آموزشبیت کوین

فروش بیتکوین به صرافی را به ریال تجربه کنید!

خلاصه نوشته
  • شما می توانید از بروکرهای معتبر داخلی استفاده کنید. در این حالت شما به ریال خرید و فروش خواهید کرد و می توانید فروش بیتکوین به صرافی را به ساده ترین شکل ممکن تجربه کنید. اما در ایران نیز ده ها صرافی به وجود آمده اند، به کدام یک از این ها می توان اعتماد کرد؟

فروش بیتکوین به صرافی را به ریال تجربه کنید!

بازار ارزهای دیجیتال در سال ها و ماه های گذشته توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. علت اصلی این توجه را می توان در افزایش قیمت جذاب بیت کوین و سایر رمز ارزها بدانیم. اما مسئله ای که وجود دارد زمانی این افزایش قیمت و سودآوری اهمیت دارد که بتوانیم از آن استفاده کنیم. در کلام ساده تر اگر به شما گفته شود که قیمت مسکن ده برابر شده است، عملا شما ثروتمند محسوب نمی شوید. زیرا با فروش مسکن خودتان به اندازه خرید همان مسکن سرمایه خواهید داشت. بنابراین مسئله تبدیل و فروش بیتکوین به صرافی اهمیت بالایی می تواند داشته باشد.
مشکلاتی که فروش بیتکوین به صرافی دارد!
مشکلاتی که فروش بیتکوین به صرافی دارد!

مشکلاتی که فروش بیتکوین به صرافی دارد!

اما در مورد فروش بیتکوین به صرافی نکات ریز و مهمی وجود دارد. اولین نکته امنیت در فروش است. در واقع بلاک چین و بیت کوین به نوعی طراحی شده اند که غیر قابل رهگیری باشند. یعنی این که اگر شما این بیت کوین را به حساب کسی واریز کنید، هیچ کس نمی تواند بداند و پیدا کند که آن فرد کیست و در کجای دنیا زندگی می کند. بنابراین اگر شما از یک صرافی غیر معتبر استفاده کنید در فروش بیتکوین به صرافی ممکن است درگیر کلاه برداری شوید. وقتی شما به دست خودتان بیت کوین را به حساب دیگری واریز می کنید عملا نمی توانید انتظار داشته باشید که پلیس یا هر ارگان دیگر آن فرد را پیدا کند. پس مسئله امنیت فروش یکی از مهمترین مسائل در فروش بیتکوین به صرافی است.
به جز این، مسئله توانایی حضور در بازار ارزهای دیجیتال یکی از معضلات اساسی برای کاربران ایرانی محسوب می شود. در کلام ساده تر بر اساس قوانین سفت و سخت و تحریم های پولی و مالی جهانی عملا ایرانی ها هیچ اجازه ای برای حضور در بازارهای بین المللی مانند بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ندارند. از این رو در استفاده از صرافی های معتبر جهانی که عموما از قوانین پولی و مالی آمریکا تبعیت می کنند مشکل اساسی وجود دارد. این صرافی ها در هر مرحله ای که به حضور شما به عنوان یک ایرانی شک کنند، سرمایه شما به هر شکلی که باشد، آن را بلوکه می کنند. در این حالت حتی شما قدرت فروش بیتکوین به صرافی را نخواهید داشت.
مسئله و مشکل دیگری که وجود دارد این است که عملا شما با فروش بیتکوین به صرافی، در حساب مجازی و الکترونیکی خودتان چیزی جز دلار نخواهید داشت. این در حالی است که عملا به خاطر سیستم ناقص پولی و مالی داخلی شما قادر به برداشت مستقیم دلار نخواهید بود و در این بین نیاز به یک واسطه خواهید داشت. پس عملا دکمه فروش بیتکوین به صرافی اگر برای کاربران سایر کشورها تنها به شکل یک دکمه است اما برای ایرانی ها نقطه آغاز یک مسیر پر پیچ و خم محسوب می شود.
راه حل هایی که وجود دارد
راه حل هایی که وجود دارد

راه حل هایی که وجود دارد

فروش بیتکوین به صرافی هرچقدر سخت یا مشکل به هر حال نقطه پایانی یک معامله محسوب می شود و بدون این نقطه پایانی عملا شما هیچ سود واقعی نخواهید داشت. بنابراین باید بتوانید به نحوی این کار را انجام دهید.
در مورد حضور در بروکرها راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها استفاده از وی پی ان ها می باشد. البته باید در این مورد توجه داشت که این وی پی ان ها باید به شما آی پی یک کشور مشخص را بدهند. در صورتی که هر بار با یک آی پی نامعتبر و متعلق به سرورهای کشورهای مختلف متصل شوید، بروکر سریع متوجه فیک و تقلبی بودن آدرس شما می شود و عملا دستور به بلوکه شدن حساب شما می دهد. در این حالت بهتر است از وی پی ان های اشتراکی استفاده کنید که می توانند شما را در هر بار استفاده به یک رنج آی پی مشخص متصل کنند.
در مورد برداشت دارایی ها به شکل دلار نیز واسطه های داخلی بسیاری وجود دارند که می توانند به شما در این زمینه کمک کنند اما اولا ریسک انجام این کار نسبتا زیاد است و احتمال دزدی و یا کلاهبرداری وجود دارد و ثانیا کارمزد پرداختی شما نسبت به حالت عادی چند برابر خواهد بود.
اما راه دیگری نیز وجود دارد که عملا شما را از حضور در صرافی های بین المللی و البته از شر واسطه های اضافی خلاص می کند. شما می توانید از بروکرهای معتبر داخلی استفاده کنید. در این حالت شما به ریال خرید و فروش خواهید کرد و می توانید فروش بیتکوین به صرافی را به ساده ترین شکل ممکن تجربه کنید. اما در ایران نیز ده ها صرافی به وجود آمده اند، که صرافی رایا اکسچنج یکی از این صرافی هاست و به شما در این مسیر کمک خواهد کرد ولی در این مقاله با ما باشید تا در مورد این موضوع که به کدام یک از این صرافی ها می توان اعتماد کرد؟
فروش بیتکوین به صرافی رایا اکسچنج
فروش بیتکوین به صرافی رایا اکسچنج

فروش بیتکوین به صرافی رایا اکسچنج

به طور کلی در انتخاب صرافی باید شرایط و ویژگی های مختلفی را در نظر گرفت. فاکتور های مختلفی چون اعتبار صرافی، کارمزد، سرعت و کیفیت خدمات و ده ها مورد دیگر در انتخاب یک صرافی اهمیت دارد. رایا اکسچنج را می توانیم یکی از مهمترین و البته بهترین صرافی های داخلی بدانیم که توانسته بر اساس یک پلتفرم بسیار ساده امکان خرید و فروش بیت کوین و بسیاری دیگر از ارزها را فراهم بیاورد.
شما به واسطه رایا اکسچنج می توانید به سرعت و به سادگی و بدون این که نگران اتفاق خاصی باشید دست به خرید و فروش بزنید. این سایت امکانی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید با معقول ترین کارمزد نیاز خودتان را برطرف کنید. در نظر داشته باشید که با استفاده از این نوع صرافی های معتبر داخلی دیگر خطر بلوکه شدن سرمایه شما وجود ندارد. البته توجه داشته باشید که صرافی های داخلی تحت هیچ قانون خاصی فعالیت نمی کنند. پس سعی کنید به صرافی هایی مانند رایا اکسچنج اعتماد کنید که سال هاست فعالیت می کنند و عملا امتحان خودشان را پس داده اند.
در نهایت می توان گفت که فروش بیتکوین به صرافی یا خرید بیت کوین اتفاقی است که می تواند زندگی هر انسانی را تغییر دهد. بازار جذاب بیت کوین و سودهای کلانی که در آن وجود دارد باعث شده است خطرات و موانع سرمایه گذاری در این بازار را نادیده بگیریم و از هر راهی سود خودمان را برداشت کنیم.

به این مقاله رای دهید

0

با رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگر کاربران شریک باشید

خرید و فروش بیت کوین ارزان
امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا