آموزشاخبار ارز دیجیتالارز دیجیتالبیت کوینتحلیلتریددانش ارز دیجیتال

چرا خرید تتر در سال 2022 توصیه می‌شود؟

دلایل خرید تتر

چرا خرید تتر توصیه می‌شود؟

در مقاله چرا خرید تتر توصیه می شود؟ سعی دارم موارد و اطلاعات ضروری در مورد ارز دیجیتال تتر برای شما عزیزان ارائه می‌کنم و در ادامه به بررسی مزایای چرایی خرید تتر می‌پردازم و اهمیت خرید این ارز دیجیتال بپردازم تا شما معامله گران گرامی بتوانید مناسب‌ترین تصمیم را برای خرید تتر بگیرید.

نام ارزهای دیجیتالی از چگونگی مراحل و تکنیک های رمزنگاری اقتباس شده است، چون این سیستم باعث امنیت وجلوگیری از انواع تقلب ها که در مواقع بالا بر حوزه پول و ارزهای سنتی اتفاق می افتد، محافظت می نماید.

و همینطور امنیتی که در رمز ارزها ارائه می‌شود، این ارزها را برای تریدرها یا معامله‌گران بسیار زیاد جذاب نموده و کاربران را به خرید و سرمایه‌گذاری بر روی این ارزها ترغیب نموده است.

با این توضیحات شما می‌توانید برای ورود به بازار رمز‌ارزها تلاش نمائید و اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری این ارزها نمائید.

ارزهای دیجیتال در واقع شکل مجازی پول و ارزهای هستند که به نام دارایی های دیجیتالی و مجازی شناخته می‌شوند. و به دلیل وجود رمز بر روی این ارزها در برابر جعل و تقلب دارای ایمنی بسیار بالایی شده‌اند، و همین امر موجب تفاوت فاحش میان ارزهای سنتی و ارزهای دیجیتال شده‌اند.

در ادامه به این سوال که شاید در ذهنتان به جود آمده باشد در این خصوص که چرا باید تتر بخریم؟ و تتر چه تفاوتی با دیگر ارزها دارد می‌پردازم.

با ارائه مواردی در مورد ارز تتر و بررسی سود و مزایای خرید این ارز دیجیتال مینمائیم و اهمیت خرید تتر را برای شما مورد بررسی قرار می‌دهیم، تا با داشتن این اطلاعات بتوانید تصمیم بهتر و مناسبی برای خرید تتر بگیرید.

همراهم باشید.

رمز ارز دیجیتالی تتر چیست؟

برای دانستن ” چرا خرید تتر؟ ” لازم است ابتدا تتر و بازار آن را بشناسیم.

چرا خرید تتر- صرافی آنلاین رایا اکسچنج
چرا خرید تتر- صرافی آنلاین رایا اکسچنج

اگر در بازار رمزهای ارز دیجیتال در حال فعالیت باشید، احتمالا اسم رمز ارز دیجیتال تتر را شنیده اید و شاید خواسته باشید که اطلاعاتی در مورد این رمز ارز به دست آورید و بدانید که رمز ارز دیجیتال تتر چیست؟ و چرا خرید توصیه فراوان دارد؟ بهتره است بدانید رمز ارز دیجیتال تتر، نوعی از رمز ارزهاست که سازنده های آن ادعا بر آن دارند که این رمز ارز به دلار آمریکا وابسته می‌باشد.

و همچنین رمز ارز تتر نوعی استیبل کوین هست که قیمت آن در حدود یک دلار ثابت هست و به وسیله شرکت Tether””تتر که در هنگ کنگ مستقر است ایجاد شده. به گفته دیگر پشتیبانی از هر تتر 1 دلار آمریکا می‌باشد و به ازای هر یک عدد تتر که در بازار رمز ارزها وجود دارد و مورد معامله قرار می‌گیرد، یک دلار آمریکا در بانک مرکزی ذخیره و نگهداری میشود.

جالب است که بدانید رمز ارز دیجیتال تتر به نوعی استیبل کوین می‌باشد که به ارزهای فیات متصل شده است و با نماد USDT در حال معامله است. همچنین USDT نیز به دلار آمریکا وابسته می‌باشد و توسط شرکت تتر صادر می‌گردد و به تریدرها این اجازه رو میدهد تا معادل هر یک فیات پول خود بدون آنکه مجبور به رعایت قوانین مربوط به پول های فیات باشند، در صرافی ها آن جابجا نمایند.

این موضوع باعث شده است تا نگرانی هایی که در مورد بدهی های شرکت عرضه کننده تتر به وجود آمده باشد که تا کنون نه تکذیب و نه تائید شده است. بنابراین معامله گران با خرید تتر، در اصل دلار خریده و ارزش سرمایه آنها بسته به تاثیر نوسانات قیمت دلار می‌باشد. البته این بحث تنها در کشور ایران وجود دارد.

چرا خرید تتر داری مزایایی می‌باشد؟

  • تتر از نوسانات قیمتی مصون می‌باشد!

اولین موردی که باید در مورد مزایا و چرایی خرید تتر به آن بپردازیم، مصونیت و قابل سرمایه گذاری بودن آن است.

چرا خرید تتر- صرافی آنلاین رایا اکسچنج
چرا خرید تتر- صرافی آنلاین رایا اکسچنج

همانطور که در بالا گفتم، ارز تتر نیز نوعی ارز دیجیتال است که تفاوت خیلی مهمی با ارز بیت کوین، ارز اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال دارد، قیمت این ارز همیشه ثابت می‌باشد و برابر 1 دلار آمریکا است.

این موضوع مهم نمی‌باشد که ارزش هر یک واحد بیت کوین به عنوان نخستین رمز ارز دیجیتالی در بازار چه میزان کاهش یا افزایش داشته است. به هر صورت تتر دارای مصونیت بالایی در برابر نوسانات قیمتی بازار ارز می‌باشد و شما با خرید تتر، می‌توانید سرمایه خودتان را در برابر نوسانات قیمت در بازار ارز دیجیتال حفظ نمائید.

  • بالا بودن درصد امنیت

یکی دیگر از حُسن‌های خرید تتر که باعث استقبال معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در بازارهای دیجیتالی و محبوبیت زیاد آن در بین تریدرها شده است بالا بودن امنیت این رمز ارز می‌باشد.

همانطور که شما نیز در جریان قرار دارید ارز دیجیتال تتر وجود فیزیکی ندارد، به همین دلیل به راحتی و بصورت معمول قابل سرقت و دسترسی نمی‌باشد، و برای نگهداری و انتقال آن فقط نیاز به کیف پول دیجیتالی می‌باشد. با این توضیحات و شرایط ارز دیجیتال شما می توانید با تبدیل سرمایه خود به ارز دیجیتال و خرید تتر و نگهداری این ارزها در ولت دیجیتالی خود سرمایه تان را در بالاترین سطح امنیت داشته باشید.

  • قابل استفاده بودن همانند ارز عادی

یکی دیگر از مزیت‌های خرید تتر، استفاده آن به عنوان یک ارز عادی مب‌باشد. این روزها اکثر حواله های بین المللی از طریق تتر انجام می‌پذیرد، در صورتی که ممکن است تعدادی از معامله گران این امور اعتقادی به الباقی ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین نداشته باشند. و همینطور خریدار و فروشنده راغب به این موضوع نیستند که قیمت دارایی آنها در زمان خرید و فروش دارای تفاوت باشد، چون این موضوع باعث اختلاف می‌گردد.

این موضوع برای تتر وجود ندارد و قیمت این ارز همیشه ثابت است و این موضوع باعث شده است تا تتر به عنوان ارز عادی در امور مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

  • تراکنش‌ آسان و راحت

یکی دیگر از مزیت های قابل ارزش و بزرگ رمز ارزهای دیجیتال این می‌باشد که ساکنین در کره زمین در هر نقطه از جهان توانایی این را دارند که به سرعت و با صرف هزینه بسیار پائین پول نقد خود را جابجا و ارسال نمایند. از سمت دیگر، نقل و انتقالات جهانی و بین‌المللی پول به‌وسیله بانک‌ها، معمولا گران و خیلی زمان‌گیر است. اما رمز ارز دیجیتالی تتر این موضوع را برای تریدرها آسان نموده و به آسانی حل می‌نماید زیرا دارای قیمت ثابتی هستند.

  • ترید و معامله

برای تراکنش‌های رمز ارزهای دیجیتال استفاده از پول نقد دارای هزینه‌ی بالایی می‌باشد و این امکان وجود دارد که چندین روز زمان ببرد. یکی از گزینه‌های ساده‌، و قابل استفاده، Tether می‌باشد که برای معامله بین ارزهای دیجیتال قابل استفاده است.

شما می‌توانید با خرید ارز تتر و نگهداری آن در حساب صرافی خود، هر زمان که بخواهید این ارز را با یک ارز دیجیتال دیگر معامله نمائید. همچنین اگر شما رمز ارز دیجیتالی را دارید که قصد فروش آن را دارید و می‌خواهید آن را تبدیل به پول نقد کنید، این امکان وجود دارد که به جای فروش آن در بازار، از ارز تتر استفاده نمائید.

  • سیستم وام دهی موجود برای تتر

صرافی‌ها این امکان را به شما می‌دهند که، موجودی توکن‌های خود را وام دهید، و البته شما می‌توانید این عمل را بر روی هر رمز ارز دیجیتالی انجام دهید. منفعت این کار برای شما نرخ بهره برداری و سوددهی بالا و بسیار زیاد می باشد، هستند برخی از افراد که با وام دادن توکن‌هایشان به دیگران حدودا ۲۵ درصد سود می‌گیرند. با توجه به نرخ این روزهای بیت کوین و داشتن نوسانات قیمت، یکی از سودهای انجام این عمل به‌وسیله استیبل کوین‌ها این می‌باشد که دیگر دغدغه در مورد تغییر قیمت ارزهای دیجیتال و کاهش آن ندارند.

چرا خرید تتر؟ صرافی آنلاین رایا اکسچنج
چرا خرید تتر؟ صرافی آنلاین رایا اکسچنج

سخن انتهایی و نتیجه گیری:

سعی کردم در این مقاله، اطلاعاتی کلی و مهم در مورد رمز ارز دیجیتال تتر را به شما ارائه دهم و به بررسی مزایای و سود حاصله از خرید تتر بپردازم و همچنین به بررسی و عنوان نمونه ای از انواع کاربردهای ارز دیجیتالی تتر را برای شما کاربران گرامی مورد بررسی قرار دهم تا بتوانید اطلاعات لازم در این زمینه را داشته باشید و بتوانید مناسبترین تصمیم را برای خرید USDT اخذ نمائید.

همانطور که در بالا اشاره نمودم، رمز ارز دیجیتال تتر نوعی از استیبل کوین است که قیمت و بهاء آن همیشه 1 دلار ثابت و در برابر نوسانات قیمت مصونیت دارد. بنابراین شما می توانید با خرید USDT از سرمایه خود در برابر این نوسانات محافظت نمائید.

به این مقاله رای دهید

مجموع امتیارات

لطفا به این مقاله رای دهید

خرید تتر با کارمزد صفر درصد
امتیاز کاربر: 4.55 ( 2 نتایج)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا