آموزشبیت کوین

نکاتی در رابطه با بیت کوین رایگان

معرفی سایت های دریافت بیت کوین رایگان

نکاتی در رابطه با بیت کوین رایگان

همان ‌طور که همه شما می‌دانید بیت کوین امروز به یکی از روش ‌های سرمایه‌ گذاری پرطرف‌دار تبدیل ‌شده است افراد بسیار زیادی از سراسر جهان را به سمت خود جذب کرده. ما در این مطلب می‌خواهیم برای شما در رابطه با بیت کوین رایگان صحبت کنیم و به شما بگوییم که به‌ طور کلی بیت کویین رایگان چیست و چگونه می‌تواند به شما کمک کند تا سرمایه ‌های خودتان را بالاتر ببرید.
همان‌طور که از نام این پدیده پیداست، بیت کویین رایگان بیت کوینی است که شما می‌توانید با گرفتن و استفاده کردن از آن آرام ‌آرام و بدون هیچ‌ گونه هزینه‌ای صاحب بیت کوین شوید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید. البته برای خدمات گرفتن در این زمینه توضیحاتی وجود دارد که شما حتما باید با توجه به این قوانین و توضیحات در رابطه با گرفتن بیت کوین اطلاعات کسب کنید و از آن برای خودتان یک منبع کسب درآمد بسازید. شاید گرفتن بیت کوین رایگان بسیار هیجان‌ انگیز و جذاب باشد، اما توجه نمایید که بیت کوین هایی که سایت ‌های گوناگون به‌ صورت رایگان آن را به شما می‌دهند آن‌ قدر حجم زیادی ندارد و تنها درصد بسیار کمی از بیت کوین را شامل می‌شوند.
اما به ‌هر حال اگر شما برای مدت طولانی به ‌دنبال گرفتن بیت کوین باشید، می‌توانید امیدوار باشید که طی چند سال مقدار سرمایه خوبی را جمع کنید به‌ هر حال اگر شما نیز می‌خواهید و بیشتر و بیشتر در رابطه با گرفتن بیت کوین رایگان بدانید و اطلاعات خود در زمینه سایت ‌هایی که این خدمت را در اختیار شما می‌دهند بالاتر ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این مطلب را تا انتها با ما بخوانید زیرا ما در ادامه بیشتر در این‌ رابطه برای شما صحبت خواهیم کرد.
نکاتی در رابطه با بیت کوین رایگان
نکاتی در رابطه با بیت کوین رایگان

نحوه دریافت بیت کوین رایگان

توجه نمایید که پیش‌تر ما برای شما در رابطه با بیت کوین رایگان صحبت کردیم و گفتیم که این خدمت چگونه می‌تواند به شما کمک کند؛ اما حال ما می‌خواهیم که بیشتر در این رابطه برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نحوه دریافت این بیت کوین ها چگونه می‌باشد و شما چگونه می‌توانید با خدمات گرفتن از سایت‌ هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند بیت کوین رایگان خود را دریافت کنید. توجه نمایید که سایت‌ هایی که خدمت بیت کوین رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهند با نام سایت ‌های faucet شناخته می‌شوند. شما می‌توانید به یکی از این سایت ‌ها که ما در ادامه به معرفی برخی از آن‌ ها خواهیم پرداخت، مراجعه کنید و با ساختن یک اکانت برای خودتان به گرفتن بیت کوین رایگان بپردازید. در این زمینه شما باید ایمیل و رمز عبور خودتان را در سایت مورد نظرتان ثبت کنید و بعد می‌توانید هر یک ساعت و یا هر نیم‌ساعت در سایت مورد نظر خودتان درخواست بیت کوین دهید. توجه نمایید که برای شما در برخی از سایت ‌ها در این زمینه محدودیتی وجود دارد. برای مثال شما روزی بیشتر از هفت بار نمی‌توانید درخواست بیت کوین رایگان بدهید. بعد از آن وب‌سایت بیت کوین جمع‌آوری‌شده را در حساب شما قرار می‌دهد و تا زمانی ‌که به یک حداقلی نرسیده باشد شما نمی‌توانید از آن استفاده کنید. به ‌طور مثال اگر شما تنها یک هزارم بیت کوین را دریافت کرده باشید تا هنگامی‌که یک ‌هزارم شما به یک صدم نرسد نمی‌توانید از بیت کوین های مورد نظر خودتان استفاده کنید و آن‌ ها را از حساب استخراج کنید و مجبورید که برای چند وقت طولانی به ‌طور متناوب و مرتب به سایت سر بزنید و برای دریافت بیت کوین رایگان تلاش کنید تا بتوانید در طول چند سال بیت کوین های مورد نظر خودتان را دریافت کنید.
نحوه دریافت بیت کوین رایگان
نحوه دریافت بیت کوین رایگان

سایت ‌هایی که بیت کوین رایگان در اختیارمان می‌گذارند با چه اهدافی طراحی شده‌اند؟

توجه نمایند که سایت ‌هایی که امروز بیت کوین رایگان در اختیار ما می‌گذارند در ابتدا با اهداف متفاوتی با امروزه طراحی شده بودند‌. برای مثال دلیل اولی که باعث شد این سایت‌ ها پایه ‌گذاری شوند و از آن ‌ها استفاده شود این بود که در ابتدای پیدایش بیت کوین افراد بسیار کمی در سطح جامعه با این ارز دیجیتالی آشنا بودند و افرادی که به ‌دنبال شناساندن این بیت کوین به مردم بودن سعی می‌کردند که با استفاده از این سایت ‌ها اطلاعاتی در رابطه با این ارز دیجیتال به افراد برسانند و جامعه را با این پدیده آشنا کنند. گرفتن بیت کوین رایگان باعث می‌شود که افرادی که هیچ پیش‌زمینه‌ای در رابطه بیت کوین ندارند به سمت گرفتن سرمایه‌ای رایگان جذب شوند و همین موضوع باعث شد که آرام‌آرام این رمز ارز همه‌گیر شود و قیمت آن نیز بالاتر برود زیرا هرچه تقاضای یک محصول در جامعه بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. اما دلیل دومی که باعث شد که این سایت ها پیدایش و ظهور پیدا کنند این بود که آن‌ ها می‌توانستند از این راه ترافیک بسیار مناسبی را جذب کنند و با استفاده از بالا بردن ترافیک خودشان و گذاشتن تبلیغ‌ های متعددی برای خودشان کسب درآمد داشته باشند. اگر فردی بخواهد که از یک سایت بیت کوین دریافت کند باید برای سال‌ های زیادی هر روز و روزی چند بار به این سایت ‌ها سر بزنند که این ‌موضوع باعث بالا رفتن ترافیک یک سایت می‌شود.
سایت _هایی که بیت کوین رایگان در اختیارمان می_گذارند با چه اهدافی طراحی شده_اند؟
سایت _هایی که بیت کوین رایگان در اختیارمان می_گذارند با چه اهدافی طراحی شده_اند؟

معرفی چند سایتی که در زمینه فروش بیت کوین فعالیت دارند

توجه نمایید که سایت‌ های بسیار زیادی در زمینه ارائه بیت کوین رایگان فعالیت می‌کنند‌. که همه آنها معتبر نمی باشند ولی ما در این مطلب می‌خواهیم برخی از آن‌ ها را برای شما نام ببریم.و این را نیز توجه داشته باشید که این کار ریسک های خاص خودش را دارد و قطعا شما با اقدام به شروع این کار ریسک آن را باید بپذیرید 
سایت Cointiply  که در سال دو هزار و هجده فعالیت خودش را آغاز کرد یکی از سایت ‌هایی می‌باشد که در این زمینه سرشناس است و شما می‌توانید علاوه‌بر کلیک ‌های روزانه، با استفاده از دیدن ویدئوها نیز برای خودتان بیت کوین به دست بیاورید.
سایت دیگر سایت BounsBitcoin می‌باشد که او این امکان را می‌دهد هر پانزده دقیقه بیت کوین بدست بیاورید.
سایت moon Bitcoin یکی دگر از سایت ‌هایی می‌باشد که در سال دوهزار و پانزده شروع به فعالیت کرد و شما می‌توانید هر پنج الی ده دقیقه برای خودتان بیت کوین کسب کنید. این سه سایت جزو پرطرف‌دارترین سایت ‌هایی می‌باشند که در این زمینه فعالیت می‌کنند.
رایا اکسچنج بنا به درخواست کاربران خود اقدام به انتشار این مقاله نموده و مسئولیت و عواقب این کار را بر عهده ندارد 

معرفی سایت رایا اکسچنج

توجه نمایید که سایت رایا اکسچنج یکی از خدمات ‌دهنده هایی است که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات خود را در زمینه انواع مختلف ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین رایگان بالاتر ببرید. اگر شما می‌خواهید که در رابطه با نحوه فروش بیت کوین، تبدیل ارز های دیجیتال، ثبت ‌نام در صرافی، و سایر مواردی که به ‌نحوی با بیت کوین و ارزهای دیجیتال ارتباط دارند اطلاعات کسب کنید؛ مطمئن باشید که می‌توانید تمام سوالات خود را در این سایت پاسخ دهید.

به این مقاله رای دهید

اگر این مقاله برای شما مفید بوده است به آن رای دهید

ثبت نام در صرافی رایا اکسچنج با کارمزد صفر درصد
امتیاز کاربر: 4.2 ( 2 نتایج)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا