خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

وب مانی چیست و چه کاربر هایی دارد ؟ چگونه میتوان کارت شارژ وبمانی خرید ؟

وب مانی یک پول الکترونیکی هست که به شرکت « وب مانی ترنسفر » تعلق دارد. این سامانه ادعا میکنه که بیست و یک میلیون کاربر فعال دارد. این سیستم تراکنش ها را بدون افتتاح حساب بانکی و دریافت کارت بانکی فراهم می سازد. مهم ترین ویژگی وبمانی امنیت بالای تراکنش ها ، غیرقابل بازگشت بودن این از و … می باشد . وب مانی انواع مختلفی دارد که هر کدام پول های مختلفی را ساپورت میکند ( WMZ , WMX , WMR , … ). در کنار سیستم پرداخت پی پال و مستر کارت ، وب مانی نیز در بین کاربران و سایت های معتبر نیز محبوبیت خاص خود را دارا است.

از کارت شارژ وبمانی خود استفاده کنید 5 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

برای استفاده از وب مانی ابتدا باید در سایت وب مانی کیپر ثبت نام نموده و سپس اقدام به خرید این پول اینترنتی کنید.

کارت وب مانی چه کاربرد هایی دارد؟

  1. می توانید توسط کارت وب مانی ، حساب خود را شارژ نمایید.
  2. می توانید تبادلات خود را به صورت امن توسط این کارت ها انجام دهید.

روش های مختلف شارژ وب مانی

خرید و شارژ وب مانی روش های بسیار متفاوتی دارد ، شما میتوانید از پی پال ، مستر کارت و حتی به صورت مستقیم از بانک حساب خود را شارژ نمایید اما متاسفانه این قابلیت ها در ایران فعال نیست! و تنها می توانید از روش های شارژ مستقیم اکانت خود و یا با خرید کارت وب مانی حساب خود را شارژ نمایید. (برای شارژ مستقیم وب مانی وارد صرافی رایا اکسچنجج شوید و یا برای خرید کارت شارژ به این صفحه مراجعه کنید).

می تونید بیشتر بخونید!  چگونگی تبدیل بیت کوین در صرافی ها

شارژ مستقیم وب مانی

در این روش شما باید در صرافی ما ثبت نام کنید و مقدار وب مانی که می خواهید را سفارش دهید. تیم رایا اکسچنج این مقدار را به سرعت برای شما شارژ خواهند نمود.این روش برای کسانی که مقدار زیادی وب مانی WMZ نیاز دارند کاربر بالایی دارد ، در غیر این صورت کارت شارژ وب مانی به دلیل زمان گیر نبودن پروسه خرید و کم بودن مالیات به صرفه تر است.

خرید مستقیم وب مانی

خرید کارت شارژ وب مانی

اگر در شارژ حساب خود عجله دارید و یا نیاز به مبالغ بالایی ندارید ، یا اگر وقت احراز هویت های پیچیده اکثر سایت های موجود در کشور را ندارید، می توانید از این صفحه کارت شارژ وب مانی خود را سریعا سفارش دهید تا بصورت خودکار برای شما ارسال شود.

خرید کارت شارژ وب مانی

– چگونه با هر سیستم عاملی به راحتی توسط کارت شارژ ها حساب وبمانی خود را شارژ کنیم؟

برای استفاده از کارت شارژ باید کارتتان شناسایی ، سپس ردیم (Redeem) شود و بعد از وارد کردن شماره حساب وبمانی خود مبلغ کارت سریع واریز شود. هر کارت شارژ شامل شماره و کد (Number و Code)  می باشد که برای استفاده از کارت هر دو گزینه اجباری است.

ابتدا به سایت www.paymer.com مراجعه نمایید، آیتم Operations را انتخاب کنید سپس روی گزینه ردیم ( Redeem ) کلیک کنید.

1 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

مشخصات کارت WMZ خود ( کارت وبمانی ، کارت پیمر ) را که از ما خریداری کرده اید (اگر هنوز خرید نکرده اید می توانید اکنون وارد شوید) به بصورت زیر وارد کنید و روی Redeem کلیک کنید.

2 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

سپس پنجره ای  باز می شود که دوباره باید گزینه Redeem کلیک نمایید.

3 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

مرحله بعد میزان موجودی کارت نمایش داده می شود . در قسمت WM purse  شماره حساب وبمانی خود را وارد کنید (حتما Z بزرگ در اول آدرس حساب خود وارد کنید).

در بین دو گزینه فقط گزینه ی I accept the Agreement را تیک بزنید و روی Redeem کلیک نمایید.

4 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

پس از این پنجره ای با موضوع تایید واریز وجه به حساب باز می شود که باید گزینه Confirm را بزنید تا حساب وبمانی تان شارژ شود.

5 - خرید سریع کارت شارژ وب مانی بدون ثبت نام و آموزش استفاده آسان از آن !

پس از این مراحل حساب وب مانی شما شارژ می شود. اگر برای خرید سریع کارت شارژ وب مانی و یا هر گونه خدمات دیگر سوالی دارید با ما در تماس باشید.

می تونید بیشتر بخونید!  اهمیت ارز دیجیتال تتر