قبل از خرید بیت کوین ، این متن را بخوانید !

در دنیای ارز های دیجیتال مهم ترین سوالات برای کاربران این است که :

این سوالات فقط نمونه های کوچکی از سوالاتی  که ذهن شما را  در دنیای دیجیتال مشغول کرده است مهم ترین مسیله این است که شما سرمایه تون چه موقع و بر روی چه ارزی پایه گذاری کنید تا بر سوار بر موج قیمت ارزها شما هم یک سرمایه دار ارز دیجیتال باشید . از مهم ترین روش های آگاهی شما از ارز ها قیمت ها نمودار لحظه ای است که شما با اطلاعاتی که کسب می کنید نمودار ها قیمت را تحلیل و بررسی کنید که در این زمینه شما یک عمل ترید ( تجارت داد ستد ) را انجام می دهید.

راجب بیت کوین می دانید2 - قبل از خرید بیت کوین ، این متن را بخوانید !

ارز دیجیتال بیت کوین جز ارزهایی است که در دنیای دیجیتال نوسانات زیادی دارد و  از برترین ارز ها است که بیشتر کاربران را به سمت خود سوق می دهد . بیت کوین در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو طراحی  شد که دارای یک بلاک چین عمومی است . بیت کوین یک ارز عادی نیست که به شکل یک پول در دست بگیرید دلیل آن هم اینه که هیچ دولتی آن را کنترل نمی کند وغیر متمرکز بودن از ویژگی های منحصر به فرد ارز بیت کوین است .

برای مثال شما می دانید طلا واحد های کوچکتری دارد که برحسب گرم است یعنی شما می تونید 1 گرم طلا داشته باشید همین قضیه برای بیت کوین صدق می کند طوری که هر 1 واحد بیت کوین به بخش های کوچکتری تقسیم می شود که ساتوشی نام دارد . شما می تونید پس با هر سرمایه ای که دارید مقادیری بیت کوین برای خود داشته باشید.

تحلیل

برای سرمایه گذاری در زمینه بیت کوین شما باید بتوانید با کسب اطلاعات وتحلیل نمودار قیمت ها ریسک پایین تری نسبت به خرید وفروش بیت کوین رو داشته باشید در کل دو نوع تحلیل داریم:

  1. تحلیل تکنیکال :از طریق بررسی وتحلیل دقیق نمودارها در بازه زمانی از دقیقه تا سال که انجام این تحلیل مبتنی بر تجربه مشورت و مطالعه دارد.
  2. تحلیل فاندامنتال ( تحلیل بنیادی ) : که وابسته به اطلاعات شما از اخبار مقاله ها خبر وسخنرانی است وبرای تحلیل وضعیت بازار وتصمیم گیری از خرید و فروش از تحلیل فاندامنتال استفاده می شود.
می تونید بیشتر بخونید!  شرایط معامله ارزهای دیجیتال

راه های به دست آوردن بیت کوین

شما می توانید با داشتن یک کیف پول دیجیتال معتبر وبا اعتماد به صرافی هر تعداد ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کنید. نکته مهم : کیف پول های زیادی وجود دارد از انواع کیف پول های دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کوینومیبیت فینکسبایننس

در زمینه استخراج دستگاه های ماینینگ زیادی با الگوریتم رمزنگاری شده و هش ریت های مختلفی هستند که ارز های متنوعی را استخراج می کنند که بیت کوین در راس همه آن هاست . یکی از مهم ترین دغدغه ها در دنیای دیجیتال برای کاربران این است که بیت کوین را بخریم یا استخراج کنیم !؟

پاسخ به این سوال بسته به نظر های متفاوتی است که هر کدام قابل احترام است اما در شرایط فعلی کشور که ماین کردن امری غیر قانونی و انجام دادن آن هم با فیلتر های زیادی روبرو است پیشنهاد ما خرید بیت کوین از صرافی است . از دلایل دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • دلایل که ارز را از صرافی خرید کنید :
  1. عدم نیاز به مکان
  2. شروع با سرمایه کم
  3. عدم استهلاک و فروش آسان تر

نمودار

در تحلیل نمودار ها یکی از مهم ترین نمودار ها که توجه زیادی به آن معطوفه  نمودار بیت کوین است که نمودار شمعی ژاپنی می گویند . هر بازه زمانی در این نمودار با یک شمع مشخص است . نمودار شمعی بیانگر قیمت ها در کمترین /بیشترین وقیمت آغازین/ قیمت پایانی است .

رنگ سبز ( یعنی قیمت پایانی از قیمت شروع بیشتر است )

می تونید بیشتر بخونید!  خرید سریع بیت کوین در صرافی رایااکسچنج

رنگ قرمز ( قیمت پایانی از قیمت شروع کمتر است )

شمعی - قبل از خرید بیت کوین ، این متن را بخوانید !

واحد بیت کوین

برای انتقال بیت کوین به شخص دیگری تا کوچکترین واحد امکان پذیر است و شما می تونید کوچکترین ساتوشی در شبکه بیت کوین را انتقال دهید .

 

واحد های بیت کوین به شرح زیر است:

  • میلی بیت کوین ( mBTC )
  • میکرو بیت کوین ( BTµ )
  • ساتوشی ( satoshi )

پس می توان گفت  :

1BTC=100/000/000 satoshi

1BTC=1000 mBTC

1mBTC=100/000 satoshi

1BTC=10/000/000 µBTC

1µBTC=100 satoshi

حفاظت از بیت کوین

یکی از مهم ترین مشکلات در زمینه بیت کوین حفاظت صحیح آن است و باید مراقب باشید که ارز خود را به اشتباه به سود جویان ندهید چون امکان برگشت آن ممکن پذیر نیست و ارز خود را از دست می دهید.

1) استفاده از کیف پول هایی که عبارت بازیابی را در صورت فراموش کردن به شما بدهد.

2) پشتیبان گیری از کیف پول را در الویت قرار بدهید و عبارت بازیابی که در بالا ذکر کردم یادداشت کنید.

3)  تعریف کردن رمز برای کیف پول و فراموش کردن آن به منزله از دست دادن تمام دارایی است پس اگر رمز دارید در حفظ آن دقت کنید .

پیشنهاد تیم ما به شما استفاده از کیف پول coinomi ( کوینمی ) است.در آخر از شما عزیزان بابت همراهی تشکر می کنیم و فقط نکته آخر : در زمان خرید و فروش بیت کوین ، دقت لازم را داشته باشید به دلیل که نوسانات قیمت بسیار بالا است . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید .