و با صبر به درامد برسند. تمامی این افراد به راهنما در حوضه ارز دیجیتال نیاز دارند.

رایااکسچنج هم همین قصد را دارد تا که راهنمای خوبی برای شما باشد. پس در ادامه ما را دنبال کنید.

کسب درامد قطره‌ای

کسب درامد قطره‌ای روشی است که ریسک زیاد، تلاش زیاد و بازده کم به همراه دارد و جزو روش‌های کسب بیت کوین رایگان است. درامد قطره‌ای جزو روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین نیست.

درکل روش‌های کسب بیت کوین رایگان  خروجی خوبی را به همراه ندارد و خیلی نمی‌شود که به این روش‌ها دل خوش کرد. ولی این بدین معنا نیست که نتوانید از این روش بیت کوین خوب به‌دست آورید، با روش کسب درامد قطره‌ای هم این عمل شدنی است. ولی در بازه زمانی طولانی مدت و با تلاش و ریسک بسیار زیاد. به این روش، بیت کوین فاست هم می‌گویند.

  نوع تلاشی که انجام می‌دهید و بیت کوینی که به‌دست است می‌آورید، بدین صورت است که شما به یک سری از وب سایت‌ها می‌روید و فعالیت‌های خاصی را انجام می‌دهید.

حال این فعالیت‌ها چیست؟

شما در این سایت‌ها می‌روید و با زدن کلیک‌های زیاد در بازه‌های زمانی مشخص، بخش‌هایی از بیت کوین رایگان را می‌گرید  به نوعی بخش  بخش می‌گیرید تا به یک بیت کوین برسید، به همین دلیل است که می‌گوییم این روش زمان زیادی می‌برد. فعالیت دیگری که شما باید در این سایت‌ها انجام دهید زدن کدهای کپچا است.

کدهای کپچا، کادرهای کلیکی هستند که هدفشان این است تا مطمئن شوند کسی که وارد سایت شده است انسان است، نه ربات. این کدها در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها برای جلوگیری از ورود هکر یا ربات‌ها ایجاد شده‌اند.

برداشت بیت کوین در سایت‌های فاست به دو صورت انجام می‌گیرد:

1. روش مستقیم

در روش مستقیم، ما بیت کوینی که در سایت به‌دست آوردیم را به صورت مستقیم به کیف پول بیت کوین خود انتقال می‌دهیم.

2. روش واسط

در روش واسط، همان‌طور که از نامش پیداست با استفاده از واسط پول را برداشت می‌کنیم

به صورتی که تمامی بیت کوین  به کیف پول واسط واریز می‌شود و هرزمان که حداقل مبلغی از آن بیت کوین برداشته شد، صاحب اصلی می‌تواند تمامی بیت کوین را به کیف پول خود انتقال دهد. درکل ما باز هم تاکید می‌کنیم که این روش، جزو روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین نیست.

کسب درامد از طریق کمپین امضا

در این روش، ریسک و درامد کم است و به تلاش متوسطی هم نیاز دارد. این روش در سال 2014 توسط انجمن بیت کوین تاک ایجاد شده است.

نوع فعالیتی که شما در این کمپین دارید به این گونه است که امضاهایی را برای تبلیغ محصولاتی می‌دهید و در ازای آنها مبلغی دریافت می‌کنید. البته این را هم بگوییم که مقدار بیت کوینی را که به‌دست می‌آورید، فقط محدود به امضا نیست بلکه باید به یک سطح  عضویت در این سایت برسیم.

سطح بالایی که می‌تواند بازده بالا و خوبی برای شما داشته باشد سطح (عضو کامل) است، هرچقدر که سطح عضویتتان در این کمپین بالاتر باشد می‌توانید امید بیشتری نسبت به کسب بیت کوین داشته باشید.

البته این بدین معنا نیست که  وقتی وارد کمپین می‌شوید و سطح عضویتتان پایین است باید از کسب بیت کوین نا امید شوید، بلکه باید تلاش کنید تا سطح عضویتتان را ارتقا دهید.

افزایش سطح در کمپین با تولید پست ایجاد می‌شود؛ شما هر میزان پست بیشتری ایجاد کنید، به سرعت بیشتری سطحتان ارتقا می‌یابد. شما می‌توانید با ایجاد 120 پست به سطح عضو کامل برسید.

اگرچه که این روش را نمی‌توان جزو روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین نام برد ولی ارزش امتحان کردن را دارد.

کسب بیت کوین با روش‌ترید یا معامله

در این روش ریسک و تلاش بسیار زیادی وجود دارد،  ولیکن همراه این دو درامد خوبی هم وجود دارد و می‌شود این روش را جزو روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین شمرد. برای فعالیت در روش‌ترید یا معامله کردن باید آموزش‌های آن را ببینید و بدون دانش قبلی به آن ورود نکنید.

فعالیت در این روش به این صورت است که فرد معامله گر ، زمانی که قیمت در حال افت است، بیت کوین را می‌خرد و زمانی که قیمت صعودی است می‌فروشد. این روش به صورت کوتاه مدت نمی‌تواند خوب باشد ، لذا باید به صورت حرفه‌ای به این زمینه ورود کنید. عمل خرید فروش بیت کوین خود را ، می‌توانید با استفاده از صرافی آنلاین رایااکسچنج انجام دهید.

ما در این مقاله سعی به راین کردیم که شمارا ، با روش های مختلف کسب درامد از بیت کوین آشنا کنیم.

امیدوار هستیم که رایااکسچنج ، توانسته باشد راهنمای خوبی برای ورود شما عزیزان به حوضه ارز دیجیتال بوده باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا