آموزشارز دیجیتال

چگونگی درآمدزایی از ارزهای دیجیتال (قسمت دوم)

در مقاله قبل با سه روش استخراج، ارائه خدمات و فروش محصولات، خرید و فروش ارز دیجیتال در مبحث درآمدزایی از طریق ارزهای دیجیتالی آشنا شدیم. حال قصد داریم به ادامه توضیح در خصوص روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال بپردازیم. لازم دانسته شد که قبل از شروع بحث، به یاد آوری چند نکته در مورد مبحث درآمدزای از ارزهای دیجیتال بپردازیم؛ اول اینکه هر کدام از روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال، مشکلات و هزینه‌های خود را دارد حال این هزینه می‌تواند مالی باشد هم می‌تواند زمانی باشد که شما صرف آن می‌کنید. دوم ارزهای دیجیتالی، شگفت انگیز یا جادویی نیستند بنابراین برای به دست آوردن آن‌ها از روش‌های پر خطر یا عجیب استفاده نکنید و سوم این که لازمه شروع هر فعالیتی، دانش کافی در خصوص آن فعالیت است. برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتالی، باید با تمامی ویژگی‌ها، حوزه فعالیت، نقاط قوت و ضعف و هر آنچه که لازم است را بدانید. اگر با این مطالب ناآشنا هستید پیشنهاد می‌شود قبل از شروع به دیگر مقالات مفید وب سایت رایا اکسچنج مراجعه نمایید.

 

درآمد قطره ای

درآمد قطره ای، یکی از روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال است که به تلاش بسیار زیادی نیاز دارد. در  این روش می توان از طریق کلیک بر روی تبلیغات یک سایت، وبلاگ و یا شبکه های اجتماعی، درآمد زایی کرد. اگرچه این روش نیاز به هزینه زیادی ندارد اما نمی توان به آن به عنوان یک منبع پول ساز نگاه کرد زیرا درآمد حاصل از آن بسیار اندک است. علاوه بر آن، شما برای کسب درآمد از طریق این روش باید روزانه زمان بسیاری را صرف کنید و از همین رو عده ای بر این باورند که درآمد قطره ای، به صرفه نیست و ارزش وقت گذاری را ندارد. طبق آمار گزارش شده از سایت هایی که از درآمد قطره ای استفاده می کنند، اگر شما حدود یک ساعت بی وقفه روی این سایت ها کار کنید، درآمدی نزدیک به ۴۰ سنت کسب می کنید که این مقدار درآمد با توجه به برق مصرفی و زمان صرف شده بسیار ناچیز است. بعضی از سایت های کسب درآمد قطره ای با نام قطره چکانی فعال هستند که فعالیتی مشابه سایت قطره ای دارند. تفاوت این دو نوع سایت، تنوع و گستردگی حوزه فعالیت کاربر است. همان طور که گفته شد در سایت قطره ای، کاربر فقط محدود به چند کلیک و دیدن تبلیغ با نرخ کارمزد مشخص است اما در وب سایت قطره چکانی فعالیت های متنوع تری وجود دارد و هر فعالیت نرخ دستمزد جداگانه ای دارد، البته دستمزد برخی از کارها به صورت شانسی و با قرعه کشی مشخص می شود و یک کف و سقف قیمتی مشخصی دارد.

فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال

گستردگی دنیای رمز ارزها این فرصت را برای کاربران این حوزه فراهم آورده است تا بتوانند از روش های مختلفی به درآمد زایی برسند. فعالیت های زیادی برای کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال وجود دارد که در ادامه به معرفی چند نمونه از آن می پردازیم:

روش های درآمد زایی از ارز

وبلاگ نویسی در حوزه ارزهای دیجیتال

 گسترش ارزهای دیجیتال باعث شده است تا سایت های فعال در این حوزه، برای نشر اخبار یا بروز رسانی محتواهای خود نیاز به نویسندگانی داشته باشند تا مطالب موجود در سایت را سامان بخشی نماید؛ به همین دلیل  معمولا افرادی که در نویسندگی مهارت دارند، برای این روش مناسب تر هستند. درآمدزایی از طریق وبلاگ نویسی، دارای ریسک پایینی است و نیاز به تلاشی متوسط دارد. بنابراین اگر قصد فعالیت در این زمینه را دارید؛ می توانید به بخش فرصت های شغلی و یا سایت های خبری مورد علاقه خود برای درخواست کار، ایمیل ارسال کنید.

روش ها درآمد زایی از ارزدیجیتال

پرداخت وام از طریق بیت کوین

روش وام دهی بیت کوین روز به روز در حال گسترش است و از مهم ترین و پر طرفدار ترین روش های درآمد زایی از ارز دیجیتال محسوب می شود. براساس این روش، ارزهای دیجیتال را به افرادی که نیاز دارند با سود معینی وام می دهند. نرخ بهره چنین وام هایی معمولا زیاد است و برگشت آن امری دشوار می باشد. این روش اگرچه بسیار آسان و پر درآمد است اما به ریسک بالایی نیاز دارد؛ زیرا هیچ تضمین و وثیقه ای در آن وجود ندارد و ممکن است فرد وام گیرنده، وام خود را پرداخت نکند.

تبلیغ لینک های بازاریابی

استفاده از این روش دارای ریسک بسیار پایینی است، اما درآمد بسیار بالایی دارد. البته این موضوع بستگی به میزان عملکرد شما دارد. هرچه میزان تلاش شما بیشتر باشد درآمد حاصل بیشتر خواهد بود. براساس روش تبلیغ لینک های بازاریابی، فرد یک کسب و کار را بدون هزینه تبلیغ می کند و در قبال ثبت خرید توسط مشتریان، کارمزد خود را دریافت می کند. برای تبلیغ لینک بازاریابی، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. شما می توانید برای تبلیغ لینک بازاریابی خود، آن را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید. این نکته را فراموش نکنید که داشتن ذهنی خلاق و پویا، در سریع تر رسیدن شما به اهدافتان که همان کسب سود از طریق ارزهای دیجیتال است کمک شایانی می کند. بکارگیری ایده هایی نو و جذاب در تولید محتواهایی کاربردی برای لینک های تبلیغات، باعث جلب توجه و جذب مخاطب می شود.

تمامی روش های توضیح داده شده در هر دو مقاله، تنها بخش کوچکی از روش‌های درآمدزایی از ارز دیجیتال است و می تواند صدها و شاید هزاران فعالیت دیگر را نام برد که به توان از طرق آن کسب درآمد کرد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که معقول ترین و شناخته شده ترین روش ها، همین چند روش توضیح داده شده هستند و سایر روش ها هر کدام نقض و خطر به خصوص خود را دارند. برای آشنایی بیشتر با حوزه ارزهای دیجیتال، بهتر است به قسمت مقالات ارزشمند رایا اکسچنج مراجعه نمایید. همچنین صرافی آنلاین رایا اکسچنج، با داشتن مجوز قانونی از قوه قضایی جمهوری اسلامی ایران، انتخاب بسیار خوبی برای انجام معاملات است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا