روش های پر سود کسب درآمد از بیت کوین – قسمت دوم !

معامله گر ( تریدر ) ارز دیجیتال شوید

منظور از تریدر کسی است که برای بدست آوردن سود از نوسان قیمت ارز دیجیتال ، خرید و فروش انجام می دهد . ترید کاری پرتلاش است که ریسک نسبتا زیادی دارد . اما درآمد زیادی نسبت به روش های دیگر دارد . منظور از ترید کردن این است که ، شما در زمانی که قیمت کاهش یافته خرید کنید و زمانی که قیمت افزایش پیدا می کند آن را بفروشید . ترید کردن هیچ ربطی با شانس ، حدس و یا گمان ندارد . شما برای اینکه بتوانید ترید موفق انجام دهید باید زمان زیادی صرف کنید تا اصول ترید کردن ، تحلیل تکنیکال و کار با نمودار قیمت را یاد بگیرید . اگر بخواهید به صورت ساعتی یا روزانه ترید کنید ترید کاری خطرناک و با ریسک زیاد است ، اما اگر بعد از خرید با کاهش قیمت مواجه شدید و ضرر کردید ، نگران نباشید ، زیرا قیمت ارزهای دیجیتال در حالت کلی روند افزایشی دارد و پس از مدتی شاهد افزایش های چشمگیر و سودهای خوبتان می شوید . اما اگر بتوانید با تحلیل درست خرید اصولی انجام دهید می توانید چند برابر نیز سود کنید .

 

درامد از ترید840 - روش های پر سود کسب درآمد از بیت کوین - قسمت دوم !

این جمله که هر تریدی در طولانی مدت به سود می رسد کاملا غلط است ، زیرا شما باید بدانید در چه زمانی و کدام ارزی را خریداری کنید .

در هنگام ترید سعی کنید سرمایه گذاری شما بلند مدت باشد تا شاهد سودهای چند برابر باشید و از شکست های کوتاه مدت خود یاد بگیرید که چگونه تحلیل های موفق انجام دهید تا بعد از زدن دکمه خرید بلافاصله شاهد سود باشید .

می تونید بیشتر بخونید!  همه چیز درباره بیتکوین

ضمنا در نظر داشته باشید که برای خرید ارز دیجیتال بهتر است کاربرد آن را بدانید و اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت را دارید بهتر است ارز دیجیتالی را خریداری کنید که مطمئن باشید آینده ی آن ارز دیجیتال روشن است . بنابراین برای یک ترید خوب باید زمان زیادی صرف مطالعه درباره آن پروژه کنیم .

برای ترید کوتاه مدت شما باید ارز دیجیتال را در کف ( کم ترین قیمت نمودار ) خریداری کنید و در سقف ( بیشترین قیمت نمودار ) بفروشید .

ترید کوتاه مدت به دو بخش روزانه و سویینگ تقسیم می شود . در ترید روزانه شما در طول 24 ساعت خرید و فروش ارز دیجیتال را انجام می دهید . ترید سویینگ تریدی است که شما ارز دیجیتالی که میخرید را ، بین 2 تا 10 روز بفروش برسانید .ترید کردن کوتاه مدت یا بلند مدت ، هردو می توانند با سود زیادی همراه باشند در صورتی که شما علم لازم برای انجام معامله ترید را داشته باشید .

زمان خاصی برای ترید کردن وجود ندارد و شما هر زمانی که بخواهید می توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید و درواقع هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای ترید کردن وجود ندارد .

در نظر داشته باشید برای ترید کردن شما باید سرمایه لازم را داشته باشید . درواقع شما باید ارز دیجیتال خریداری کنید تا بتوانید وارد بازار ترید شوید . کمترین میزان سرمایه لازم برای شرکت در معاملات 1 دلار است .

می تونید بیشتر بخونید!  خرید سریع بیت کوین به صورت کاملا خودکار و با قیمت لحظه ای !

با این توضیحات می توانید نتیجه بگیرید که ترید نیاز به دانش و تجربه دارد و شما می توانید درآمدهای خیلی خوبی از ترید کردن بدست بیاورید ، اما بهتر است حساب شده و مطمئن ترید کنید .