آموزشارز دیجیتال

چگونه می توان از خرید و فروش بیت کوین درآمد کسب کرد؟

چگونه با خرید و فروش بیت کوین درآمد میلیونی داشته باشیم؟

خلاصه نوشته
  • تریدرها در بازار ارزهای رمزنگاری، در رنج زمانی مشخص به مبادله ارزهای گوناگون و خرید و فروش بیت کوین و دیگر رمز ارزها می‌ پردازند. تریدرها از صعود و نزول قیمت ارزها سود و کسب درآمد می کنند.

چگونه می توان از خرید و فروش بیت کوین درآمد کسب کرد؟

خرید و فروش بیت کوین و دیگر آلتکوین ها از جمله فعالیت هایی هستند که تریدرهای علاقمند به بازار‌های مالی مختلف با آن آشنایی دارند. تریدر به شخصی گفته می شود که در بازار ارزهای رمزنگاری به خرید و فروش بیت کوین، خرید و فروش تتر و دیگر رمز ارزها از جمله اتریوم و ریپل و مبادله آنها با همدیگر می پردازد.

از آنجا که معاملات رمز ارزها در شبکه بلاک چین انجام می گردد، زنجیره معاملات بسیار روشن و قابل اعتماد است.
تریدرها در بازار ارزهای رمزنگاری، در رنج زمانی مشخص به مبادله ارزهای گوناگون و خرید و فروش بیت کوین و دیگر رمز ارزها می‌ پردازند. به دلیل آنکه محدوده نوسانات ارزهای رمزنگاری زیاد است، تریدرها از صعود و نزول قیمت ارزها سود کسب می کنند.
تریدرها بایستی به این مورد توجه داشته باشند که جهت انجام ترید و خرید و فروش بیت کوین نیاز به یافتن مهارت کافی و داشتن دانش لازم برای آنالیز بازار وجود دارد. زیرا با اتکا به شانس و یا زدن حدس و گمان، نمی ‌توان به معاملات سوددهی دست یافت.

معامله گران موفق، زمان زیادی را صرف آموزش و چگونگی تریدینگ و نحوه خرید و فروش بیت کوین می‌ کنند. آنها روش های کنار آمدن با ریسک‌ های زیاد این کار را فرا می‌گیرند. آنها همچنین چگونگی مدیریت ریسک و سرمایه را نیز فرا خواهند گرفت.

خرید و فروش بیتکوین
خرید و فروش بیتکوین

چه افرادی در بازارهای ارزهای رمزنگاری شرکت دارند؟

در بازارهای رمزنگاری، افراد زیادی به کسب درآمد مشغول هستند. به جز تریدرها، اشخاصی با عنوان هودلر نیز در این بازار فعالیت دارند. اصطلاح HODL یک عبارت مصطلح در فروم های ارزهای کریپتو است که به ذخیره سازی ارزهای رمزنگاری اطلاق می شود. فردی که خرید بیت کوین، خرید تتر و خرید دیگر ارزهای دیجیتال را انجام داده و آنها را در کیف پول خود نگه می دارد، به عنوان یک هودلر Hodler قلمداد می گردد.
هودلرها به جای فروش رمز ارز یا فروش بیتکوین، آنها را نگهداری می کنند. هودلر ها احتمال افزایش قیمت برای ارزهای خود را می دهند و بنابراین آنها را تا مدتی نگهداری نموده و در فرصت مناسب می فروشند تا از این طریق سود کسب نمایند.
گروهی دیگر که به کسب درآمد در بازارهای دیجیتال مشغول می باشند، افرادی هستند که بخشی از دارایی خود را برای مبادله این ارزها صرف کرده و سپرده می سازند.

پیش بینی آنها این است که قیمت این ارزها در زمان طولانی افزایش خواهد یافت و از این طریق سود قابل ملاحظه ای را کسب خواهند نمود. این اشخاص بر این باورند که بهای این ارزها از ارزهای فیاتی که در بانک ‌ها سپرده می کنند، سود بالاتری پیدا خواهد کرد.
تریدر هایی که با خرید و نگهداری بیت کوین، یک زمان بندی بلند مدت را در نظر دارند، به دلیل آنکه میزان ارائه بیت کوین محدود است، عقیده دارند که ارزش آن بایستی در طول زمان افزایش پیدا کند.
البته خرید و فروش بیت کوین، با وجود آنکه احتمال سود زیاد را دارد ولی باید گفت ریسک‌ های خاص خود را به همراه خواهد داشت.

مشخصات ارز رمزنگاری مناسب برای معاملات چیست؟

خرید و فروش بیت کوین و یا نگهداری تمامی انواع ارزهای رمزنگاری در مدت زمان طولانی دارای سود قطعی نخواهد بود. به همین دلیل علاقمندان به ورود در بازارهای رمزنگاری بایستی پیش از خرج کردن دارایی خود موارد زیر را رعایت کنند:
• با آموزش صحیح جوانب کار را بررسی‌ کنند تا قادر باشند روند قیمت ها را تاحد ممکن درست تحلیل نمایند.
• تریدر هایی که می خواهند نوعی از ارز رمزنگاری را برای سرمایه ‌گذاری دراز مدت خرید کنند، بایستی از روند آتی و کارآیی آن اطلاعات کاملی کسب نمایند.
• معامله گران باید اطمینان یابند که این ارز دارای آینده ای‌ روشن بوده و تیم توسعه دهنده آن هم قابل اعتماد باشند و هم اهدافی برنامه ریزی شده را دنبال نمایند.
• به منظور انتخاب مناسب ترین رمز ارز، تریدرها باید با راهکارهای خرید و فروش بیت کوین و تحصیل درآمد از آن ارز، آشنایی پیدا کنند و بتوانند از انواع تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال استفاده نمایند.
• جهت تحقق موارد فوق، تریدر می تواند از طریق صرافی قابل اعتماد به تهیه ارز مطلوب و مطمئن خود اقدام نماید. زیرا در برخی موارد دیده شده که تیم توسعه دهنده پروژه ارز رمزنگاری با قصد کلاهبرداری وارد این بازار شده و یا فعالیت پیگیر و مداومی نداشته اند که باعث شکست پروژه و یا افت بسیار زیاد قیمت آن را به دنبال داشته است.
• خرید و فروش بیت کوین، و خرید و فروش تتر از جمله فعالیت هایی است که در گذر زمان دارای سود قابل توجهی خواهد بود و صرافی رایا اکسچنج به مشترکین خود در این زمینه یاری می رساند.

آیا محل خاصی برای خرید و فروش بیت کوین وجود دارد ؟

نگهداری بیتکوین
نگهداری بیتکوین

• مناسب ترین مکان برای انجام معامله با رمز ارزها، صرافی ارز دیجیتال است. که رایا اکسچتج سایتی معتبر خرید و فروش بیت کوین می باشد که فروشندگان و خریداران در این پلتفرم های آنلاین گرد هم آمده و با واسطه‌ گری صرافی به تبادل ارزهای رمزنگاری می پردازند.

ساده‌ترین روش برای سرمایه گذاری در رمز ارزها، خرید بیتکوین یا خرید تتر است که با گذشت زمان به سود می رسد. در حال حاضر شرکت‌ های زیادی هستند که فعالیت اصلی آنها خرید و فروش بیت کوین می باشد. در این حالت، تریدر فقط به یک کیف پول بیت کوین، و اشتراک در یک صرافی ارز دیجیتال نیاز دارد که بتوانند برای خرید و فروش بیت کوین اقدام نمایند.
• تریدرها می توانند با ایجاد ارتباط مستقیم نیز با همدیگر به معامله بپردازند. اینگونه معامله به وسیله اشخاص حقیقی و یا حقوقی انجام می گیرد. اپلیکیشن ‌های متنوعی وجود دارند که امکان برگزاری جلسه با فروشندگان را جهت تبادل ارزهای سنتی با بیت کوین و یا خرید و فروش بیت کوین را برای معامله گران مهیا می‌کند. در این روش خریداران می ‌توانند به طور مستقیم با فروشندگان ملاقات نمایند.
• گذشته از آنکه برای معامله گران امکان ترید از طریق صرافی ‌ها وجود دارد ولی پلتفرم‌ هایی نیز موجود است که مانند یک واسطه رفتار می ‌کنند. به وسیله این پلتفرم ‌ها می ‌توان از نوسانات قیمت ارزهای رمزنگاری استفاده کرد و در مناسب ترین زمان، خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارزها را انجام داد. راحتی این کار به این خاطر است که در زمان پایین بودن قیمت بیت کوین، آن را می‌خرند و زمانی که قیمت صعود می کند، آن را می‌فروشند.

 

به این مقاله رای دهید

با رای دادن به این مقاله در نمایش آن به دیگر کاربران سهیم باشید

امتیاز کاربران: 4.71 ( 5 رای)

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا