آموزش باینری آپشن ( همه چیز در مورد باینری آپشن ) !

کسب درآمد از بروکر اکسپرت آپشن

در این مقاله نحوه کار بروکر باینری آپشن ، روش استفاده و کسب درآمد از بروکر اکسپرت آپشن را برای شما آموزش خواهم داد . بروکر باینری آپشن مکانی است که شما در آن به پیش بینی قیمت در یک زمان خاص می پردازید . پس از ثبت دستور پیش بینی از طرف شما ، کارگذار به مقداری که شما پیشنهاد دادید مقداری ارز خریداری می کند . اگر پیش بینی شما درست باشد درصد زیادی را به عنوان سود دریافت می کنید . اما اگر پیش بینی شما اشتباه باشد ، به اندازه مقدار پولی که به کارگزار پیشنهاد داده اید ضرر می کنید .

840.400 baineri 2 - آموزش باینری آپشن ( همه چیز در مورد باینری آپشن ) !

هر بروکر باینری آپشن قوانین خاص خود را دارد و پیشنهاد می کنم برای فعالیت در بروکر باینری آپشن قوانین آن را بخوانید . ( البته قوانین بروکرها به زبان لاتین است و شما می توانید با استفاده از مترجم ها متن قوانین را ترجمه کنید . )

در این مقاله به شما نحوه فعالیت در بروکر اکسپرت آپشن را آموزش می دهیم .

شروع فعالیت در بروکر اکسپرت آپشن

اکسپرت آپشن یکی از بهترین و محبوبترین بروکرهای باینری آپشن است که امکان فعالیت در آن برای کاربران ایرانی نیز فراهم شده است در صورتی که بسیاری از بروکرهای باینری آپشن امکان فعالیت به کاربران ایرانی نمی دهند .

مرحله یک : کیف پول وبمانی بسازید

وارد سایت وبمانی شوید . گزینه Sign up را بزنید . پس از ثبت نام یک شماره حساب وبمانی برای شما ساخته می شود که با Z شروع می شود . برای خرید وبمانی باید شماره حساب وبمانی خود را به شخص واریزکننده بفرستید تا بتواند برای شما وبمانی واریز کند .

برای شارژ سریع وب مانی کلیک کنید.

مرحله دو : یک اکانت در صرافی رایااکسچنج بسازید

وارد سایت رایااکسچنج شوید . گزینه ورود/ثبت نام را وارد کنید . پس از ثبت نام و احراز هویت ، باید دلار وبمانی خرید کنید . کمترین مقدار دلار لازم برای فعالیت در اکسپرت آپشن 10 دلار است . آموزش ثبت نام ، خرید و فروش ارز دیجیتال در منو صفحه اصلی گزینه بیشتر و سپس گزینه ویدئو آموزشی را انتخاب کنید .

می تونید بیشتر بخونید!  خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

مرحله سه : ثبت نام در اکسپرت آپشن

وارد بروکر اکسپرت آپشن شوید . برای ثبت نام روی گزینه Real account کلیک کنید . سپس ایمیل خودتان را وارد کرده و یک رمز انتخاب کنید . همچنین می توانید مستقیم از طریق گوگل و فیسبوک اقدام به ثبت نام کنید . همچنین می توانید نرم افزار اکسپرت آپشن را برای تلفن همراه دانلود کنید .

مرحله چهار : شارژ حساب اکسپرت آپشن با وبمانی

  • وارد حساب کاربری خود در بروکر اکسپرت آپشن شوید .
  • گزینه Finances را انتخاب کنید .
  • از منو Choose payment system گزینه WebMoney را انتخاب کنید . میبینید که برای افزایش اعتبار اکسپرت آپشن گزینه های زیادی وجود دارد . اما ما گزینه وبمانی که راحت ترین گزینه است را انتخاب میکنیم
  • از منو Enter amount تعداد دلار مورد نظر را انتخاب کنید . همچنین در کادر پایین می توانید مقدار را دستی وارد کنید .
  • روی دکمه CINTINUE کلیک کنید .
  • با بارکدخوان کیف پول وبمانی تلفن همراهتان بارکد را بخوانید و کد 7 رقمی دریافت شده را در کادر خالی تایپ کنید .
  • روی دکمه CONFIRM THE PAYMENT کلیک کنید .
  • پرداخت موفق در این صفحه برای شما مشخص می شود . در صورت موفق بودن پرداخت گزینه رفتن به وبسایت اکسپرس آپشن را انتخاب کنید .

اینستاگرام 1 - آموزش باینری آپشن ( همه چیز در مورد باینری آپشن ) !

مرحله پنج : پیشبینی کنید و دارایی خود را افزایش دهید

برای پیشبینی در اکسپرت آپشن ابتدا باید مقداری از موجودی خود را مشخص کنید . سپس با توجه به مکان نمودار قیمت ، نقاط مناسب برای کلیک روی دکمه بالا و پایین پیدا کنید . سپس زمانی که نمودار به نقطه مورد نظر رسید شما دکمه بالا یا پایین را انتخاب کنید . در ضمن شما باید قبل از اینکه نمودار به کادر زرد برخورد کند دکمه بالا یا پایین را انتخاب کنید .

می تونید بیشتر بخونید!  چگونگی درآمدزایی از ارز دیجیتال(قسمت اول)

زمانی که نمودار وارد کادر زرد شد 30 ثانیه طول می کشد که نتیجه پیش بینی شما مشخص شود . اگر نمودار قبل از رسیدن به کادر زرد به نقطه مورد نظر شما نرسید ، عجله نکنید چون بلافاصله یک کادر زرد دیگر ظاهر می شود . پس به هیچ وجه نگران تمام شدن زمان انتخاب نباشید .

زمانی که نمودار وارد کادر زرد شد دکمه های بالا و پایین مخفی شده و دکمه New Option برای شما ظاهر می شود که اگر روی آن کلیک کنید پیشبینی های باز شما بسته می شود و می توانید دوباره پیشبینی کنید .

مرحله شش : پولتان را خارج کنید

برای اینکه پولتان را از اکسپرس به کیف پول وبمانیتان انتقال دهید ابتدا روی دکمه Finance و سپس گزینه Withdrawal کلیک کنید . لازم به ذکر است واریز وجه فقط به حسابی صورت می گیرد که توسط آن حساب اکسپرت آپشن خود را شارژ کردید . اگر بخواهید بتوانید به اکانت های مختلف وبمانی ، موجودیتان را خارج کنید ، ابتدا باید احراز هویت کنید.

مرحله هشت : انتقال موجودی وبمانی به حساب بانکی تان

پس از اینکه سودتان را به کیف پول وبمانی خود واریز کردید ، برای اینکه آن را به صورت پول ریالی دریافت کنید ، می توانید از طریق رایااکسچنج این کار را انجام دهید . برای تبدیل دلار به ریال ، ابتدا باید وارد پنل کاربری خود در رایااکسچنج شوید . آموزش ثبت نام ، خرید و فروش ارز دیجیتال در بخش ویدیوهای آموزشی قرار داده شده است که طبق آن می توانید به معامله ارز دیجیتال بپردازید .

در مقالات بعد به شما نحوه پیشبینی صحیح و ابزارهای اکسپرت آپشن را معرفی می کنیم .(به زودی در سایت قرار می گیرد)