بیت کوین

نحوه خرید و فروش بیت کوین در ایران

آموزش خرید و فروش بیت کوین در سایت صرافی رایا اکسچنج

آموزش های سایت, ارز بیت کوین, ارز دیجیتال بیت کوین, افزایش قیمت بیت کوین, بیت کوین, خرید بیت کوین, خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین, خرید و فروش بیت کوین, صرافی رایا اکسچنج, صرافی معتبر برای بیت کوین, فروش بیت کوین, قیمت بیت کوین, کیف پول بیت کوین

نحوه خرید و فروش بیت کوین در ایران

بیت کوین یک ارز دیجیتال محبوب در بین افراد سراسر جهان است که قابلیت های فراوانی را به کاربرانش می دهد. از جمله این قابلیت ها میتوان به غیر متمرکز بودن ، غیرقابل رهگیری بودن و غیر قابل شناسایی بودن افراد در شبکه بیت کوین اشاره کرد. این قابلیت ها به همراه نوسانات متعدد قیمت ، باعث شد همواره افراد زیادی به خرید و فروش بیت کوین در ایران و سراسر جهان روی آورند.

کیف پول بیت کوین

شما برای خرید و فروش و نگه داری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید که از ارزهای دیجیتال مورد نظر شما پشتیبانی کند. کیف پول های زیادی برای نگهداری ارز دیجیتال وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد که میتوانید پست های ما درباره کیف پول های ارز دیجیتال را مطالعه کنید.

صرافی معتبر بیت کوین

پس از انتخاب کیف پول برای نگهداری بیت کوین ، باید یک صرافی معتبر برای خرید و فروش بیت کوین پیدا کنیم. منظور از صرافی ارز دیجیتال ، افراد یا سایت هایی هستند که ارز دیجیتال را به ریال و بالعکس تبدیل می کنند. پیشنهاد ما سایت رایااکسچنج است. زیرا این صرافی خرید و فروش های شما را طی کمتر از 2 ساعت انجام می دهد ولی سایر صرافی ها خرید و فروش ها را تا 24 ساعت انجام نمی دهند.

صرافی رایا اکسچنج

یکی دیگر از ویژگی های صرافی رایااکسچنج ، خرید و فروش بدون محدودیت است ؛ بدان معنا که شما برای خرید و فروش روزانه سقف خرید ندارید و می توانید در 24 ساعت مبالغ میلیاردی نیز از سایت خرید کنید ؛ اما سایر صرافی ها این محدودیت را برای شما دارند که در 24 ساعت برای خریدهای شما محدوده معین می کنند و شما تا حدی می توانید از آنها خرید کنید.

از سایر ویژگی های صرافی رایااکسچنج می توان به بدون کارمزد بودن معاملات ، امنیت بالا ، پشتیبانی بسیار قوی و قیمت مناسب و منصفانه نیز اشاره کرد. شما می توانید خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به راحتی و با سرعت بالا در این صرافی آنلاین انجام دهید.

احراز هویت در رایا اکسچنج

برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، ابتدا باید در سایت صرافی رایااکسچنج ثبت نام و احرازهویت کنید. سپس باید کارت بانکی خود را که می خواهید با آن از صرافی رایااکسچنج خرید کنید را ثبت کنید. خرید و فروش فقط با کارتی انجام شود که در سایت ثبت کرده اید. این امر برای امنیت بیشتر کاربران عزیز می باشد.

 

ثبت سفارش خرید ارز در رایااکسچنج

پس از ثبت کارت در سایت، برای خرید در صفحه اصلی از طریق ماشین حساب ارز مورد نظر خود را انتخاب نموده و تعداد مورد نظر خود را وارد نمایید سپس باید آدرس کیف پولتان را وارد کنید و پس از تایید فاکتور نهایی به درگاه پرداخت منتقل می شوید. پس از پرداخت مبلغ ، سفارش شما در صف بررسی قرار میگیرد و بسته به صف خرید و فروش ، سفارش شما در کمتر از 2 ساعت انجام می شود.

ثبت سفارش فروش ارز در رایااکسچنج

همچنین اگر قصد فروش ارز به صرافی رایااکسچنج را داشته باشید در مرحله اول از صفحه اصلی سایت از طریق ماشین حساب محاسباتی ارزهای دیجیتال مقدار و نوع ارز مورد نظرتان را انتخاب نموده و سپس شماره کارتی که میخواهید پول به آن واریز شود را انتخاب کنید.

حال باید مقدار ارز مورد نظر را ظرف مدت معینی به آدرس کیف پول صرافی واریز کنید و TXID آن را در کادر وارد کنید و ثبت سفارش را بزنید. پس از اینکه ارزهای ارسالی شما به کیف پول ما وارد شود، سفارش شما در لیست پرداختی ها قرار میگیرد و از 10 دقیقه تا 2 ساعت ممکن است زمان ببرد. ( لازم به ذکر است این زمان در بسیاری از صرافی های دیگر حدود 24 ساعت زمان می برد. )

آموزش های کار با سایت صرافی رایا اکسچنج

به این مقاله رای دهید

با رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگر کاربران سهیم باشید

خرید و فروش بیت کوین در ایران
امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا