آموزشارز دیجیتال

روش‌های پرسود کسب درآمد از تتر (قسمت اول)

 برای آشنایی بیشتر شما با روش‌های پرسود کسب درآمد از تتر بهتر است ابتدا با آن بیشتر آشنا شوید. نسخه اولیه Tether “Realcoin” نام داشت که در ژوئیه ۲۰۱۴ توسط Brock Pierce، به عنوان یک استارتاپ در ایالت سانتا مونیکا رونمایی شد. کالینز، مدیر شرکت تتر، در همان روز اعلام کرد که این پروژه در نوامبر به عنوان “Tether” تغییر نام خواهد داد. وب سایت این شرکت نیز بدون ارائه جزئیات اعلام کرد که در هنگ‌کنگ، شخصیت حقوقی دارد و نیز دارای دفاتری در کشور سوئیس می‌باشد.

TrueUSD – تتر، این ارز دیجیتال که با نماد USDT نشان داده می‌شود، یکی  از رمز ارزهای با ارزش دلاری ثابت است. ارزش دلاری تتر معادل با یک دلار امریکا است و امکان پشتیبانی آن از طریق حساب‌های بانکی به صورت فیزیکی، وجود دارد.

ضامن این پشتیبانی خود شرکت توسعه‌ی دهنده‌ی این رمز ارز می‌باشد، بدین صورت که هر زمان کاربری USDT های خود را به این شرکت ببرد، شرکت معادل ارزش دلاری توکن ها به وی وجه نقد پرداخت می‌کند. تتر با این ویژگی توانسته محبوبت ویژه‌ای بین کاربران دنیای دیجیتال برای خود دست و پا کند و فضای معاملات را برای طرفین معامله امن‌تر کند. تتر همچنین توانسته با داشتن قابلیت تبدیل به سایررمزارزها، نقش بارزی در حفظ دارایی کاربران دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشد. به این ترتیب که به محض بالا و پایین شدن نرخ بازار و ایجاد نوسان، کاربران می‌توانند با تبدیل توکن های خود به تتر، دارایی اصلی خود را حفظ کنند و به ترتیب از سیر نزولی و نوسانات پیش رو در امان بمانند.

این رمز ارز در صرافی آنلاین رایا اکسچنج و تمام صرافی‌های معتبر پشتیبانی می‌شود و توکن هایان قابلیت تبدیل به اکثر رمز ارزها را دارند.

stablecoin

تتر، استیبل کوین برتر بازار

از آنجا که تمام رمز ارزها قابلیت تبدیل شدن به دلار نقد را ندارند، در دنیای ارزهای دیجیتال و معاملاتی که صورت می‌گیرد باید گزینه‌ای باشد تا علاوه بر حفظ سرمایه‌ی طرفین معامله و صرافی‌ها در هنگام خطراتی همچون نوسانات بازار و … بتواند به پول نقد و سرمایه‌ی فیزیکی تبدیل شود.

لزوم وجود استیبل کوین‌ها نیز دقیقاً همین است و تتر استیبل کوین برتر بازار است. به دلیل قوانینی که ارزهای دیجیتال دارند و عدم وابستگی آنها به بانک‌ها، تبدیلات آن‌ها به دلار کار راحتی نیست.

استیبل کوین‌ها با حضورشان نه تنها معاملات را گرم نگه می‌دارند بلکه به عنوان جایگزینی مناسب برای دلار به بهبود شرایط نیز کمک می‌کنند.

این دلار جایگزین به کاربران این امکان را می‌دهد تا در مواقعی که سایر رمز ارزها این قابلیت تبدیل را ندارند یا نوسانات شدید رخ می‌دهد با تبدیل ارز خود به یک استیبل کوین، روند کاری خود را بدون نگرانی پیش ببرد.

تتر به عنوان استیبل کوین برتر این بازار نه تنها برای کاربران، بلکه برای صرافی‌های آنلاین و بازار ارزهای دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

یکی از روش‌های پرسود کسب درآمد از تتر نیز همین می‌باشد، تبدیل مقدار زیادی سرمایه‌ی ارزی، ارزهای ارزشمند مثل بیت کوین، به تتر و کسب درآمد دلاری از این روش!

