آموزشدستگاه های ماینینگ

طریقه استخراج ارز دیجیتال با ماینر !

با افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال افراد زیادی به دنبال استخراج ارز دیجیتال می باشند .

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

در ازای تایید تراکنش ، شبکه بلاکچین مقداری بیت کوین به عنوان پاداش به استخراج کننده می دهد .

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

در فرایند استخراج ارز دیجیتال اصطلاحات زیر را ، زیاد می شنوید :

شاید برای شما پیش آمده باشد که در پیام های تبلیغاتی به شما پیشنهاد می دهند ارز دیجیتال را به صورت رایگان با موبایل و کامپیوتر استخراج کنید

برای استخراج ارز دیجیتال دستگاه هایی با تجهیزات بسیار قدرتمند و خاص نیاز است . این دستگاه ها دارای پردازنده های فوق العاده قدرتمندی هستند که توان پردازش محاسبات سنگین را دارند .

این نوع پردازنده ها از نوع پردازنده محاسباتی هستند و کار آنها با پردازنده های موبایل و کامپیوتر بسیار متفاوت است . البته این به آن معنا نیست که شما نمی توانید با گوشی و کامپیوتر ارز دیجیتال استخراج کنید . بلکه این کار باعث آسیب به موبایل و کامپیوتر شما می شود و مدت زمان خیلی زیادی صرف می شود که بیت کوین استخراج شده به یک دلار برسد .

پس عملا این کار غیر ممکن است . اگر می خواهید ارز دیجیتال استخراج کنید باید دستگاه مخصوص استخراج تهیه نمایید . به این دستگاه های مخصوص ماینر می گویند .

ماینر چیست ؟

ماینر یک دستگاه برای استخراج ارز دیجیتال است که پردازنده قدرتمندی دارند . در گذشته افراد با کامپیوترهای خود به استخراج بیت کوین می پرداختند ولی در گذشت زمان سختی شبکه بیت کوین چند برابر شد و استخراج ارز دیجیتال با کامپیوترها تقریبا غیرممکن شد .

منظور از غیر ممکن این نیست که شما با کامپیوتر نمی توانید ارز دیجیتال استخراج کنید بلکه به دلیل سختی شبکه شما نیاز به کامپیوترهای فوق العاده قدرتمندی دارید که از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست و دستگاه ماینر با قیمت خیلی پایین تر هم می تواند کار آن کامپیوتر گران قیمت را انجام دهد .

اساس کار ماینر حل کردن معادلات پیچیده ریاضی با حدس زدن اعداد است . معادلاتی که جز حدس زدن اعداد آن به هیچ روشی قابل حل نیستند و هر ماینری که زودتر معادله را حل کند ، مقداری بیت کوین به عنوان پاداش حل معادله از شبکه بیت کوین دریافت می کند .

به هر راهکاری که در معادله قرار داده می شود تا جواب پیدا شود ، هش می گویند . نرخ هش یک یکای مهم در دستگاه ماینر است که در واحد ثانیه محاسبه می شود .

مثلا دستگاهی با 1Th/s یعنی در یک ثانیه 1000 میلیارد عدد را در تابع قرار می دهد تا جواب تابع و پاداش حل معادله را بدست بیاورد . هر دستگاهی که زودتر معادله را حل کند پاداش را دریافت می کند . پس تا اینجا با نحوه استخراج ارز دیجیتال آشنا شدید .

مشخصات یک ماینر خوب

1.مصرف برق پایین تر.

2. هش ریت بالا.

3. میزان صدا پایین.

4. تعداد نوع ارز قابل استخراج .

برای فرایند ماین به چه چیزهایی نیاز داریم

اولین کاری که برای استخراج ارز دیجیتال باید انجام دهید ، ساخت کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال است . کیف پول انواع مختلفی دارد که امن ترین آنها کیف پول سخت افزاری است . البته لازم به ذکر است ، کیف پول سخت افزاری بیشتر برای سرمایه گذاری طولانی مدت و تعداد بالای ارز دیجیتال بیشتر استفاده می شود . اما اگر دنبال کیف پول برای سرمایه گذاری کوتاه مدت هستید کیف پول نرم افزاری برای شما مناسب است .

برای انتخاب یک کیف پول مناسب می توانید مقاله ما درباره کیف پول را مطالعه کنید .

سپس باید مکان مناسبی برای دستگاه های ماینر فراهم کنید . اگر می خواهید از بیشترین توان دستگاه ماینر استفاده کنید باید دستگاه ماینر را در مکان خنک نگه داری کنید . زیرا پردازنده دستگاه ماینر به دلیل پردازش های سنگینی که انجام می دهد ، دمای آن بالا می رود .

