بیت کویندانش ارز دیجیتال

خرید سریع بیت کوین !

آیا خرید سریع بیت کوین امکان پذیر است؟ سایت رایااکسچنج این امکان را فراهم کرده تا افرادی که می خواهند در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کنند بتوانند به سرعت بیت کوین های مورد نیاز خود را خریداری کنند. ما این امکان را برای علاقه مندان به تجارت در حوزه ارز دیجیتال فراهم آورده ایم تا افراد بتوانند به راحتی و با چند کلیک ساده بیت کوین مورد نیاز خود را خریداری کنند.

آیا خرید سریع بیت کوین امکان پذیر است؟ سایت رایااکسچنج این امکان را فراهم کرده تا افرادی که می خواهند در دنیای بیت کوین سرمایه گذاری کنند بتوانند به سرعت بیت کوین های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

امکان خرید سریع بیت کوین و ارز دیجیتال اغلب در هیچ سایت و صرافی آنلاین دیگری مشاهده نمی شود و اغلب تراکنش ها بین 24 تا 48 ساعت ممکن است به طول بینجامد. اما ما این امکان را فراهم کرده ایم که به محض خرید شما بیت کوین ها به کیف پول شما واریز شود و می توانیم بگوییم این فرایند کمتر از 1 ساعت انجام می شود. برای اینکه بتوانید به سرعت بیت کوین خریداری کنید از قسمت منو روی خرید و فروش ارز دیجیتال کلیک کنید. سپس باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل کنید. تمامی فرایندهای گفته شده کمتر از 5 دقیقه ممکن است طول بکشد.

اگر قصد ثبت نام در رایااکسچنج را دارید اینجا کلیک کنید و برای ورود به حساب کاربری اینجا کلیک کنید.

پس از تکمیل مشخصات باید از قسمت احراز هویت تصویر خواسته شده را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما به صورت 24ساعته آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند. احراز هویت در رایااکسچنج به سرعت انجام می شود و به طور میانگین کمتر از 15 دقیقه طول می کشد. بعد از ثبت نام و احراز هویت وارد حساب کاربری خود شوید و روی دکمه خرید و فروش ارز دیجیتال کلیک کنید. پس از خرید ارز دیجیتال ، مقدار ارز خریداری شده کمتر از 10 دقیقه به حساب کیف پول ارز دیجیتال شما واریز می شود. در ضمن همانطور که خرید سریع بیت کوین در رایااکسچنج امکان پذیر گشت می توانید بیت کوین و ارزهای دیجیتال خودتان را به صورت فوری به رایااکسچنج بفروشید و کمتر از 15 دقیقه وجه آن به حساب بانکی شما فرستاده می شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا