خرید بیت کوین به صورت آنی !

آیا خرید بیت کوین به صورت آنی امکان پذیر است؟

سایت رایااکسچنج به تازگی این امکان را فراهم کرده تا کاربرانی که میخواهند در دنیای ارز دیجیتال فعالیت کنند بتوانند به صورت آنی بیت کوین های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

ما برای علاقه مندان به تجارت در حوزه ارز دیجیتال  امکان خرید سریع و آنی ارز دیجیتال و بیت کوین را فراهم آورده ایم تا افراد بتوانند به راحتی و با چند کلیک اقدام به خرید بیت کوین های مورد نیازشان کنند.

امکان خرید سریع و آنی بیت کوین و ارز دیجیتال اغلب در هیچ صرافی آنلاینی مشاهده نمی شود و اغلب تراکنش های آنها بین 24 تا 48 ساعت ممکن است زمانبر باشد.

باعث افتخار ماست که اولین صرافی ارز دیجیتال هستیم که امکان خرید بیت کوین و ارز دیجیتال را به صورت آنی فراهم کرده ایم.

سریع بیت کوین22 1 - خرید بیت کوین به صورت آنی !

برای اینکه بتوانید از این قابلیت استفاده کنید ابتدا باید عضو سایت رایااکسچنج شده باشید. اگر در رایااکسچنج عضو نشده اید ابتدا از این لینک به صفحه ثبت نام رایااکسچنج بروید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

برای خرید بیت کوین به صورت آنی در صورتی که از قبل در رایااکسچنج ثبت نام کرده اید، وارد حساب کاربری رایااکسچنج خود شوید.

سپس از بخش احراز هویت اطلاعات خود را تکمیل کنید. این فرایند کمتر از 5 دقیقه زمان میبرد. سپس روی احراز هویت کلیک کنید و عکس مدارک گفته شده را برای سایت ارسال کنید. کارشناسان ما 24 ساعته در تلاشند که درخواست احراز هویت شما را به سرعت انجام دهند.

می تونید بیشتر بخونید!  نحوه خرید بیت کوین آنلاین

فرایند تایید مدارک شما نیز کمتر از 15 دقیقه زمان می برد. پس نگران از دست دادن زمان نباشید. اغلب فرایندهای گفته شده ( ثبت نام و احراز هویت ) در خیلی از صرافی ها 24 ساعت به طول می انجامد و این باعث افتخار ماست که توانسته ایم در سریع ترین حالت پاسخگوی کاربران خود باشیم.

همچنین می توانید قبل از خرید و فروش ارز دیجیتال به صرافی رایااکسچنج با تیم پشتیبانی و مشاوره ما تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را از آنها بپرسید.

در ضمن همانطور که امکان خرید بیت کوین به صورت آنی در رایااکسچنج فراهم شده است ، امکان فروش ارز دیجیتال به رایااکسچنج به صورت آنی هم فراهم شده است.