همه چیز درباره کوینومی ، کیف پول تمام عیار ارز دیجیتال !

بهترین کیف پول های گرم ارز دیجیتال

در این مقاله بنا به درخواست کاربران عزیز رایااکسچنج قصد داریم به بررسی چند کیف پول گرم که کاربری بهتری دارند را به شما معرفی کنیم . کیف پول گرم در اصل یک حساب اینترنتی است که شما می توانید ارز دیجیتال خود را در آن ذخیره نمایید . کیف پول های گرم انواع مختلفی دارد که در که به صورت کلی به سه نوع دسته بندی می شود : دسکتاپ ، موبایل و تحت وب حال قصد دارم در این مقاله تعدادی از بهترین و محبوب ترین این سه نوع کیف پول را برایتان معرفی کنم .

پول گرم بنر سر برگ - همه چیز درباره کوینومی ، کیف پول تمام عیار ارز دیجیتال !

کیف پول دسکتاپ

کیف پول های دسکتاپ در حال حاظر در سه سیستم عامل ویندوز ، مک و لینوکس موجود هستند . این کیف پول ها به صورت نرم افزار بر روی کامپیوتر شما نصب می شوند و کلید خصوصی شما بر روی کامپیوترتان ذخیره می شود . اغلب این کیف پول ها در حالت عادی نیازی به اتصال به اینترنت ندارند اما شما برای دریافت و ارسال بیت کوین نیاز دارید تا به اینترنت متصل شوید .

کیف پول موبایل

این نوع کیف پول ها به صورت نرم افزار روی موبایل نصب می شوند و در حال حاظر برای دو سیستم عامل اندروید و ios موجود هستند . این کیف پول ها ارز دیجیتال شما را روی موبایلتان ذخیره می کنند . این نوع کیف پول هم در حالت عادی نیاز به اتصال به اینترنت ندارند ولی برای انجام تراکنش باید به اینترنت متصل شوید . توجه داشته باشید که برای این کیف پول حتما رمز ورود در نظر بگیرید تا زمانی که موبایلتان مفقود می شود کسی به موجودی کیف پول شما دسترسی نداشته باشد .

می تونید بیشتر بخونید!  خرید و فروش تتر

کیف پول تحت وب

این نوع کیف پول نیاز به سیستم عامل ندارد و شما برای استفاده از آن باید حتما به اینترنت متصل باشید . کلید خصوصی و ارزهای دیجیتال شما را روی یک سرور که متعلق به شخص دیگری است ذخیره می کند . عدم نیاز به سیستم عامل از مزایای این کیف پول است زیرا شما با هر وسیله ای که به اینترنت متصل باشد می توانید وارد کیف پولتان شوید . اما یکی از معایب این نوع کیف پول این است که سرمایه شما روی یک سرور ذخیره شده و در صورت هک شدن سرور امکان از دست دادن سرمایه تان بسیار بالاست .


مطالب مرتبط:


کوینومی ، محبوب ترین کیف پول ارز دیجیتال :

سیستم عامل قابل نصب : اندروید – ios – ویندوز – لینوکس – مک

کیف پول کوینومی یکی از محبوبترین و بهترین کیف پول های ارز دیجیتال است که اغلب ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می کند . استفاده از این کیف پول بسیار راحت است و محیط ساده و زیبایی دارد . امنیت این کیف پول به قدری بالا است که می توان لقب بهترین کیف پول ارز دیجیتال را به آن اختصاص داد . لازم به ذکر است که دریافت و ارسال ارز دیجیتال در این کیف پول کارمزد کسر نمی کند و فقط از شما مقداری کارمزد کسر میشود که به گفته شرکت سازنده این کیف پول ، این مقدار کارمزد توسط شبکه آن ارز دیجیتال از تراکنش کسر می شود .

می تونید بیشتر بخونید!  معایب و مزایای استفاده از تتر

این کیف پول برای راه اندازی به ایمیل نیاز ندارد و شما نمی توانید در آن ایمیل قرار دهید . این ویژگی را می توانی یکی از مزایا و هم یکی از معایب آن در نظر گرفت . از این نظر که ممکن است ایمیل هک شود و کلید خصوصی کیف پول شما را پیدا کنند و موجودی کیف پول شما را به سرقت ببرند این ویژگی مزایای کوینومی به حساب می آید . اما اگر شما کلید خصوصی کیف پول کوینومی خود را از دست بدهید راهی جز فراموش کردن دارایی تان ندارید و این می تواند از معایب کوینومی در نظر گرفته شود .

همچنین کوینومی آدرس آی پی ها را پنهان سازی می کند و هیچ کس توان پیدا کردن هویت شما را ندارد ، این هم یکی دیگر از مزایای کوینومی است که امنیت شما را چندین برابر می کند .


 

دانلود نرم افزار :

نسخه اندروید

نسخه ios

نسخه ویندوز

نسخه مک

نسخه لینوکس