گردش تتر

گردش حساب رمز ارز تتر بیش از یک میلیارد توکن می‌باشد و هرروز با ورودی بیشتر سرمایه و کاربر جدید گردش مالی این ارز دیجیتال بیشتر و پشتوانه‌اش قوی‌تر می‌شود و همچنین دارایی آن نیز افزایش می‌یابد. با این توصیف احتمال اینکه تتر بتواند جایگزین دلار شود، دور از ذهن نخواهد بود.

با این حال شایعاتی وجود دارد مبنی براینکه شرکت توسعه دهنده‌ی تتر با همکاری بزرگترین صرافی ارز دیجیتال، صرافی بیت فینکس، اقدام به پولشویی، تبانی و عرضه‌ی تتر جعلی کرده‌اند.

tether

قیمت فروش ارز تتر

توکن های تتر با پشتوانه‌ی دلار آمریکا به وجود آمده‌اند، از این رو ارزش گذاری آنها معمولاً برمبنای دلارو تقریباً ثابت است.

نوسان و بی ثباتی، شهرت ارزهای دیجیتال است. در این بین تتر به عنوان یک استیبل کوین ارزشمند است اما خود فرایند تبدیل ارز نیز می‌تواند باعث بی ثباتی باشد.

این ثبات قیمت در حالت معمول و در دنیای ارزهای دیجیتال، هرچند مرسوم نیست اما امکان پذیر است. در صورتی که کاربران بخواهد به بانک برود و به طور واقعی و فیزیکی توکن های تتر خود را به دلار تبدیل کنند و یا  بالعکس، در همین تبادلات و نقل و انتقالات هم کارمزدهایی وجود دارد. حال با اینکه ارز دیجیتال تتر کارمزد بسیار پایینی دارد اما اگر این شیوه از تبدیل ارز دیجیتال به دلار سبب ازدحام کاربران در بانک یا صرافی شود، میزان کارمزد افزایش می‌یابد و ممکن از ارزش دلاری خود تترهم بالا بزند.

تتر توانسته با ارزش دلاری 4.65 میلیارد، اختیار 1.77 درصداز سهم کل بازار را برای خود حفظ کند.

ارزش تتر 1.00 دلار است اما با احتساب دلار 15 هزار تومان، مقدار مبادلات روزانه‌ی آن به 43.58 میلیارد دلار می‌رسد. هم اکنون قیمت فروش ارز دیجیتال تتر 1 دلار آمریکا است.

روش های پر سود کسب درآمد از تتر

تتر تنها ارزی است که می‌توان گفت عملاً هزینه‌ی جا به جایی آن صفر و انتقال و تبدیلان در هیچ صرافی‌ای محدودیتی ندارد، می‌توان گفت خرید و استفاده از آن هیچ ریسکی ندارد چرا که قابلیت تبدیل به ارز بالاتر در هر لحظه و بدون توجه به نوسانات بازار را دارد.

پشتوانه‌ی دلاری دارد و در بین تریدر ها محبوبیت فراوان دارد.

از نکات ساده اما مهم روش‌های پرسود کسب درآمد از تتر همین بدون ریسک بودن این ارز است!

یک تریدر به راحتی می‌تواند در صورت مشاهده‌ی  نوسانات و رفتارهای غیر قابل پیش بینی، به سرعت ارز خود را به تتر تبدیل کند، به این ترتیب ریسک افت ارز را تجربه نمی‌کند و در صورتی که ارز دیگری را مستعد رشد دید می‌تواند سریعاً تتر خود را به آن تبدیل کند.

مکان خرید آنلاین تتر  صرافی‌ها هستند. صرافی آنلاین رایا اکسچنج با داشتن مجوزهای قانونی فضای ایمن و مطمئنی را برای شما فراهم آورده تا بتوانید در بستری مناسب در دنیای ارزهای دیجیتال حضور داشته باشید.

صرافی آنلاین رایا اکسچنج در این مقاله شما را با روش‌های پرسود کسب درآمد از تتر آشنا کرد، در مقاله‌ی بعدی به صورت جزئی‌تری به این روش‌ها خواهیم پرداخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا