رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

امروزه یکی از پر سود ترین و زود بازده ترین کسب و کار ها، مشاغلی هستند که به فضای مجازی و اینترنت مربوط می شوند. در بین اینها خدماتی وجود دارند که معاملات بین افراد در سراسر جهان آسان نموده است که یکی از این خدمات معاملات ارز های دیجیتال می باشد.

digital marketin raya exchange - رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

ارز های دیجیتال بیشتر برای معاملات بین افراد بدون هیچ واسطه بانکی و یا دولت استفاده می شوند و چون معاملات به صورت کاملا ناشناس است و کارمزد این تراکنش ها خیلی کم است بین مردم جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. خاصیت غیر متمرکز بودن این رمزارز ها باعث شده است که فقط عرضه و تقاضا قیمت آن را تعیین کند که این عامل باعث شده است بازار کریپتو ها دارای نوسان های بسیار زیادی باشند ، مثلا افزایش 70 درصدی در روز ! . نوسان های ارزدیجیتال توجه خیلی از معامله گر های حرفه ای بازار فارکس و حتی بورس ایران و جهان را به خود جلب کرده است زیرا هیچ بازاری بهتر تر از کریپتو ها وجود ندارد که ایمن باشد، زود بازده باشد، به راحتی قابل تحلیل باشد،صاحبان آنها ناشناس بمانند و هیچ گونه مالیاتی به آنها تعلق نگیرد و کارمز انتقال و حتی تبدیل آن ها بسیار پایین باشد و از همه مهم تر سرعت نقدینگی و انتقال بسیار بالایی داشته باشد!

کسب درآمد از ارز های دیجیتال در صورت های مختلف انجام می شود که می توان به استخراج کردن ارز های دیجیتال و معامله ارز های دیجیتال اشاره کرد.

پول گرم بنر سر برگ - رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

استخراج ارز های دیجیتال

استخراج ارز های دیجیتال در ایران با قوانین بسیار سختی رو به رو است. مالیات سنگین روی تعرفه برق دستگاه های استخراج کننده، جمع آوری دستگاه های بدون مجوز ، عطای مجوز ماینینگ به صورت کاملا سخت و مالیات سنگین روی پلن های درآمد زایی باعث شده است که رایا اکسچنج خرید و کسب درآمد از این روش را به کاربران خود پیشنهاد ندهد. هر چند که خیلی از دوستان به صورت زیرزمینی و یا با استفاده از برق رایگان ! در این صنعت پر درآمد در حال کار هستند، درست است که این افراد 100 درصد سود دریافت می کنند و درآمد بسیار زیاد و بازگشت سرمایه بالایی دارند اما خطر گرفتن دستگاه ها و جریمه شدن آنها ریسک بسیار زیادی دارد و رایا اکسچنج اکیدا شما را منع می کند.

درامد از استخراج840 - رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

معامله گری ارز های دیجیتال

پر درآمد ترین و در عین حال کم ریسک ترین کسب و کار معامله گری در بازار کریپتو ها می باشد. در این بازار شما می توانید با اشخاص به صورت مستقیم معامله کنید و یا در کار گزاری ها شروع به فعالیت کنید که این نوع معاملات بسیار امن و سریع می باشند و کارمزد بسیار پایینی دارند. البته بعضی از افراد نیز ارز را خریداری نموده و در کیف پول خود نگه داری می کنند و در قیمتی بالا تر آن را سریعا می فروشند که شما می توانید از رایا اکسچنج ارز مورد نظر خود را خریداری کنید و برای کیف پول نیز می توانید از تراست والت که در پایین صفحه اصلی سایت قرار دارد استفاده کنید و سپس در قیمتی مناسب به ما بفروشید ، تسویه حساب ریالی و یا واریز ارز به کاربران آنی می باشد.

trade rayaex 2 - رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟

برای معامله در کارگزاری ها شما ابتدا باید یک ارز را به عنوان ارز پایه انتخاب کنید ، به عنوان مثال ارز تتر (قیمت ان همیشه ثابت است و قیمت آن همیشه 1 دلار است) را شما به مقدار لازم از صرافی رایا اکچسنج خریداری کنید و در یکی از صرافی های غیر متمرکز ثبت نام کنید (پیشنهاد رایا اکسچنج صرافی کوینکس است زیرا با ایران مشکلی ندارد و کارمزد های تبدیل آن نزدیک به صفر است) سپس تتر های خود را در حساب صرافی خود واریز کنید وارد قسمت مارکت صرافی شوید و در اینجا ارز های مورد نظر را انتخاب کنید سپس تتر ها را در کم ترین قیمت به ارز های دیگر تبدیل کنید و در قیمت بالاتر دوباره به تتر (به دلیل ثابت نگه داشتن سرمایه) تبدیل کنید. به این صورت شما می توانید سرمایه خود را به راحتی افزایش دهید. پس از انجام معاملات شما هر لحظه می توانید ارز های  خود را به صرافی رایا اکسچنج بفروشید و ریال دریافت کنید.

کلام آخر…

به دلیل تحریم های شدید ایران خرید مستقیم ارز ها از صرافی های بین الملی برای شروع معاملات در کارگزاری ها و یا نگه داری آنها در کیف پول کاری عملا غیر ممکن می باشد. به همین دلیل رایا اکسچنج به صورت کاملا تخصصی و با هدف حذف مافیای بازار کریپتو ها در راستای کاهش قیمت ها و حذف کارمزد ها از جمله کارمزد تبدیل ارز ها فعالیت خود را از تاریخ 22 اسفند 1397 شروع نموده است. شما می توانید به راحت ارز های دیجیتال را با قیمت ریالی خرید کنید و یا ارز های خود را با کم ترین ریزش به ریال تبدیل کنید.

یادتان باشد که رایا اکسچنج برای تسهیل در امر خرید و فروش های ارزدیجیتال به صورت ریالی در خدمت شماست و در هر لحظه آماده پاسخ گویی به نیاز های شما می باشد.

.gif - رایا اکسچنج چه خدماتی ارائه می دهد؟