یکی از فن های دستگاه ماینر هوا را به داخل دستگاه هدایت می کند و فن دیگر هوا را از داخل دستگاه خارج می کند . می توان گفت فن های دستگاه ماینر عمل گردش هوا در داخل دستگاه ماینر را انجام می دهند . بهتر است دستگاه در مکان خنک قرار داده شود تا پردازنده دستگاه خنک شود تا عمل استخراج ارز دیجیتال را بهتر انجام دهد .

چند نمونه از بهترین ماشین آلات استخراج ارز دیجیتال در سال 2022

همانطور که توضیح دادیم استخراج ارز دیجیتال می تواند بسیار سودآور باشد، اما این پروسه به راحتی انجام پذیر نیست و نیازمند سخت افزار پرقدرت و درک عمیق از اصولی است که فناوری بلاک چین را هدایت می کند. برای استخراج ارز دیجیتال، به سخت افزار تخصصی استخراج به نام دستگاه های مدار مجتمع خاص برنامه یا ASIC نیاز دارید.

امروزه ASIC های مختلف زیادی در بازار وجود دارد. این دستگاه ها از طریق یک مسابقه تسلیحاتی استخراج ارز دیجیتال بسیار رقابتی، تکامل می یابند – بلاک چین بیت کوین از مقادیر زیادی قدرت پردازشی برای حل مسائل ریاضی بسیار پیچیده و ایمن سازی شبکه خود استفاده می کند و سخت افزار را مجبور می کند، به تدریج قدرتمندتر شود.

یکی از نکات مهم و قابل تامل در انتخاب دستگاه ماینر توجه به این نکته است که دستگاه‌های ماینینگ استخراج ارز دیجیتال در سطح اولیه می‌توانند هزینه نسبتاً پایینی داشته باشند، در حالی که استخراج‌کنندگان با عملکرد بالا می‌توانند تا بیش از 10000 دلار استخراج متغیر داشته باشند. هنگام ارزیابی سخت‌افزار ASIC با هدف استخراج بیت‌کوین، باید قدرت سخت‌افزار را در مقابل مقدار توانی که می‌کشد، به همراه هزینه برق در منطقه خود بسنجید.

در ادامه این مطلب، 10 نمونه از بهترین ماشین‌های سخت‌افزاری استخراج رمز ارزها در سال 2020 را نام برده و آنها را تجزیه‌ و تحلیل می‌کنیم.

بهترین ماینرها 2022:

Bitmain AntMiner S5

Bitmain AntMiner S7

Bitmain AntMiner S9

AntMiner T9

AvalonMiner 741

Bitmain AntMiner L3+

Bitmain AntMiner D3

Dragonmint T1

WhatsMiner M3X

Avalon6

هنگام انتخاب سخت افزار استخراج ارز دیجیتال چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

استخراج رمز ارزهای دیجیتالی از زمان راه اندازی شبکه بیت کوین در سال 2009 به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در طول چند سال اول فعالیت شبکه بیت کوین، استخراج بیت کوین تقریباً بر روی هر رایانه خانگی با یک CPU نسبتاً قدرتمند قابل انجام بود.

با رشد شبکه ارزهای دیجیتالی، فرآیندهای محاسباتی مورد نیاز برای ایمن سازی شبکه به طور چشمگیری پیچیده شده و ماینرها را وادار می کند تا به سمت پردازنده های گرافیکی قدرتمندتر بروند و بتوانند با تقاضا همگام شوند.

در نهایت، نیاز به سخت افزار با hash power می باشد، (معنی :” سرعتی که سخت افزار استخراج با آن کار می کند “) که سرعت منجر به ایجاد سخت افزار اختصاصی ASIC شده است. ماهیت بسیار تخصصی سخت‌افزار ASIC به استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال اجازه می‌دهد تا سریع‌تر و با مصرف برق کمتری به استخراج ارز دیجیتال بپردازند.

سخت افزار ASIC اکنون برای استخراج کنندگان رمزارزها ضروری است. برای انتخاب بهترین ماینر یا سخت افزار استخراج ارز دیجیتال سه عامل اصلی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

عوامل اصلی در انتخاب ماینر مناسب

قیمت:

قیمت ماینرهای استخراج ارز دیجیتال بر اساس کارایی عملیاتی، دوام و قدرت محاسباتی متفاوت می باشند. به عنوان یک قاعده، سخت‌افزار ارزان‌تر، راندمان کمتر و سودآوری کمتری را به همراه خواهد داشت.

برای تحلیل میزان سودآوری در عمل استخراج کریپتوکارنسی ها، هزینه سخت افزار استخراج باید با در نظر گرفتن طول عمر مورد انتظار سخت افزار بررسی گردد.

بهره وری:

سخت افزار استخراج ارز دیجیتال(ماینرها) اساسا برای تبدیل برق به رمز ارز طراحی شده اند. اگر این اطمینان را ندارید، که چگونه بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین را انتخاب کنید، بهتر است تمرکزتان را بر بهره وری انرژی در بهترین مکان بگذارید.

نرخ هش یا Hash Rate

نرخ Hash ، نرخی است که ماینر استخراج ارز دیجیتال قادر به انجام عملیات ریاضی فشرده است.

به بیان ساده، هرچه نرخ هش سخت افزار بالاتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که ماینر یا استخر، استخراجی که سخت افزار برای آن کار می کند، بلوک بعدی در بلاک چین بیت کوین را حل کند. به عنوان یک قاعده، سخت افزار با نرخ هش بالاتر گران تر است.

توسعه دستگاه‌های ASIC در دهه گذشته به سرعت در حال افزایش بوده، و سخت‌افزارهای جدیدی به صورت سالانه منتشر می‌شوند که باعث منسوخ شدن سخت‌افزارهای قدیمی‌تر می شوند.

در ادامه مطلب به بهترین ASIC ها برای استخراج ارز دیجیتال در سال 2020 می پردازیم:

1. بیت مین AntMiner S5

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

 

با اینکه Bitmain Antminer S5 جدیدترین محصول سازنده ASIC ( مستقر شده در پکن می باشد) نیست، اما همچنان ارزش و کارایی بسیار خوبی را برای پول و استخراج ارز دیجیتالارائه می دهد.

این مدل S5 منبع تغذیه کمی معادل 115 ولت دارد که به طور متوسط ​​560 وات برق مصرف می کند.

کم انرژی بودن و مصرف پائین برق، S5 آن را به یک ASIC استخراج کننده رمز ارز ایده آل در سطح ابتدایی تبدیل کرده است، که قادر به ارائه کارایی عملیاتی چشمگیر می باشد.

S5 هم برای ماینرهای سرگرمی و هم برای عملیات ماینینگ خانگی در سطح ابتدایی مناسب می باشد، و دارای پائین بودن وزن و با وزن کمتر از 2.5 کیلوگرم.

2. بیت مین AntMiner S7

Bitmain AntMiner S7 مدل قدیمی دیگری از خط بسیار محبوب واحدهای ASIC Bitmain است.

اما امروزه یکی از محبوب ترین دستگاه های آنلاین باقی مانده است. S7 با مصرف انرژی کمتری نسبت به S5، در سرتاسر مزارع  استخراج ارز دیجیتال مستقر در چین، رایج است و زمانی که در ترکیب با منبع تغذیه قوی مانند APW3 1600 وات استفاده می شود، سازگاری قابل توجهی دارد.

در حالی که S7 بسته به قیمت برق سود معقولی ارائه می دهد، کارایی واحد هم به منبع تغذیه مورد استفاده و هم به دمای محیط بستگی دارد – S7 به ویژه به محیط های گرمتر از 27 درجه سانتیگراد حساس است.

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

Bitmain AntMiner S9 .3

Bitmain AntMiner که به طور گسترده به عنوان کارآمدترین و قدرتمندترین ماینر استخراج ارز دیجیتال در بازار شناخته می شود، نرخ هش بسیار چشمگیر 14 TH/s را به ماینرها ارائه می دهد که مصرف انرژی بسیار کمی دارد.

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

قدرت هش بالای S9 توسط سه برد ارائه می شود. همراه با منبع انت ماینر 1600 وات، S9 بازدهی دو برابر S7 در 0.1 ژول در هر گیگا هش را دارد و تنها 300 وات بیشتر از مدل قبلی مصرف می کند.

نقطه ضعف کلیدی S9 صدای عملیاتی بلند است – S9 برای کاربردهای خانگی نامناسب است، زیرا قاب محکم 4.7 کیلوگرمی آن تمایل به بزرگ‌نمایی نویز عملیاتی را دارد.

AntMiner T9 .4

AntMiner T9 که در آگوست 2017 عرضه شد، یکی از قدرتمندترین واحدهای ASIC موجود در بازار امروز باقی مانده است – و همچنین یکی از گران ترین ها می باشد. T9 اغلب از نظر عملکرد و کارایی با S9 مقایسه می شود، اما دارای برخی بهبودهای قابل توجه در کیفیت تراشه است که پایداری سخت افزار را افزایش می دهد.

دسته بعدی در استخراج ارز دیجیتال AntMiner T9 حدود 1450 وات مصرف می کنند که تقریباً 11.5 TH/s و نرخ بازدهی 0.126 J/GH را ارائه می دهند. تجزیه و تحلیل سودآوری تنها بر اساس عملکرد، T9 را از نظر سودآوری پایین تر از S9 قرار می دهد، اما بهبود پایداری T9 را به گزینه ای مطمئن تر برای عملیات استخراج در مقیاس کوچکتر تبدیل می کند.

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

AvalonMiner 741 .5

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

AvalonMiner 741 که در آوریل 2017 منتشر شد، برای استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتالی سرگرمی را در مقیاس کوچک‌تر ، با یک ماینر نسبتاً قدرتمند با قیمتی مقرون‌به‌صرفه فراهم می‌کند.

741 که توسط Canaan ساخته شده است، ارتقاء قابل توجهی نسبت به مدل قبلی Avalon 721 است که طراحی خنک‌کننده جدید و چیپ‌ست قوی‌تر را ادغام می‌کند.

Avalon 741 ( آوالون741 ) با 88 تراشه و مکانیزم خنک‌کننده جدید عرضه می‌شود که کارایی جریان هوا را در داخل دستگاه افزایش می‌دهد، در کنار هیت سینک‌های دوگانه که در اطراف PCB نصب شده‌اند.

ماینر 741، Canaan 2017 نرخ هش 7.3 TH/s را با نرخ بهره وری انرژی 0.16 J/GH ارائه می دهد و بسیار کارآمدتر از سایر واحدهای ASIC در همان محدوده قیمت است.

Bitmain AntMiner +L3 .6

 

Bitmain’s L3+ یکی از محبوب‌ترین واحدهای ASIC در جهان برای ماینرهای Scrypt است و تنها بر روی استخراج این الگوریتم خاص متمرکز شده است. L3+ مبتنی بر تراشه BM1485 است که نسبت به چیپ است، مورد استفاده در مدل قبلی L3 بهبودهای قابل توجهی را ارائه می دهد

هش ریت و مصرف انرژی L3 را دو برابر می کند.

L3 دارای نرخ هش 504 MH/s با مصرف برق 800 وات است. اجرای هش ریت بالاتر با L3+ منجر به مصرف انرژی جدی می‌شود، اما قیمت پایین‌تر دستگاه در مقایسه با مدل‌های گران‌تر مانند Innosilicon LTCMaster، L3+ را بهترین ماینر برای Scrypt می‌کند.

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

7. بیت مین AntMiner D3

 

Bitmain Antminer D3 پیشروی Bitmain D5 ASIC 2018 است، اما دستگاهی بسیار محبوب برای استخراج‌کنندگانی است که بر روی ماینینگ Dash متمرکز شده‌اند – یک ارز دیجیتال که در ابتدا برای مقاوم بودن در برابر ASIC طراحی شده بود. D3 در حال حاضر کارآمدترین ماینر برای ماینینگ Dash است و مزایای رقابتی عمده ای را نسبت به سایر دستگاه ها ارائه می دهد.

D3 نرخ هش 19.3 GH/s را با نرخ مصرف انرژی فقط 1350 وات ارائه می دهد. نرخ بازدهی D3 0.07 J/MH است. در مقایسه با iBeLink DM384M که نیازهای برق مشابهی دارد و تنها 384 MH/s تولید می کند، D3 گزینه مقرون به صرفه تری باقی می ماند.

Dragonmint T1 .8

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

Dragonmint T1 که توسط Halong Mining ساخته شده است، یک ASIC بسیار قدرتمند است که 16TH/s را با مصرف انرژی بسیار کم ارائه می دهد. مصرف کنندگان T1 0.015J/GH که در مقایسه با مصرف انرژی Bitmain Antminer S9 -0.098J/GH، مزیت قابل توجهی را نسبت به ساخت های استخراج متمرکز Bitmain فراهم می کند.

T1 فناوری ASICBoos را ادغام می کند که در هنگام کار با الگوریتم بیت کوین، کارایی اضافی 20 درصدی را افزایش می دهد. نکته قابل توجه این است که T1 از چیپست DM8475 استفاده می کند که سودآوری قوی تری نسبت به عرضه S9 بیتمین دارد.

WhatsMiner M3X .9

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

WhatsMiner M3X توسط Pangolin Miner ساخته شده است و عملکردهای خاص مورد استفاده را برای ماینرهای فردی یا مزارع ماینینگ که با مصرف انرژی بالا و حجم عملیات بسیار زیاد محدود نمی شوند، ارائه می دهد.

در حالی که M3X گزینه ایده آلی برای ماینرهای سرگرمی خانگی نیست، خود دستگاه 12 تا 13 TH/s با مصرف انرژی بین 1900 وات تا 2100 وات ارائه می دهد. M3X با استفاده از فناوری تراشه 28 نانومتری ASIC، از طریق WhatPower P5 تغذیه می‌شود که مشخصاً با ولتاژ اصلی 110-120 ولت کار نمی‌کند و برای کار کردن به ولتاژ اصلی 180-240 ولت نیاز دارد.

Avalon6 .10

منظور از استخراج ارز دیجیتال ، فرایندی است که طی آن با استفاده از تجهیزات خاص ، قادر به حل الگوریتم های رمزنگاری شده و تایید صحت تراکنش های شبکه بیت کوین و در نتیجه تولید یک بلوک در شبکه بلاکچین می باشند .

Avalon6 در حال حاضر بهترین ماینر بیت کوین برای ماینینگ خانگی یا سرگرمی استخراج بیت کوین است که عملکردی چشمگیر با مشخصات کم نویز و توان مصرفی معقول با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد.

در حالی که Avalon6 نرخ هش قابل توجهی کمتری نسبت به Bitmains Antminer S7 یا S9 در 3.5 TH/s ارائه می‌کند، انتشار صدای بسیار کم دستگاه همراه با آرایه تراشه‌ای که از 80 تراشه A3218 18 نانومتری تشکیل شده است، Avalon6 تنها 55 دسی‌بل نویز در 1.2 تولید می‌کند. متر مجاورت

فرکانس استاندارد 500 مگاهرتز Avalon6 را می‌توان از طریق کنترل فرکانس تنظیم کرد، که آن را برای استخراج‌کنندگانی که به دنبال سخت‌افزار استخراج بیت‌کوین هستند که با کنترل دمای پیچیده یا فرصت‌های اورکلاک به طور موثر کار می‌کنند، ایده‌آل می‌کند.

ملاحظات اضافی

تعیین بهترین ماینر بیت کوین برای نیازهای شما شامل ارزیابی دقیق نرخ هش هر ماینر معین، الزامات کنترل دما و مصرف انرژی است. هزینه برق در منطقه ای که تجهیزات ماینینگ خود را به کار خواهید برد بسیار مهم است، زیرا این امر نقش مهمی در محاسبه سود کلی دارد.

مالیات رمزنگاری از استخراج

همچنین مهم است که پیامدهای مالیاتی بالقوه استخراج بیت کوین را در نظر بگیرید. بسته به مقیاس تلاش‌های استخراج بیت‌کوین و موقعیت جغرافیایی‌تان، استخراج بیت‌کوین ممکن است یک فعالیت تجاری در نظر گرفته شود یا زمانی که بیت‌کوین به‌دست‌آمده از طریق استخراج را از بین ببرید، ممکن است رویدادهای مشمول مالیات را ایجاد کند.

در اینجا می‌توانید دقیقاً نحوه مدیریت ارز دیجیتال دریافتی از استخراج مالیات خود را بیاموزید: Crypto Mining Tax Guide.

نرم افزار مالیات ارزهای دیجیتال

اگر بیت‌کوینی را که از استخراج از طریق صرافی‌های ارزهای دیجیتال به دست می‌آورید دور می‌کنید، می‌توانید از نرم‌افزار مالیات بر ارزهای دیجیتال مانند CoinLedger برای از بین بردن استرس مرتبط با گزارش‌های مالیاتی کریپتو استفاده کنید. با استفاده از CoinLedger، می‌توان تمام معاملات مربوط به استخراج بیت‌کوین را از هر صرافی معینی از طریق یکپارچه‌سازی یکپارچه وارد کرد.

هنگامی که تمام تراکنش‌های استخراج شما وارد شد، CoinLedger به‌طور خودکار قیمت‌های ارزش بازار منصفانه تاریخی را برای هر پرداخت ماینینگ بازیابی می‌کند و گزارش درآمدی به شما می‌دهد که می‌توانید با مالیات‌های خود استفاده کنید.

در اینجا می‌توانید درباره نحوه عملکرد CoinLedger اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا