درباره رایااکسچنج

درباره ما

مدتی است که حرف هایی درباره ارزهای دیجیتال و شبکه بلاکچین به گوش می رسد . ارزهای دیجیتال به عنوان یک واحد پول دیجیتالی معرفی شدند و بستری را برای مبادلات بین المللی فراهم آوردند . این اختراع بزرگ باعث شد خیلی از افراد به سمت استخراج ، ترید و پیش بینی قیمت ارز روی بیاورند . اما خیلی از افراد به دلیل اینکه نتوانستند پول ریالی خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنند از ورود به این موج بزرگ تکنولوژی باز ماندند . صرافی های ارز دیجیتال به وجود آمدند تا محدودیت ها برای این افراد از بین برود . اما مگر می شود به هر صرافی ارز دیجیتالی اعتماد  کرد و سرمایه خود را برای آنها واریز کرد ؟ خیر . صرافی های ارز دیجیتال که برای سهولت در مبادلات ارز کاربران طراحی شده اند ، باید مطمعن باشند و کاربران بتوانند به آن ها اعتماد کنند .

از این رو ما به این فکر افتادیم که یک شرکت با شماره ثبت معتبر ، به همین منظور راه اندازی کنیم تا خریداران و فروشندگان گرامی با اطمینان خاطر و با خیال راحت به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند .

سایت رایااکسچنج توسط شرکت نوین پردازا معین صنعت ترشیز با شماره ثبت  602 در تاریخ 98/05/20 در استان خراسان-شهرستان بردسکن راه اندازی شد . هدف اصلی رایااکسچنج این است که یک بستر امن برای << مبادله – خرید – فروش – تحلیل – استخراج – پیش بینی – آموزش و مشاوره >> ارزهای دیجیتال فراهم آورد .

رایااکسچنج توسط یک تیم حرفه ای ، شامل برنامه نویس ، طراح ، تولید کننده محتوا ، کارشناس هایی در حوزه ارز دیجیتال و … ، راه اندازی شده است . به جرعت می توان گفت هر کدام از این افراد دارای سوابق کاری درخشان در حوزه کاری خود هستند .

خدمات رایااکسچنج به طور خلاصه

 

تلفن پشتیبانی شرکت :05155434531

شماره تماس بخش صرافی : 

 09152201302  –  09152201325

ساعات کار پشتیبانی : 10 صبح الی 12 شب

 

آدرس : خراسان رضوی – شهرستان بردسکن – خیابان شهید مفتوحی- شهید مفتوحی 1 جنب مسجد امام سجاد – شرکت نوین پردازان معین صنعت ترشیز

** مجوز شرکت نوین پردازان معین صنعت ترشیز با شماره ثبت  602

جهت استعلام وارد سایت قوه قضائیه شوید.(https://irsherkat.ssaa.ir/Design/SearchCompanyPublicInfo.aspx)

novin pardazan - درباره رایااکسچنج

 

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره رایااکسچنج

 

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - درباره رایااکسچنج