آموزشبیت کوین

روش های پر سود کسب درآمد از بیت کوین

با روش های کسب درآمد از بیت کوین آشنا شوید

نکات برگزیده مطلب
  • در این مقاله رایااکسچنج سعی دارد تا روش‌های پر سود کسب درآمد از بیت کوین را به شما عزیزان بگوید .پس با ما همراه باشید

ارز بیت کوین, بیت کوین, روش های کسب درآمد در منزل, کسب درآمد از ارز دیجیتال, کسب درآمد از بیت کوین, کسب درآمد اینترنیروش های پرسود کسب درآمد از بیت کوین

در دنیای امروزه با ورود به دنیای ارزهای دیجیتال، دیگر نیاز به فعالیت‌های سخت بدنی نیست. بدیهی است که نه تنها در دنیای ارزهای دیجیتال، بلکه  در هر فعالیت دیگری یا هر نوع سرمایه‌گذاری دیگر باید دانش آن را کسب کرد. در این مقاله رایااکسچنج سعی بر این دارد تا روش‌های پر سود کسب درآمد از بیت‌کوین را به شما عزیزان بگوید ولی قبل از هر چیزی،  به پیش تعریف‌هایی از بیت کوین می‌پردازیم.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که وابسته به بانک خاصی نیست و توسط خود مردم مدیریت می‌شود.

اما اینکه وابسته به بانک نیست به چه معناست؟

ما با بیت کوین که نوعی پول است اما از نوع دیجیتال، می‌توانیم پرداخت‌های اینترنتی و نیز مبادلات مالی انجام دهیم و آن را از طریق اینترنت به‌دست بیاوریم و از طریق آن هم خرج کنیم.  پشت هیچ‌کدام از این عوامل بانکی وجود ندارد و به همین دلیل است که توسط خودمان مدیریت می‌شود.

اینکه ارز جدیدی در دنیا ایجاد می‌شود آن هم از نوع دیجیتال اصلاً جای تعجب ندارد؛  چراکه پول دارای یک چرخه تکامل است.  به‌طور مثال در زمان پادشاهان ارزهای آنها به‌صورت سکه‌ها و فلزاتی بوده است که عکس پادشاهان آن دوره بر روی آنها درج شده بود، اما به مرور زمان به دلیل سنگینی بار آن فلزات، دولت روی به اسکناس‌های کاغذی آورد که تحت مدیریت بانک‌ها هستند. اما هیچ‌کدام از آنها راحتی ارزهای دیجیتال را ندارند.

برخلاف اسکناس در ارزهای دیجیتال نه دولت نقش خاصی دارد و نه بانک‌ها،   بلکه توسط خود مردم استخراج و مبادله می‌شود در این میان رابط‌های امنیتی بسیار قدرتمندی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری  ایجاد شده‌اند به نام بلاک چین‌ها.

قبل از اینکه روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین را بیاموزید ،   بایستی با مقوله‌ی بلاک چین آشنا شوید.

روش های پر سود کسب درآمد از بیت کوین

بلاک چین چیست؟

بلاک چین ها، بلوک‌های رمزگذاری شده‌ای دارند که امنیت بالایی را رقم زده‌اند . درواقع بلاک چین ها قبل از ارزهای دیجیتال هم وجود داشته‌اند. اما مورد استفاده خاصی قرار نمی‌گرفته‌اند. اما با ورود ارزهای دیجیتال از این فناوری استقبال بی‌نظری شد ؛ چراکه امنیت مبادلات مالی ما را با استفاده  از ارزهای دیجیتال به شدت بالا می‌برد به نوعی که ساختار امنیتی بلاک چین طوری است که ،  هیچ کس نمی‌تواند  تغییراتی در اطلاعات ایجاد کند. اما یکی دیگر از اهمیت‌های مهم اینکه ما باید با فناوری بلاک چین قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آشنا شویم ایجاد حساب کاربری است.

حساب کاربری به نوعی مثل همان  کارت‌های بانکی برای ارزهای اسکناسی است. با این تفاوت که این حساب زمانی که در بلاک چین ها ایجاد می‌شود مخصوص ارزهای دیجیتال است.

اصطلاح عامیانه‌تری که برای این حساب استفاده می‌کنند ، کیف پول است. این کیف پول، تمامی موجودی‌ها و اطلاعات مبادلاتمان را در بلاک چین نگهداری می‌کند.

کیف پولی که ایجاد می‌کنید دارای دو کلید بسیار حیاتی و مهم است که کلید اول کلید خصوصی است. این کلید مهم‌ترین کلید ما است؛ زیرا اگر در حفظ و نگهداری آن کوشا نباشیم و اگر کسی آن را بفهمد، می‌تواند به راحتی و در یک لحظه کیف پولمان را خالی کند.

 کلید دوم کلید عمومی است ؛ این کلید مانند شماره حساب بانکی‌مان است که به نوعی با استفاده از آن می‌توانیم بیت کوین دریافت کنیم.

بعد از کسب دانش مناسب ، ایجاد کیف پول و استخراج بیت کوین می‌توانیم آنها را در صرافی‌های آنلاین به اسکناس تبدیل کنیم. صرافی آنلاین رایا اکسچنج ، این کار را به سرعت و راحتی برای شما انجام می‌دهد.

روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین

قبل از اینکه با روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین آشنا شویم باید آشنا شوید که به طور کلی بیت کوین چگونه استخراج می‌شود.

زمانی که ما پا در عرصه بیت کوین و بازار ارز دیجیتال می‌گذاریم، مهم‌ترین مسئله‌ای که ما با آن روبرو هستیم استخراج بیت کوین است. عملیات استخراج بیت کوین را بیت کوین ماینینگ می‌گویند که توسط دستگاه‌های ماینر انجام می‌شود. دستگاه‌های ماینر برای استخراج بیت کوین یک سری حل مسائل را انجام می‌دهند که این حل مسائل به قدرت پردازش بسیار بالایی نیازمند است.

در زمان‌های قدیم ، این عملیات با کامپیوترهای شخصی و خانگی انجام می‌شده‌اند که نه تنها خروجی برای کسی نداشته‌اند بلکه گاهی اوقات به دلیل فشار زیادی که بر روی پردازنده و کارت گرافیک می‌آورده‌اند موجب سوختگی دستگاه می‌شدند. لذا برای عمل استخراج امروزه نیاز به سیستم‌های بسیار مخصوص است سیستم‌هایی که این میزان قدرت پردازش را بتوانند انجام دهند.

خب ما گفتیم که ماینرها یک سری مسائل کامپیوتری را انجام می‌دهند.  حال حل این مسائل چگونه برای ما بیت کوین تولید می‌کنند؟

ماینرها یا همان دستگاه‌های استخراج کننده با انجام این پردازش‌ها امنیت این پردازش را تأمین می‌کنند و تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند. چنانچه این پردازش‌ها از سوی ماینر ها انجام نشوند شبکه مورد حمله قرار می‌گیرند ؛ چراکه انجام این پردازش‌ها از سوی ماینر ها یا همان دستگاه‌های استخراج  بلاک‌هایی از تراکنش‌ها را به هم دیگر مانند زنجیر متصل می‌کنند و این عمل امنیت اطلاعات و شبکه را بالا می‌برد.

حال به چه میزان پردازش به یک ماینر بیت کوین تعلق می‌گیرد؟

در ارزهای کاغذی ، زمانی اسکناس توسط بانک‌ها چاپ می‌شود که کشور نیاز به تعادل اقتصادی داشته باشد. اما در بیت کوین اوضاع کاملاً فرق می‌کند.  ماینرها هر 10 دقیقه یک بیت کوین استخراج می‌کنند ؛ این استخراج در صورتی است که توان پردازش سیستم خود را به شبکه اختصاص بدهد.  پس مستقیم کار کردن با دستگاه‌های قدرتمند جزو روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین می‌تواند باشد .

در این مقاله رایااکسچنج سعی به راین داشت که علاوه  بر بیان پیش‌نیازهای اولیه ، روش‌های پرسود کسب درآمد از بیت کوین را به شما عزیزان معرفی کند. در مقاله‌ای دیگر به صورت گسترده‌تر ، این روش‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم؛ زیرا بیت کوین روش‌های مختلفی برای استخراج و درآمدزایی دارد.

با ما همراه باشید.

به این مقاله رای دهید

با این رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگران سهیم باشید

خرید و فروش تتر
امتیاز کاربر: 4.33 ( 3 نتایج)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا