آموزش

روش های پر سود کسب درآمد از بیت کوین – قسمت اول !

با بیت کوین به چه روش هایی میشود کسب درآمد کرد

خلاصه نوشته
  • در این مقاله و مقاله های بعدی راه های کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال را برای شما توضیح می دهیم .

کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال

اگر به دنیای پیرامون خود توجه کنید صدای ارزهای دیجیتال به گوشتان می رسد . با رشد فوق العاده زیاد قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، بسیاری از افراد به ارزهای دیجیتال گرایش پیدا کردند و مشتاق شدند تا اطلاعات بیشتری در این خصوص بدست آورند و از ارزهای دیجیتال کسب درآمد نمایند .

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار پر ریسک و پر هیجان است و اگر می خواهید به این بازار وارد شوید باید با روش های مختلف کسب درآمد از ارز دیجیتال آشنا شوید . برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین راه های زیادی هست اما هیچ کدام از این راه ها به بدست آوردن بیت کوین رایگان اشاره ای نمی کند .

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار پر ریسک و پر هیجان است و اگر می خواهید به این بازار وارد شوید باید با روش های مختلف کسب درآمد از ارز دیجیتال آشنا شوید . برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و بیت کوین راه های زیادی هست اما هیچ کدام از این راه ها به بدست آوردن بیت کوین رایگان اشاره ای نمی کند .

برای بدست آوردن بیت کوین رایگان شما باید از توان پردازشی رایانه ی خود استفاده کنید که این کار وقت زیادی صرف می کند . همچنین استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر باعث می شود توان پردازشی آن کامپیوتر به مرور در طول زمان استخراج ، کاهش پیدا کند ، زیرا این کار توان زیادی از پردازنده ی کامپیوتر مصرف می کند و حتی ممکن است کامپیوتر شما آتش بگیرد . به همین دلیل استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر و لبتاب را به هیچ عنوان توصیه نمی کنم .

در این مقاله و مقاله های بعدی راه های کسب درآمد از بیت کوین و ارزهای دیجیتال را برای شما توضیح می دهیم .

استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال ( ماینینگ)

شاید اولین چیزی که با شنیدن کلمه بیت کوین در ذهن شما نمایان می شود استخراج بیت کوین با ماینر باشد . این روش به تلاش و ریسک بالایی نیاز دارد اما می تواند درآمد فوق العاده ای هم برای شما در بر داشته باشد . البته درآمد بالا از استخراج ارز دیجیتال در صورتی است که شما تمام جوانب را سنجیده باشید و هزینه هایی که ممکن است برای شما داشته باشد را بدانید و طبق آن تصمیم به تهیه تجهیزات مورد نیاز بگیرید .

بیایید بیشتر با اصطلاحات استخراج ارز دیجیتال آشنا شویم :

  • ماین : استخراج ارز دیجیتال
  • ماینینگ : فرایند استخراج ارز دیجیتال
  • ماینر : دستگاهی که استخراج ارز را انجام می دهد
  • مزرعه : به مکانی که تعداد زیادی دستگاه ماینر در آن قرار داده می شود که فرایند استخراج را انجام دهند ، مزرعه گفته می شود

اگر دقت کرده باشید تمام افرادی که مقداری با بیت کوین آشنایی دارند به دنبال ماین بیت کوین هستند . زیرا این روش را بهترین و بدون ریسک ترین روش می دانند اما باید عرض کنم این روش هم مشکلات خودش رو داره .منظور از استخراج بیت کوین درواقع حل مسائل رمزگذاری شده ای ( رمزنگاری ) است که توسط کامپیوترهای خاصی که ماینر نامیده می شوند و سخت افزار خاصی نیز دارند ، انجام می شود . منظور از رمزنگاری ، تایید صحت تراکنش و ایجاد بلوک در شبکه بلاکچین ( زنجیره بلوکی ) می باشد و افرادی که دارای ماینر هستند می توانند این فرایند رمزنگاری را انجام دهند و بلاکچین به ازای این کار مقداری بیت کوین ( بسته به میزان سختی شبکه ) به کاربر می دهد که اصطلاحا به آن پاداش استخراج می گویند .

برای ماین ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین نیاز به دستگاه های مخصوص دارید . یکی از ویژگی های مهم این دستگاه ها پردازنده فوق العاده قوی شان است . پردازنده این سیستم ها از نوع پردازنده محاسباتی است . این دستگاه ها برق زیادی مصرف می کنند ، در نتیجه هزینه برق زیادی دارند . اغلب دستگاه های ماینر 2 هزار تا 5 هزار وات برق مصرف می کنند و این مقدار در بیشتر ماینرها ثابت است . بنابراین اگر می خواهید دستگاه ماینر برای استخراج بیت کوین تهیه کنید که درآمد بیشتری از سایر دستگاه ها داشته باشد ، باید دستگاهی را تهیه کنید که نرخ استخراج بیت کوین آن از بقیه بیشتر باشد .

به این مقاله رای دهید

برای نمایش بهتر به این مقاله رای دهید

دانش نامه بیت کوین
امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا