محاسبه هزینه برق ماینر !

محاسبه هزینه برق دستگاه های استخراج ارز دیجیتال

حتما شنیده اید که ماینرها برق بالایی مصرف می کنند و هزینه برق بالایی دارند . همچنین میزان مصرف برق دستگاه ها باعث شده ماینینگ در افکار عموم مردم ، کاری کم درآمد به نظر برسد . این باور که ماینرها چون برق زیادی مصرف می کنند پس سوددهی کمی دارند ، یک باور اشتباه است . دستگاه های ماینر بسیار زیادی وجود دارد که توان استخراج بالا و مصرف برق پایینی دارد . این ماینرها سود زیاد و هزینه برق پایین دارند . در نتیجه درآمد بالایی برای شما به همراه دارند  .

840MAINER - محاسبه هزینه برق ماینر !

در این مقاله قصد دارم دستگاه ماینر با قیمت مناسب ، توان استخراج بالا و هزینه برق پایین به شما معرفی کنم . دستگاه ماینر Whatsminer M20s یکی از این دستگاه های ماینر با مصرف برق پایین و توان استخراج بالا است . دستگاه های ماینر از نظر مصرف برق به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم می شوند که شما می توانید به صورت تفکیک شده آن ها را در بخش فروشگاه تجهیزات رایااکسچنج مشاهده کنید . دستگاه ماینر Whatsminer M20s از نوع دستگاه های ماینر صنعتی است . در این مقاله هزینه برق دستگاه ماینر Whatsminer M20s را برای شما محاسبه می کنیم .

اصطلاحات دستگاه های ماینر

ماینر : منظور از ماینر دستگاهی است که ارز دیجیتال استخراج می کند  .

ماینینگ : به فرایند استخراج ارز دیجیتال ، ماینینگ گفته می شود  .

هش ریت یا نرخ هش : منظور از هش ریت ، توان استخراج ارز دیجیتال توسط دستگاه استخراج است . هرچه هش ریت ماینر بیشتر باشد می تواند ارز دیجیتال بیشتری استخراج نماید .

می تونید بیشتر بخونید!  بهترین دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال کدام است ؟

Whatsminer M20s

دستگاه ماینر Whatsminer M20s یکی از بهترین ماینرهای حال حاظر با قیمت مناسب است . این دستگاه با درآمد بالا و هزینه برق به صرفه یکی از ماینرهای به صرفه به شمار می رود . هش ریت دستگاه ماینر Whatsminer M20s در شرایط ایده آل 70 تراهش است و می تواند در ماه مقدار 0.04 بیت کوین استخراج کند که مقدار فوق العاده خوبی به شمار می رود . شما با خرید 3 دستگاه ماینر Whatsminer M20s در مدت 10 ماه می توانید مقدار 1.2 بیت کوین استخراج کنید که بسته به قیمت بیت کوین ، سود شما تغییر می کند . ( در تاریخ 29 مهر 1398 قیمت فعلی بیت کوین 93 میلیون تومان است )

توان مصرفی این دستگاه 3360 وات بر ساعت است ، یعنی 3.36 کیلو وات بر ساعت . البته باید مد نظر داشته باشید که برای استفاده از ماینر به خنک کننده هم نیاز دارید که این خنک کننده هزینه برق برای شما به همراه دارند . با همه این هزینه ها فرایند ماینینگ یک روش کسب درآمد عالی محسوب می شود ، به شرطی که ماینر مناسبی برای این کار انتخاب کنید  .

برای خرید یک ماینر مناسب در رنج قیمت مختلف می توانید مقاله ” بهترین دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال کدام است ؟ ” را مطالعه کنید . ما در آن مقاله بهترین ماینر در رنج قیمت های مختلف را برای شما معرفی کرده ایم که اگر قصد خرید دستگاه ماینر را دارید بی شک بهترین راهنما برای خرید ماینر در رنج قیمت های مختلف است  .