آموزشبیت کوین

چگونه می توانیم خرید تتر از بایننس داشته باشیم؟

چگونه می توانیم با تتر از بایننس خرید داشته باشیم؟

خلاصه نوشته
  • هر ارز و هر سهمی که شما بخواهید خریداری کنید یا به آن ترید کنید عملا نوسان دارد و می تواند سرمایه شما را وارد ضرر کند. اما خرید تتر از بایننس یا هر صرافی دیگر می تواند سرمایه شما را تا زمانی که نیاز دارید با یک قیمت ثابت بر اساس دلار حفظ کند. در این حالت ترید کردن نیز برای شما ساده تر خواهد بود.

چگونه می توانیم خرید تتر از بایننس داشته باشیم؟

یکی از سوالاتی که سرمایه گذاران می پرسند این است که خرید تتر از بایننس را چگونه می توانند انجام دهند و اصلا چرا باید همچنین خریدی بکنند؟
برای پاسخ به این سوال که خرید تتر از بایننس چه لزومی دارد و چگونه می توان دست به این کار زد باید با خود مفهوم تتر آشنا شویم. تتر یکی از رمز ارزهای معروف دنیای ارزهای دیجیتال محسوب می شود. نکته مهم و بارزی که در مورد رمز ارز تتر وجود دارد این نکته است که این ارز دیجیتال قیمتی ثابت دارد و تحت هیچ شرایط قیمت خود را از دست نمی دهد. در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم قیمت تتر همواره برابر یک دلار است و نوسان خاصی ندارد. اما یک ارز دیجیتال ثابت چگونه می تواند به ما کمک کند؟
در واقع تتر به ازای هر یک کوینی که در بازار دارد یک دلار در بانک های آمریکا پشتوانه ذخیره کرده است. تنها حالتی که ممکن است قیمت تتر تغییر کند این است که این پشتوانه به شکلی نابود شود. از این رو عملا تتر نابود خواهد شد. اما به نظر نمی آید که همچنین اتفاقی برای تتر بیفتد. به نظر می رسد که تتر توانسته با استفاده از بینش جدیدی که در دنیای اقتصادی و سرمایه گذاری بیاورد یک مشکل دنیای اقتصاد را حل کند. در واقع بازارهای سرمایه ای هیچ جزیره امنی برای سرمایه گذاران ندارند. هر ارز و هر سهمی که شما بخواهید خریداری کنید یا به آن ترید کنید عملا نوسان دارد و می تواند سرمایه شما را وارد ضرر کند. اما خرید تتر از بایننس یا هر صرافی دیگر می تواند سرمایه شما را تا زمانی که نیاز دارید با یک قیمت ثابت بر اساس دلار حفظ کند. در این حالت ترید کردن نیز برای شما ساده تر خواهد بود. 
خرید تتر از بایننس چه کاربردی برای ما دارد؟
خرید تتر از بایننس چه کاربردی برای ما دارد؟

خرید تتر از بایننس چه کاربردی برای ما دارد؟

بایننس یکی از مهمترین و معتبرترین صرافی های دنیا محسوب می شوند. این صرافی حتی دارای کوین مخصوص خود در بازار ارزهای دیجیتال است. اتفاقا این کوین از طرفدار و سرمایه گذار خوبی نیز برخوردار است. بایننس اعتبار خوبی به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال می دهد اما مسئله ای که وجود دارد این است که شما به عنوان یک ایرانی به راحتی حق استفاده از بایننس را ندارید، بنابراین عملا نمی توانید به صورت مستقیم و بدون دور زدن تحریم ها دست به خرید تتر از بایننس بزنید.
از طرف دیگر فرض کنیم شما به طریقی مانند وی پی ان توانستید از بایننس استفاده کنید، سیستم پرداخت و دریافت کشور به نحوی نیست که به شما این اجازه را بدهد که بتوانید از سیستم ارزی استفاده کنید. حال فرض کنیم که شما توانستید نسبت به خرید ارز به هر طریقی اقدام کنید اما هنگام برداشت دوباره همین مشکل وجود دارد.
بنابراین عملا خرید تتر از بایننس به صورت مستقیم امکان پذیر نیست. اما راه حلی برای این موضوع وجود دارد. شما می توانید با استفاده از یک کیف پول که قادر است تتر را پشتیبانی کند، از طریقی به صورت مستقیم اقدام به خرید تتر کنید، در این حالت شما تنها کافی است که آدرس کیف پول خودتان را به بایننس بدهید. در این حالت تتر ها به حساب بایننس شما وارد می شود و عملا شما می توانید اقدام به ترید از بایننس به دیگر ارزها کنید و یا این که سود خودتان را به تتر تبدیل کنید و این مسیر را برعکس طی کنید. اما سوال اساسی که به وجود می آید برای خرید تتر از بایننس چگونه باید اقدام کنیم؟
برای خرید تتر از بایننس چگونه باید اقدام کنیم؟
برای خرید تتر از بایننس چگونه باید اقدام کنیم؟

برای خرید تتر از بایننس چگونه باید اقدام کنیم؟

به طور کلی همانطور که گفته شد عملا نمی توانیم به صورت مستقیم اقدام به خرید تتر از بایننس کنید. اما راه حل دیگری نیز وجود دارد، در واقع شما می توانید با استفاده از یک صرافی معتبر داخلی که تتر را پشتیبانی می کند اقدام به خرید تتر کنید. در این حالت تتر خریداری شده توسط شما به کیف پولتان واریز می شود و این کیف پول با صرافی بایننس سینک می باشد و به این ترتیب تتر های خریداری شده در صرافی بایننس نیز قابل استفاده خواهد بود.
اما سوال دیگری که مطرح می شود این است که کدام صرافی در ایران به اندازه ای معتبر است که بتوانیم به آن اعتماد کنیم همچنین این صرافی دارای ارز دیجیتال تتر باشد؟ در ضمن کارمزد معقول و پایینی نیز بابت خرید تتر داشته باشد؟ صرافی رایا اکسچنج پاسخی است که می تواند تمام این چالش ها را جواب دهد. در واقع رایا اکسچنج بر اساس پلتفرم ساده و کاربردی که دارد علاوه بر این که بسیار مطمئن می باشد توانسته تجربه خوبی برای سرمایه گذاران و خریداران رقم بزند.
رایا اکسچنج یک صرافی معتبر داخلی است که کارمزد کمی برای خرید یا فروش تتر و سایر ارزهای دیجیتال به قیمت روز در نظر گرفته است. شما به عنوان یک ایرانی می توانید به سادگی و بدون نیاز به استفاده از امکانات و روش های خاصی با این پلتفرم اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید.
پایان سخن از خرید تتر از بایننس
پایان سخن از خرید تتر از بایننس

پایان سخن از خرید تتر از بایننس

به طور کلی می توانیم اینگونه مسئله  خرید تتر از بایننس را بیان کنیم که تتر از جمله ارز های ثابت در دنیای ارز های دیجیتال است. این ارز بر اساس ثباتی که دارد می تواند یک گزینه مناسب به عنوان جزیره امن در بازارهای سرمایه ای مانند ارزهای دیجیتال باشد. اما برای ما ایرانی ها می تواند کاربردی دیگر نیز داشته باشد. در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم، شما با خرید تتر توسط صرافی رایا اکسچنج می توانید سرمایه خودتان را به سادگی به یک ارز دیجیتال ثابت تبدیل کنید. حال شما با در دست داشتن این ارز دیجیتال ثابت این امکان را دارید که به سرعت و با استفاده از یک کیف پول که تتر را پشتیبانی می کند سرمایه خودتان را به هر صرافی که دوست دارید منتقل کنید. این صرافی می تواند بایننس یا هر صرافی معتبر جهانی باشد. نکته مهم این است که هنگام برداشت سرمایه دوباره می توانید همین مسیر را طی کنید. یعنی سود خودتان را به تتر تبدیل کنید و به واسطه یک کیف پول که تتر را پشتیبانی می کند، آن را به صرافی رایا اکسچنج بفروشید و سود خودتان را به ریال دریافت کنید

به این مقاله رای دهید

0%

برای نمایش بهتر این مقاله لطفا به آن رای دهید

ثبت نام در صرافی با کارمزد صفر در
امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا