آموزشاخبار ارز دیجیتال

رایااکسچنج چگونه به شما در فروش بیتکوین به ریال کمک می کند؟!

بهترین روش فروش بیتکوین به ریال در ایران

خلاصه نوشته
  • مهم ترین مشکلی که در مورد فروش بیتکوین به ریال و حضور آن در بازار ارزهای دیجیتال به شیوه بالا وجود دارد این است که شما باید از دل چند واسطه بگذرید. این واسطه گری ها علاوه بر این که ضریب امنیت پایین تر، صرفه اقتصادی کمتری نیز به همراه دارند.

هم اکنون فروش بیتکوین به ریال را تجربه کنید

بسیاری از ما امروز با مقوله ای به نام بیت کوین و ارزهای دیجیتال تا حدودی آشنایی داریم. همیشه یکی از سوالاتی که در این باره مطرح می شود این است که بیت کوین چگونه به پول رایج تبدیل می شود و چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟ در کلام ساده تر برای ما زمانی ارزهای دیجیتال و بیت کوین ارزش دارد که بتوانیم از آن در جهت رفع نیازهای خودمان هم استفاده کنیم. در چنین مواقعی اصولا مبحثی به نام فروش بیتکوین به ریال مطرح می شود.
از آن جایی که بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال یک بازار بین المللی محسوب می شود، پس کاملا طبیعی است که خرید و فروش در آن با ارزهای بین المللی مانند دلار اتفاق بیفتد. پس عملا خرید یا فروش بیتکوین به ریال به صورت مستقیم ممکن نیست. شما نمی توانید با واریز ریال به یک بروکر خارجی اقدام به خرید بیت کوین و یا درخواست فروش بیتکوین به ریال داشته باشید.
از طرف دیگر عملا سیستم پولی و بانکی ایران و همچنین تحریم های چند ساله که در این زمینه بر ایران تحمیل شده باعث شده است که عملا نتوان به صورت عادی به تجارت جهانی بپردازیم و عملا در پرداخت ارز به صورت آنلاین یا برداشت آن با مشکلات بسیاری مواجه هستیم. به طور مثال به علت همین تحریم های مالی و بانکی هیچ بروکر اروپایی و آمریکایی حق ندارد با ایرانی ها کار کند. پس نه تنها در موضوع فروش بیتکوین به ریال بلکه حتی در موضوع استفاده از خدمات بروکرها ما دارای مشکلات بسیاری داریم.
اما همانطور که گفتیم به هر حال زمانی می توانیم از سود های سرشار بازار ارزهای دیجیتال بهره مند شویم که در هر حالتی بتوانیم اقدام به فروش بیتکوین به ریال کنیم. در ادامه می خواهیم راه های مختلف فروش بیتکوین به ریال را بررسی کنیم.
راه های فروش بیتکوین به ریال
راه های فروش بیتکوین به ریال

راه های فروش بیتکوین به ریال

همانطور که در بالاتر گفته شد ایرانی ها برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال به واسطه بروکرهای شناخته شده جهانی با محدودیت های بسیاری رو به رو هستند. از این رو دو راه بیشتر باقی نمی ماند. یا این که به استفاده از بروکرهایی رو بیاوریم که تحت قوانین پولی و مالی آمریکا فعالیت نمی کند و یا این که سعی کنیم قوانین را دور بزنیم.
در مورد اول می توان به چند بروکر آفریقایی و آسیای شرقی اشاره کرد که تحت قوانین بین المللی و آمریکایی کار نمی کنند. اما این بروکرها اعتبار کمتری دارند و در ضمن هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانیم مطمئن شویم این بروکرها برای کسب اعتبار بیشتر قوانین مذکور را در آینده نپذیرند. از این رو پول های کاربران ایرانی در این بروکرها نیز در معرض خطر قرار دارد و ممکن است در طی یک شب تمام سرمایه یک فرد ایرانی بلوکه شود.
فروش بیتکوین به ریال
فروش بیتکوین به ریال
اما در مورد دور زدن قوانین تنها یک راه وجود دارد و آن استفاده از VPN و IP یک کشور دیگر است. یعنی شما خودتان را شهروند کشورهای دیگر مانند روسیه، فرانسه یا … به بروکز معرفی می کنید. این کار زمانی می تواند کارساز باشد که همیشه از یک آی پی مشخص استفاده کنید و مدام از یک کشور به کشور دیگر نروید! البته در این حالت هم بازر احتمال شناسایی و بلوکه شدن سرمایه وجود دارد.
همانطور که می بینید این روش ها به صورت کلی برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال است. شما بعد از حضور در بازار به کمک یک واسطه داخلی ( ده ها سایت معتبر می توانید ریال را به دلار و برعکس تبدیل کنید ). بنابراین برای فروش بیتکوین به ریال شما باید در یک بروکر خارجی، بیت کوین را فروخته و تبدیل به ارز جهانی دلار کنید و سپس این دلار را به حساب یک واسطه واریز کنید تا معادل آن ریال به کارت بانکی شما واریز شود. بنابراین برای فروش بیتکوین به ریال باید یک دور قمری بزنید!
فروش بیتکوین به ریال به شکل ساده تر!
فروش بیتکوین به ریال به شکل ساده تر!

فروش بیتکوین به ریال به شکل ساده تر!

مهم ترین مشکلی که در مورد فروش بیتکوین به ریال و حضور آن در بازار ارزهای دیجیتال به شیوه بالا وجود دارد این است که شما باید از دل چند واسطه بگذرید. این واسطه گری ها علاوه بر این که ضریب امنیت پایین تر، صرفه اقتصادی کمتری نیز به همراه دارند. در واقع شما به جای پرداخت یک کارمزد به صورت عادی چندین کارمزد به صورت غیر عادی پرداخت می کنید. ما برای فروش بیتکوین به ریال به چیزی نیاز داریم که بتواند به صورت مستقیم با آن خرید فروش کنیم. در کلام ساده تر ما باید بتوانیم بیت کوین را مستقیم به ریال و ریال را مستقیم به بیت کوین تبدیل کنیم. کاری که رایا اکسچنج می تواند برای ما انجام دهد.
در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم، ما عملا با داشتن یک کیف پول دیجیتال می توانیم به صورت مستقیم از یک واسطه جذاب به نام رایا اکسچنج بیت کوین تهیه کنیم و آن را به قیمت روز به خود این واسطه بفروشیم و ریال دریافت کنیم.
صرافی آنلاین ارز دیجیتال رایا اکسچنج
صرافی آنلاین ارز دیجیتال رایا اکسچنج
رایا اکسچنج بیش از آن که یک واسطه باشد، می تواند یک نوع خرده فروش در دنیای اقتصادی محسوب شود. این سایت معتبر داخلی درست مانند مغازه بنکداری محسوب می شود که ارزهای دیجیتال مختلفی مانند بیت کوین را به صورت مستقیم و با قیمت روز و لحظه ای خرید و فروش می کند. بنابراین شما می توانید هر لحظه ای که بخواهید به صورت مستقیم و سریغ اقدام به خرید یا فروش بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال معتبر و معروف به ریال کنید.
با این اتفاق عملا شما دیگر لازم نیست حتی راه های مختلف حضور در بروکرهای خارجی را انتخاب کنید. اگر قصد دارید به صورت مستقیم دست به خرید و فروش بزنید، استفاده از رایا اکسچنج بهترین گزینه شما خواهد بود.
در نهایت می توان گفت که قوانین جهانی یا داخلی هرچقدر هم که بخواهند جلوی حضور کاربران را در این دنیا بگیرند، دنیا برای بیت کوین خواهد بود. پس بدهی خودتان را به آینده با یک انتخاب درست پرداخت کنید. نگران هیچ چیز نباشید، سایت هایی مانند رایا اکسچنج باعث شده اند که عملا بسیاری از مشکلات و موانع برطرف شود و کاربران ایرانی دسترسی خوبی در این زمینه داشته باشند. نظر شما چیست؟

به این مطلب رای دهید

جهت نمایش بهتر این مقاله رای دهید

ثبت نام در صرافی رایا اکسچنج
امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا